Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Ja bih radije video Gajića uz desnu aut liniju ali je Stanković do sada pokazao da mu je Gobeljić prvi izbor. Na levom beku nema alternative za Rodića, jedino ako je opet povređen pa ne može da igra. 

 

Što se tiče Erakovića, brži je od Degeneka i Milunovića a bolji i sigurniji od Pankova tako da bi bilo logično da on bude prvi izbor. Takođe mi je logično da igra desno. On i Milunović su odigrali celu prošlu utakmicu, protiv Napretka. Ako opet počne sa Milunovićem i Degenekom, jbg. Treba malo i stisnuti petlju.

 

Ovo što pišu da će Katai u sredinu iza Falćinelija nema nikakvog smisla. Mnogo je opasniji i bolji sa krila a i Ben je već igrao na toj poziciji tako da se nameće napadačka četvorka na krilima Katai i Gavrić, u sredini Ben i isturen Falćineli. Jedino ako Gavrić nije dovoljno spreman pa da počne Spiridonović

 

Sanogo i Nikolić su mi su takođe logičan izbor i ne vidim kako bi Drugačije izgledao vezni red.

Edited by Knipex
Slovo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, John Dies at the End said:

...'talijan spice, iza Kagan, Ben desno, Gavric levo, Sanogo i Nikolic...ja bih  voleo ovo da video.. 

 

Za pozadi pojma  nemam,  isti q ko god da igra 😴

Kanga je pozitivan na koronu. Nego šta je sa pravopisom, autokorekt ili si pijan? :lol_2:

Edited by Knipex
Link to comment
Share on other sites

Borjan- Gajic Degenek Milunovic Rodic- Sanogo Nikolic- Ben- Katai Falćineli Gavrić je najbolje što imamo u ovom trènutku. Nije strasno ni ako izgubimo ali dva gola u mrezi onog penzosa su minimum. 

Edited by Perkos2
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Последњих неколико дербија се увијек осјећам намагарчено послије истих. Независно од резултата (а губили смо их, већином) разлози су чисто естетски. Толико мртвог фудбала, напуцавања, прекида зачињеног катастрофалним ритмом и ужасним критеријумом суђења. Добро, овај пут макар неће бити прекида због бакљаде. 

Само желим да прикажу макар покушај нападачке игре и да буду мотивисанији од комшија, а свјестан сам да апсолутно никакво утемељење немају ове моје жеље. 

 

Сагласан са @Perkos2 тима гледе, с тим што баш не видим начин да дамо 2 гола, једноставно тренер нам је труба. Лош тактички, а ни да мотивише не умије. 

 

Неких 2:0 за комшије ми се указује, ђе ћемо да јуримо јалово резултат и онда пред крај једном контром има још један да нам спакују.

Разумите ову прогнозу, ништа нам не вјерујем и лакше ми је овако

Link to comment
Share on other sites

Ja skoro da ne pamtim kad je jedan tim postigao 3 gola na derbiju. Mislim da smo to mu u pobedi 3:1 (oni ludi golovi Vijeire  jedan gol Kataia).

Uglavnom su bile utakmice bez ritma, gde se išlo na 0:0 od prvog minuta.

 

Ako sada izađemo da igramo fudbal, sa ofanzivnom formacijom, mislim da rezultat neće izostati. Ako ništa drugo, bar ćemo gledati fudbal, a ne "hrkljuš na travi".

Oni moraju da pobede, i pritisak je na njima. Ako ih napadnemo, ne verujem da će se snaći...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, marko_pantelic said:

Oni moraju da pobede, i pritisak je na njima. Ako ih napadnemo, ne verujem da će se snaći...

Ovo se pokazalo pogrešnim n puta. Derbi je derbi, obe ekipe su pod istim pritiskom. Naša prednost je bolja uigranost, ali ni to ništa ne mora da znači.

Link to comment
Share on other sites

1:1, uz obilje antifudbala i seljakluka. Strelci Suma i Falćineli na asistenciju Kataija. Do juče bih rekao 1:0 za njih, ali ajde malo optimizma na dan utakmice 😄 EDIT ne mogu da verujem da ću ovo reći, ali možda je dobro što ne igra mesar Šćekić zbog malog Velje. Pritom, tu nam je sad Sanogo koji je dušu dao za ove hrkljuše i bolje će se snalaziti od Njegoša i Jovančića.

Edited by Kosjan Willavić
Link to comment
Share on other sites

Stanojević je previše puta imao sreće protiv nas pre desetak godina, Kaludjerović, Evandro, Borha, Kadu i ostali  su mašili gomilu stopostotnih šansi, ziceri, prečke, stative, stativa iz penala. Dovoljno da ga bar malo napusti sreća i oni primaju 3 komada, ako odlučimo da ih napadnemo naravno. 

Link to comment
Share on other sites

Nije Pfk bilo kakav bauk, ali obzirom na naseg Mistera i kadrovske probleme ne vidim razlog za preterani optimizam.

Nece biti mnogo fudbala ni u ovom derbiju, onoga gde Zvezda sa ovakvim ofanz manevrom moze da igra protiv bilo koje domace ekipe,pa i Partizana.

Nemamo struku za bilo kakvu konkretnu taktiku koja nosi igru i uticaj na rezultat, tako da ovde moze dobro doneti neki individ potez kakav ocekujem od Kataija ukoliko ima dan i prostora napred.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Martin Mystere said:

Kolika je kvota da će mister da izvede na teren pičkastu postavu a kolika je da će igra i u ovom derbiju da nam bude isto tako pičkasta?

 

Pa nije pickasta postava.

 

Borjan- Gobeljic, Degenek, Erakovic, Rodic- Sanogo, Nikolic, Ben- Gavric, Katai, Falcineli.

 

Meni je samo Gajic bolji od Gobeljica, al ovaj jedino derbije korektno odigra, pa mi i nije sporan toliko. 

 

E sad cemo da vidimo za igru. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...