Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

Jos jedna u nizu losih utakmica. Imamo periode u kojema ne izgledamo kao kosarkaski tim.

 

Ali i pored svega, ovu utakmicu smo morali da pobedimo, ali ne vredi.

 

Jaramaza sam prizivao da se sto pre vrati, a kako izgleda na parketu, bolje da nije.

 

Kurcu ovo ne valja, a i ne vidim nacin za neki ozbiljniji napredak.

Link to comment
Share on other sites

Povraća mi se od ove ogavne ekipe. Skupina paćenika koja se boji pobede protiv moćnog Burga, pa skoro zadnja 2 minuta ne mogu da daju koš.

 

Ne da daju koš, nego da pogledaju na koš 2 minuta. Kao da je naspram njih CSKA iz naboljih Mesina dana.

 

Celu četvrtu četvrtinu svaka konta imaju dva igrača više, pa smo tako na kraju i primili ovaj koš.

 

Beskičmenjaci klasični.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kakve mi napade igramo?! I umesto da ubrzamo igru i pokusamo nesto na njihovu nepostavljenu odbranu mi smirujemo i igramo pun napad. Po meni, trenerov poraz - izgleda da jos nije skontao ekipu. Nije mi jasno zasto mu sada zavrsnicu nije igrao Markus. Odmorio je par minuta, mogao je odigrati poslednji minut. I zasto je zaboravio Dangubica? Ok, imao je 3 licne. Ako se ne varam nije ulazio uopste u drugom poluvremenu.
Ne mogu da mu zamerim Jaramaza jer mora da udje u ritam sto pre. Ali mora da ga kanalise, poceo je bas da srlja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nismo zasluzili da izgubimo, bili smo bolji ali nazalost nedovoljno. Nije presudan poraz, mada jeste vazan.

 

Zagorac je bas kao KKP, kada je max koncentrisan, ne radi ono sto ne ume i nista hero ball, sasvim dobar i smislen igrac.

 

Tomas odlican, kao i obicno kada je motivisan i ima dosta protagonizma.

 

Ne znam tacno sta se dogadja sa Gordicem, ono sto on pruza u poslednje vreme je skoro pa totalna steta.

 

Dobro je da smo se malo uspostavili, a voleo bih i da smo vise toga odbranili. Ne samo zbog rezultata, vec prevashodno zbog fizionomije igre.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Alex_Serbia said:

Jebem ti karmu za Megu, ako je ovo to. Ta pobeda nam je trebala znatno manje nego ova.

Tamo smo vec ispali iz trke.

 

Bas netacno. Ovakvom igrom necete u evroligu preko evrokupa, a preko aba mozete samo ako udjete u 4, sto se verovatno ne bi desilo da ste izgubili od Mege. Imali biste 4-6 odnos i bili blize zacelju nego vrhu.

Niste ispali iz trke za aba.

Edited by John Terry
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Cooper said:

Težak poraz u pm.

Toliko težak da odoh da čitam live topik komšija da se oraspoložim malo.

A nije fora kad se zna ishod, mi smo citali vas uzivo. Odmah nam se anulirao nas poraz i pride poraz FMP-a danas...

 

...not!

 

 

E sad, sto se tice tekme, posle nase utakmice mi nije bilo do gledanja kosarke iako sam hteo i vas da ispratim pa sam se ukljucio u poslednjim minutima. Tamo kad su oni imali dve druge sanse na nekih 4 i nesto do kraja i nisu realizovali, mislio sam da ih tu lomite ali onda vracate sa 2 promasene trojke i izgubljenom loptom u sledeca tri napada 😕 I taman ste opet krenuli jako, poveli i onda ono fulanje Jaramaza. Kao sto rekoh, ispade samoubistvo na kraju. 

 

Ako je cela utakmica bila kao ovih 4-5 minuta, up and down, bas vam ne bio u kozi. Zapravo ne znam sta je gore, da li izgubiti ovako ili kao mi sto smo. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...