Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Just now, VoodooDerina said:

Brutalna Liga Evrope ove sezone, sigurno nikad jača.

 

Arsenal, Mančester, Totenhem, Lester, Milan, Roma, Napoli, Viljareal, Leverkuzen, Ajaks, PSV, Rendžers, Šahtjor, Briž i Dinamo Zagreb potencijalni rivali.

 

Samo da izbegnemo klubove koje sam boldovao i na konju smo.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, VoodooDerina said:

Brutalna Liga Evrope ove sezone, sigurno nikad jača.

 

Arsenal, Mančester, Totenhem, Lester, Milan, Roma, Napoli, Viljareal, Leverkuzen, Ajaks, PSV, Rendžers, Šahtjor, Briž i Dinamo Zagreb potencijalni rivali.

 

Ajde možda Rangers, a i ovaj PSV miu ovakvom društvu izgleda koliko toliko prihvatljiv. Ovo ostalo je sačuvaj bože.

 

Ja sam uvek bio za te spektaklove protiv komšija, ali sad prvi put nisam. Em se igra pred praznim stadionima, em stvarno nemamo šta da tražimo protiv Dinama. 

Edited by L' Imperatore
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ljudi stvarno ne kapiram vise zasto vi toliko potcenjujete Briz? Jeste vi uopste gledali njihove utakmice? Oni kad bi nam pali izrokali bi nas u obe utakmice sa po 3 gola razlike. Ponasate se potcenjivacki kao onda kad nam je zamalo pao Mitjiland. Isto tako stavljate Dinamo Zagreb kao lakseg protivnika. Ljudi su ubedljivo prvi u grupi, i godinama igraju preozbiljan fudbal. Vise bi voleo da dobijemo Rendzers, Sahtjor, Mancester. Zvuci ludo ali pre bih Mancester nego Dinamo.

Edited by StephenBob
Link to comment
Share on other sites

Meni ovo sledece kolo po jacini deluje otprilike kao trece kolo kvalifikacija za LS u onom starom sistemu, a ima i ekipa s kojima smo igrali tada: Milan, Bajer, Rendzers, PSV, plus Dinamo Kijev s nase strane kostura. Doduse, svi oni su tada bili jaci. Nadam se da cemo ovaj put biti uspesniji. 

 

EDIT: Sad tek kontam da je to svih pet ekipa s kojima smo igrali u trecem kolu kvalifikacija za LS od 2000-2010. Zanimljivo. 

 

 

Edited by Tunji Awojobi
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koga god da izvucemo nismo favoriti. Mislim da su Psv, Rendzers, Dinamo, mozda i Sahtjor nesto slabiji od ostalih ekipa, ali i protiv njih su nam sanse u najboljem slucaju 25-30 posto. Protiv ostalih sanse su nam gotovo nepostojece, ali neka daju momci sve od sebe, pa sta bude. 

Link to comment
Share on other sites

Milunovic igra u zivotnoj formi.

 

Korektna tekma, steta sto ga Ben ne dade. Prvo poluvreme slabo, drugo ok. Licno nisam zabrinut. Da pobedimo ove preostale tekme i da ne nagomilamo za prelazni rok.

 

Ocekujem odlaske Degeneka, Njegosa i Bena. Mozda i Gavrica ili Radulovica. Pricam vezano za nosioce. 

 

Sto se dolazaka tice, verujem da cemo dovesti stopera, levog beka i nadam se dalje necemo gomilati, jer smo poprilicno dobro popunjeni na ostalim pozicijama. 

 

Apropo potencijalnih rivala, mislim da bi nam Sahtjor legao samo tako. Mozemo da igramo i sa ostalima, iako ima velikih imena, ali oni su mi najpozeljniji. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Markoss said:

Milunovic igra u zivotnoj formi.

 

Korektna tekma, steta sto ga Ben ne dade. Prvo poluvreme slabo, drugo ok. Licno nisam zabrinut. Da pobedimo ove preostale tekme i da ne nagomilamo za prelazni rok.

 

Ocekujem odlaske Degeneka, Njegosa i Bena. Mozda i Gavrica ili Radulovica. Pricam vezano za nosioce. 

 

Sto se dolazaka tice, verujem da cemo dovesti stopera, levog beka i nadam se dalje necemo gomilati, jer smo poprilicno dobro popunjeni na ostalim pozicijama. 

 

Apropo potencijalnih rivala, mislim da bi nam Sahtjor legao samo tako. Mozemo da igramo i sa ostalima, iako ima velikih imena, ali oni su mi najpozeljniji. 

Uh bre markosse koliko si uporan sa prodajom Degeneka !

ne znam razlog ali vidljivo je da ti je "trn u oku" još od početka sezone kad si forsirao priču da bi trebalo da igraju Eraković-Pankov u tandemu

Degenek je uz Borjana stub ekipe, sigurno jedan od igrača koji se najviše isplatio Zvezdi i da ima iole pameti u klubu njemu i Borjanu bi se produzili ugovori. No posto smo mi agencija za trgovinu ljudskim mesom očekujem da krene hajka na Degenka zato što neće da ide iz Zvezde koja nema ni za plate čistačicama. O dugovima dobavljačima da ne pričam u ovo slavljeničko vreme.    

Edited by Perkos2
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sve u svemu stvarno smo napravili ogroman uspeh. Mi nemamo više toliko dugu klupu da bi mogli da lako nadoknadimo izostanke nekih igrača, pa su ovi rezultati koji su postignuti, uprkos koroni, povredama, suspenzijama, jednostavno za respect. Žao mi je što juče makar jedna lopta nije ušla, ali možda i ne bi bilo pošteno.

 

Idemo dalje, koliki su nam dometi zavisiće i od žreba, ali treba izaći hrabro, pa šta bude bude. Više zaista nemamo šta da izgubimo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Perkos2 said:

Uh bre markosse koliko si uporan sa prodajom Degeneka !

ne znam razlog ali vidljivo je da ti je "trn u oku" još od početka sezone kad si forsirao priču da bi trebalo da igraju Eraković-Pankov u tandemu

Degenek je uz Borjana stub ekipe, sigurno jedan od igrača koji se najviše isplatio Zvezdi i da ima iole pameti u klubu njemu i Borjanu bi se produzili ugovori. No posto smo mi agencija za trgovinu ljudskim mesom očekujem da krene hajka na Degenka zato što neće da ide iz Zvezde koja nema ni za plate čistačicama. O dugovima dobavljačima da ne pričam u ovo slavljeničko vreme.    

 

Koliko je Markos hvalio Erakovica, mislio sam da smo dobili novog Vidica, kad ono... nikakav talenat

 

Degenek je bogotac za sve nase stopere

Link to comment
Share on other sites

Uspeh je postignut, u februaru nas svakako ceka protivnik koji ce bar za dve klase biti bolji od Zvezde, no treba i to sacekati i boriti se na terenu iako smo autsajder.

E sad, poenta je da se ne usere prelazni rok tokom zime, pisalo se nasiroko sta nam fali, par pozicija su stvarno goruce uz obavezu da nekoliko igraca - Sanogo, Falcineli, obavezno ostanu za dalje.

Nama od toga zavisi leto tj kvalif u kojima cemo sigurno imati dobru poziciju, sto ujedno nista ne znaci ako se ne pripremi baza tokom zime i uigrava gro ekipe koja ce te kvalif izneti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eraković tek treba da pokaže koliki su mu dometi. Meni se sviđa i mislim da će biti odličan igrač. To što je imao nekoliko kikseva ne određuje kakav će igrač biti. Uostalom upoređivati klinca koji tek ove sezone povremeno dobijao šansu sa iskusnim igračem koji iza sebe ima nekoliko sezona u evropskim takmičenjima, da ne pominjem reprezentativnu karijeru i klubove pre Zvezde, ne da nema smisla nego je glupost teška.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako  Katai bude zdrav i spreman, imamo sansu da se posibamo ljudski sa svima. PSV, Rangers i Dinamo su meni najpozeljniji, Briz i Roma odmah posle njih. Mozda i Totenhem ne bi bio los rival, ako sredinom februara budu top 2 u PL, nisam siguran kolko ce ih zanimati EL.

 

@Markoss nikako Sahtjor, prebrzi su za nas. Mislim da bismo vise sanse imali protiv Junajteda nego njih.

 

Nevezano za zreb, Milan Borjan zasluzuje da bude proglasen za Zvezdinu zvezdu, vise nego i jedan igrac u poslednjih 25 godina. Najveci razlog za uspehe kluba.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...