Jump to content


SteveFrancis#3

Recommended Posts

Trebalo bi da bude zanimljiv duel Kofi-Krutwig. Za Aya Loyola sustinski nema odgovor, morace da probaju sistemski da ga amortizuju. Nadam se kvalitetnom i neizvesnom mecu.

 

EDIT: Defanzivna klinika Loyole u prvon poluvremenu. Bez teksta sam.

Edited by SteveFrancis#3
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Manu said:

Kakva je legenda ovaj Krutwig :Hail:

 

Lik izgleda kao vreča krompira, ali zato ima basket u malom prstu. Illinois jednostavno nije pronašao način kako da brani taj njihov napad koji je vodio Kruitwig sa vrha kapice. Previše utrčavnja pod koš i laganih polaganja. Trebali su verovatno tu da skupe i rizikuju sa Loyolinim šutem. Barem u zadnjih 10 minuta, kad je vrag odneo šalu.

 

Meni je bilo najimpresivnije to što su uspeli da drže nivo na obe strane terena svih 40 minuta. Bravo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo sto je Loyola odigrala je mozda i najbolje pripremljena utakmica koju sam gledao. Konstantno su terali Illinois na trece, peto, sedmo resenje, tacno se vidi da su se pripremili za kompletan playbook, cak i neke tipicne improvizacije. Kapa dole.

 

Wisconsin-Baylor za sad odlicna tekma, nadam se da ce tako ostati i da cemo videti madjije, posto u obe ekipe ima momaka koji je imaju.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Da li je moguce da se mrtvi Cuse ovako userava u WVU

 

Moguče. Toliko su bezidejni bili na onu conu na početku da je ono bilo fascinantno gledati. Kao da ih je Syracuse iiznenadio sa odbranom koju igraju več 200 godina.

 

Btw, kako projektuje ovaj Absmas u NBA? Baš ozbiljan trpač je u pitanju, ali mali je za dvojku (pa čak i keca), a ne vidim ga baš kao point guarda. Liči mi malo na Isiah Canaan variantu pre par godina, koji je isto tako trpao nemilice sa pozicije PG na collegu, pa se posle nije snašao u NBA. Pa dobro, ako ništa drugo, verujem da mu se smeši barem neka Rodrigue Beabouis/Andrew Goudelock uloga u evropi...

 

Moodyev stil me malo podseča na Paula Pierca

Link to comment
Share on other sites

Stvarno me iznervirao ovaj poraz West Virginie, mnogo su bolja ekipa od usranog Cusea. Buddyu i ovim prasinarima se bas digla patka na njih ocigledno, kapiram da sledecu tekmu nece ubaciti pola ovoga sto su sinoc. 

 

Naravno, Oral Roberts zavrsio Floridu. Presmesna su ekipa Gatorsi, narocito bez Keyontaea. 

 

Nova bas imala srece sa zrebom i turnirskim desavanjima do sad, vrlo lagano do sweet16. 

 

Oregon St. nastavlja medeni mesec, prosto neverovatno kako su odigrali ove 2 tekme, pomislio bi covek da su f4 kandidat. U svakom slucaju ili oni ili Loyola su sigurno u elite8.

 

Danas interesantno da se vidi kako ce izgledati Oregon protiv Hawkeyesa nakon sto je presedeo prvu rundu i mogu li Soonersi da naprave probleme Zagi. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dosta interesantnih meceva danas, steta sto je Kansas-USC u ovom najnepristupacnijem terminu. Vredelo bi sve ispratiti, meni licno ima na ovoj strani zreba zanimljivijih ekipa.  

 

Za pocetak, svim srcem uz Duckse protiv Garze.

Link to comment
Share on other sites

Kakva tragedija od kosarke na Kolorado vs FSU. Bas za oci iskopati. Srecom Merilend se koliko-toliko drzi protiv Bame pa to moze da se prati. Alabama za sada prolazi samo zbog lakog rasporeda. Ocekivao sam vise.

 

edit: npr ovako nesto. Bas su se zapalili. Maryland probao 3-2 zonu ovi ih sprzise sa trojkama 

Edited by threepwood
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...