Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Kakva smejurija sa ovim lazima da je tim izbalansiran, bla bla truc truc...

Iole ozbiljnija ekipa ce nas ispresecati visokim presingom, a pozadi standardno duva i protiv jsl palanki.

Prvi pravi test sa ovom odbranom bice katastrofa u najavi, bez pouzdanog beka na obe strane i stoperima medj kojima se kao najbolje resenje istice mladjani kudravi momak koji je dva puta dobio sansu.

Al nista novo od gazde iz fotelje i njegove pudlice sa sve kravatom, vazno da se uslo u jevropu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Cika Kure said:

Navodno Birmancevic dolazi ako Ben bude prodat tokom dana. Spominje se Devetak kao levi bek iz Vojvodine i neki Vejinovic iz Poljske lige.

Devetak bi mogao da igra barem u domaćem takmičenju a ostalo je samo kombinacija 

Link to comment
Share on other sites

Jovanča ode u Tursku, Simao i Vukan odbili ponude jer će tamo morati da potrče za platu, Djokara pogodio sudiju u glavu. Sve je ovo normalno... 🙃

 

Edit

Mrkela na pitanje novinara da li Zvezda dovodi još nekog igrača do kraja prelaznog roka odgovorio sa: "Ne bi trebalo"...

Edited by Čvarkov
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Odlično je što nismo nikog doveli za obeštećenje, pošto bi ova dvojica to sigurno promašila.

 

Za mene neočekivano, ali ima dobrih slobodnih igrača na tržištu, tako da prelazni rok ne mora da bude gotov. Ne znam samo do kada traje rok za prijavu novih igrača za grupnu fazu.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Čvarkov said:

Srnić slobodan, samo kažem. 🙂

 

Mislio sam na strance 😄 Levog beka konkretno.

 

Fora je samo potpišeš igrača na godinu dana, ako je loš mala šteta, ako je dobar odradiće posao, ne mora ni na svakom odlasku da se zaradi.

 

Mogli bismo možda i neko ime da uzmemo, recimo Kliši.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Juan said:

Za njega bi trebalo 7 cifara da izdvojimo za platu.

 

Jbg, ne znam sad koliko zahteva 35-godišnji levi bek. Ako ne on, zaista ima solidnih opcija, pogotovo ako stvarno prodaju Bena imamo slobodno mesto za stranca, jer ne verujem da će Boaći igrati mnogo i ako ostane.

 

Souare, Albornoz, Frydek, Vangioni, neki Alvarez iz Tule, sve igrači koji su imali dobru minutažu u jačim ligama. Ako mislimo proći ovi grupu, mora postojati neka opcija da igra levog beka pošto je Rodić za svaki meč 50-50.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Selektor said:

Mozda nema top talenat, ali treba nekad rizikovati. Ko je mogao da zna da ce onaj Markovic da spakuje 3 komada na debiju. 

Pa ne pričam ti samo za Zvezdu, generalno imamo problema sa bekovima gotovo kod svih reprezentativnih selekcija.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...