Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

6 minutes ago, Cika Kure said:

Budite sigurni da nam dolazi neko sutra do ponoci , ako je tacno da jurimo krilo , verovatno je i Ben prodat.

Da li Terzić zna da su i za let dovoljna dva krila, a mi ih imamo 6.

Bez Bena 5.

Edited by Don Juan
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, L' Imperatore said:

 

ok, poštujem. Ali ako bi se ti odlučio tako, to ne znači da je to jedini ispravan put. Pored toga, nikad neznaš zašto nekome baš sad trebaju te hiljade eura kojima se treba odreči, za neku potencialnu zaradu kroz 2-3 godina. Znamo svi onu staru narodnu o tuđem k i koprivama...

 

Btw, meni penal na Spiridonoviću nije toliko sporan. Ometan je povlačenjem sa leđa u izglednoj gol šansi. Sudija izgleda pustio prednost (mada mislim da se to kod penala ne radi, ali nisam siguran), pa posle kad je bilo očigledno da je šansa zbog tog povlačenja upropaštena, svirao penal.

 

Postujem to, slazem se, samo ne treba ispustiti iz vida da su i Hajdin i Simic dosli kao kombinacije u klub, a ne kao bilo cije zelje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Cika Kure said:

Spiridonovic je jedna prsotina , lik je u Poljskoj slagao klub da je povredjen toliko o tome.

 

Budite sigurni da nam dolazi neko sutra do ponoci , ako je tacno da jurimo krilo , verovatno je i Ben prodat.

 

Skacem sad sebi u stomak, napisao sam danas da niko ne dolazi sto je bila informacija iz kluba, ali sam veceras cuo od nekoliko novinara da postoji mogucnost da dodje igrac sutra. Nemam pojma o kome je rec, nisam se raspitivao. 

 

Tako da, najbolje je da sacekamo da prodje sutrasnji dan. 

Link to comment
Share on other sites

Rispekt za Stankovica sto na ovakve SL tekme izlazi bez zadnjeg bezveznog ala Njegos i slicno. Bukvalno cekam dan kada ce doci trener koji ce da skapira da ti to sto neko ne zna nista napred, ne garantuje da zna ista nazad. Velja kao neka vrsta zadnjeg veznog razbija kako igra. Naravno, to za Evorpu tesko moze da ide, ali srecom imamo Sanoga. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, L' Imperatore said:

 

Slažem se. Ali to nije bila tema

 

Nego šta je bila tema? Da im znači novac koji dobijaju nikakvom zaslugom al' eto jadni, velika familija, hiljade sklekova, hiljade gladnih usta, hiljade potrebatm.... I to na račun svakog ko plati kartu? 

 

Proći će i korona. Ok, ali nema nikog ko plaća kartu. Verstehen? :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Markoss said:

 

Postujem to, slazem se, samo ne treba ispustiti iz vida da su i Hajdin i Simic dosli kao kombinacije u klub, a ne kao bilo cije zelje.

 

Malo se drugačije gleda na čitav slučaj, znajuči to. Ali njih dvojica su samo jedni od mnogih, kap u more. Znamo gde leži suština ovoga problema, i koga treba razvlačiti za ovakve stvari. Da njih nema, nebi bilo ni Hajdina i Simića. A pošto su oni tu, posle Hajdina i Simića, doći če opet neki novi Hajdin i Simić.

 

1 minute ago, Neme said:

 

Nego šta je bila tema? Da im znači novac koji dobijaju nikakvom zaslugom al' eto jadni, velika familija, hiljade sklekova, hiljade gladnih usta, hiljade potrebatm.... I to na račun svakog ko plati kartu? 

 

Proći će i korona. Ok, ali nema nikog ko plaća kartu. Verstehen? :classic_smile:

 

Tema je bila da ugovor štiti obe strane.

Link to comment
Share on other sites

@Neme

 

Da. Ti kažeš da on ne zaslužuje pare koje prima po ugovoru. A kako tačno se to procjeni, dali zaslužuje ili ne zaslužuje? Po mom mišljenju, on zaslužuje te pare (ne samo on, več svi) sve dok ispunjava svoje obaveze po ugovoru. A očigledno ih ispunjava, inače bi klub imao osnova da prekine ugovor sa njim, i mi sada verovatno nebi ni raspravljali o tome.

Edited by L' Imperatore
Link to comment
Share on other sites

Btw ja tek danas video da je nas bivsi igrac Ristic zavrsio u Bresi.

 

Bas veliki pad, prosle godine Monpelje i francuska liga, sad Bresa i poslednje mesto u Seriji B.

 

Steta, a mislio sam da ce napraviti solidnu karijeru, mlad je i igra na poziciji koja je i u reprezentaciji deficitarna.

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Ruby Rhod (koji lebdi) said:

Btw ja tek danas video da je nas bivsi igrac Ristic zavrsio u Bresi.

 

Bas veliki pad, prosle godine Monpelje i francuska liga, sad Bresa i poslednje mesto u Seriji B.

 

Steta, a mislio sam da ce napraviti solidnu karijeru, mlad je i igra na poziciji koja je i u reprezentaciji deficitarna.

 

A Jovanovic iz Bordoa u Igokeu. 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Ruby Rhod (koji lebdi) said:

Btw ja tek danas video da je nas bivsi igrac Ristic zavrsio u Bresi.

 

Bas veliki pad, prosle godine Monpelje i francuska liga, sad Bresa i poslednje mesto u Seriji B.

Pomešao si nešto 😂

7 minutes ago, Cavani said:

Ristic u Bresi, jos jedan? Za trenutak sam pomislio da sam na kk topiku.

Neko ljudima iz Breše rekao da imaju dobrog igrača koji se preziva Ristić, ali nisu bili sigurni da li fudbaler ili košarkaš, pa su kupili oba. Zamalo i Biljanu Ristić da dobiju gratis.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Uhvatili ste se Hajdina kao da je on najveci problem, obe ruke dizem kao podrsku njemu, taj koji ga je dovodio sad bi da ga istera i "ustedi" (citaj stavi u dzep) pare od njegove plate. Nek trenira decko sam do kraja ugovora i nek im uzme svaki dinar. 

Ali po meni jedno je sigurno na poziciji levog beka kada ne igra Rodic, mnogo je bolja opcija taj Hajdin od Gobeljica, koji nas je ponovo uverio kakav centarsut poseduje desnom jacom nogom, e sad zamisli tek kad mora levom... 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Igor028 said:

Uhvatili ste se Hajdina kao da je on najveci problem, obe ruke dizem kao podrsku njemu, taj koji ga je dovodio sad bi da ga istera i "ustedi" (citaj stavi u dzep) pare od njegove plate. Nek trenira decko sam do kraja ugovora i nek im uzme svaki dinar. 

Ali po meni jedno je sigurno na poziciji levog beka kada ne igra Rodic, mnogo je bolja opcija taj Hajdin od Gobeljica, koji nas je ponovo uverio kakav centarsut poseduje desnom jacom nogom, e sad zamisli tek kad mora levom... 

 

Gobeljic koliko god da nema pojma, Hajdin mnogo vise od toga ne zna. Ozbiljna stelica i prevara kako je taj decko posle prosecnih sest meseci u Spartaku (prethodno igrao trecu ligu) uspeo da dodje u CZ za 300k i 30 posto. Sramota. Za tog Simica je neko i mogao da se zajebe, jer je vazio za top talenta ko klinac, ali slucaj Hajdin je otprilike najvece pranje novca u skorijoj Zvezdinoj istoriji. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Markoss said:

 

Gobeljic koliko god da nema pojma, Hajdin mnogo vise od toga ne zna. Ozbiljna stelica i prevara kako je taj decko posle prosecnih sest meseci u Spartaku (prethodno igrao trecu ligu) uspeo da dodje u CZ za 300k i 30 posto. Sramota. Za tog Simica je neko i mogao da se zajebe, jer je vazio za top talenta ko klinac, ali slucaj Hajdin je otprilike najvece pranje novca u skorijoj Zvezdinoj istoriji. 

Nije Hajdin toliko los koliko ti pises.. Koliko se secam nisi ga uvek terao.. 

Cak je u Vozdovcu pruzao odlicne partije na mecevima koje sam ispratio. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...