Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Jedna olakšavajuća okolnost je što oni imaju Inter između naše dve utakmice, a onda valjda gostuju Romi. Ako do tada i dalje budu u dobroj poziciji da se bore za titulu, možda i ne budu toliko napaljeni protiv nas. Takođe, jedva su se plasirali u LE protiv Rio Avea, ne sećam se tačno dal su bili penali ili samo produžeci. 

 

Osim toga, Milan je uvek bio šmekerski tim koji povede 2:0 i prikoči, nisu kompleksaši koji budže statistiku protiv slabijih timova. Tako da ne očekujem neku katastrofu. Mada, ko zna. 

Link to comment
Share on other sites

Zvezda treba da gleda svoja posla i svoje dvorište. Videćemo kakvu će ekipu imati Stanković za prolećni deo, dvojac sa kormilarom ako bude u prilici rasprodaće igrače za koje stignu makar kakve ponude. Katai je pod znakom pitanja a pojačanja ako ih mrkela bira ko zna kakava će biti. Moramo odigrati na maximumu obe utakmice, nema šta da se kalkuliše nego borba za svaku loptu pa ako se ukaže prilika da prođemo. Milan neka razmišlja šta mu je preče, evropa ili domaće prvenstvo, mi tih briga nemamo.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Perkos2 said:

Zvezda treba da gleda svoja posla i svoje dvorište. Videćemo kakvu će ekipu imati Stanković za prolećni deo, dvojac sa kormilarom ako bude u prilici rasprodaće igrače za koje stignu makar kakve ponude. Katai je pod znakom pitanja a pojačanja ako ih mrkela bira ko zna kakava će biti. Moramo odigrati na maximumu obe utakmice, nema šta da se kalkuliše nego borba za svaku loptu pa ako se ukaže prilika da prođemo. Milan neka razmišlja šta mu je preče, evropa ili domaće prvenstvo, mi tih briga nemamo.

 

Mrkela zapeo za Ovusua, tako da je jasno da ce da napravi stetu, samo je pitanje koliku. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Markoss said:

 

Mrkela zapeo za Ovusua, tako da je jasno da ce da napravi stetu, samo je pitanje koliku. 

Kakve su sanse da zaista vidimo neko kvalitetno pojacanje na zimu?

Npr Dragovic je ozbiljan igrac, pise se svasta i za Marina koliko god mislim da od toga nema leba, i sl.

Link to comment
Share on other sites

Mnogo je bitno da se ovi italijani zaduzeni za kondiciju prilagode cinjenici da moramo biti na sto posto fizicke spreme vec posle nepune 2 nedelje od pocetka prolecnog dela sezone. Letos smo imali prilicno sporo paljenje. Sestog se nastavlja Linglong, vec 18og igramo sa Milanom.

Link to comment
Share on other sites

Naravno da su nam sanse mizerne, pa mi pre 3 sezone nismo dali gol u dve utakmice Arsenalovim klincima. Daleko smo i od Hoffenheima i od tog Dynamo Kieva koji je kao prihvatljiv bio. Oni su rasturili Gent u kv. za LS.

Sto ne znaci da se treba predavati, odigracemo koliko mozemo i videti za sta ce to biti dovoljno. Kako god, ovo je lepa nagrada za ekipu jer Milan jeste i uvek ce biti velikan. Sto se njih tice, Italijani tradicionalno ne zapinju nesto previse u EL, ali na kraju ipak zavisi od ekipe. Bio u trci za titulu ili ne (a u februaru tesko da nece biti), Milanu je liga prioritet jer oni pre svega zele u prva 4 jer nisu bili u LS godinama, tako da ce sigurno imati za sta da igraju u ligi i verovatno ce igrati u kombinovanom sastavu protiv nas, sto ih opet stavlja u poziciju poprilicnog favorita.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Današnje žrebanje je, što se mene tiče, bilo najbezbrižnije u poslednjih xy godina. Nije baš da bi imali iole ozbiljnije šanse protiv bilo kog protivnika kojeg smo mogli dobiti pa kad je već tako neka bar bude spektakl. Pri tom Milano nije ekipa koja će nas poniziti i naneti nam katastrofu već će igrati koliko im bude potrebno. Puno će zavisiti i od toga kako će nam izgledati ekipa na proleće a i ova situacija sa koronom može da promeni svašta.

 

Jedina će šteta biti ako se bude igralo bez publike jer sam siguran da bi bio spektakl.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Manoly said:

Kakve su sanse da zaista vidimo neko kvalitetno pojacanje na zimu?

Npr Dragovic je ozbiljan igrac, pise se svasta i za Marina koliko god mislim da od toga nema leba, i sl.

 

Mislim da je Tosic realniji od Dragovica mnogo, pogotovo sad na zimu. On hoce, ali Leverkuzen trazi obestecenje, nece da mu da papire, tako da ako bude neceg, mnogo je realnije na leto.

 

Sumnjam za Marina. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, berti said:

 

 

20201214_152733.jpg

Slika iz Milana, 1988.

 

Овај што је дигао руке је разбијао никад јачи Милан, у Италији сам играо. Уз то је и 5. Звездина Звезда. И сад неко забрани да приђе Маракани:puke:

Пикси, Пикси, Пикси, Пикси, Пикси!

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Crni Bombarder said:

Nije tajna da sam veliki simpatizer Rossonera..pa,jos od vremena Arriga Sacchija i posebno nakon sto smo im poslali Genija. Gledam dosta Milanovih utakmica,pratio sam i sinocnju protiv Parme..o njihovoj igri,nacinu na koji Pioli rotira igrace neki drugi put..pratim ih i na drustvenim mrezama.

Odem malopre na Instagram,vidim da su objavili ime rivala..udjem na komentare..pa jebo mater..od prvih recimo 30-ak komentara bar pola su ciganski :roflmao: Kakvi komentari,pretnje,provokacije..mislim da je za njihovu zvanicnu stranicu super jer podize posecenost,ali zaista ima neka tajna veza izmedju cigana i drustvenih mreza..

Moglo bi se govoriti i o svojevrsnoj kletvi:Dabogda ti cigani ludaci seli na nalog(e) :classic_biggrin:

 

Nije to neka tajna veza, taj problem imaju sve zemlje sa siromasnijim i nepismenijim stanovnistvom od evropskog proseka ciji klubovi ili nacionalni timovi nekad budu uspesni u nekom kolektivnom sportu.

 

Tu spadaju i navijaci turskih i grckih ekipa, pa nije ni cudo da zemlje poput skandinavskih ili Holandije, Belgije nikada nemaju neke ultra bogate klubove za svoje prilike u odnosu na neke siromasnije zemlje.

 

Sto se tice dvomeca, jasno je da nemamo velike sanse i treba raditi da se nekad osvoji to 1. mesto u grupi LE ili 3. mesto u grupi LS, pa cemo onda moci da budemo u poziciji da mastamo o 1/8 finala LE.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ZiS said:

Kad smo kod Piksija, eno ga polaže kamen temeljac u Inđiji sa vrhovnim vođom 🤦‍♂️

 

-Zaista mi je ukazana velika čast. Posle ovoga 500-600 ljudi će dobiti posao i zbog toga mi je jako drago. Želim svim akterima, a posebno predsedniku Vučiću i saradnicima da čestitam na realizaciji projekta koji će mnogo značiti za Srbiju. Želim da pozdravim i moje prijatelje u Japanu-rekao je Piksi i na japanskom kratko poručio "Živeo Japan, živela Srbija".

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...