Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

2 minutes ago, Stiletto said:

 

Portugalija prošla grupu 2016. sa 3 X-a, osmina finala X pa prolaz u produžetku, četvrfinale X pa prolaz na penale, pobeda u polufinalu, pa finale X i titula u produžetku.

 

Naravoučenije: ne moraš pobediti sve 😄

Tako je, ali onda moras imati dobru odbranu. Na ovakvim turnirima iznenadjenja prave ekipe koje umeju da igraju 0:0, 1:0... 

Link to comment
Share on other sites

Elem, ja sam zadovoljan. Nama je cilj da napredujemo na FiFA listi i da pokußako da pojurimo prvi šešir. Samo sa jakim mečevima i jakim "pobedama" to ćemo moći. 

Dosta je bilo kukanja na žreb, treba sada pokazati zube, pa šta bude.

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

Dakle ovako, Kejn Sterling Saha Foden Griliš Watkins Belingem 😂 još ih ima, ovo ovako iz glave, minimum tri nam daju

 

e sad, i mo njima možemo da umuvamo neki, ali tri ne, tako da GG3+ ko kuća 

 

edit: da dodam, sasvim je svejedno u kojoj ćemo grupi biti, možda nekog i možemo da pobedimo, ali nema nekog sistemskog fudbala, samo na ad hoc iliti o-ruk pa dokle se stigne...

Edited by Dzep
  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Danska je uzela samo bod na svetskom, kao i mi, tako da je protivnik po meri. Razguzili su nas u prijateljskoj, ali ako cemo da se plasimo Hojlunda, e onda do kurca. Piksi deluje kao covek kome su sve ladje potonule u ovom intervjuu nakon zreba, ne mogu samo da provalim da li zato sto nije otisao u grupu sa Albanijom i Hrvatskom sa prilikom da postane nacionalni heroj, ili zato sto se usrao Engleza, kao i Danaca koji su nas dobili 3:0 a i dalje misli da samo 2 idu dalje. Neko treba coveku da kaze da i treci verovatno ide dalje.

Edited by diego
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Očekujem Piksea na 2.5 promila u Minkenu u full Bard gasu protiv Engleza.

 

"Uvek u engleskim timovima su dva štopera = dva buzdovana i tu može da se prođe". - Ali mista Stoujkoveech Kejn, Belingem i to društvo, jaki su zar ne?! 

"Ubićemo ih" !!1

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Don Juan said:

Elem, ja sam zadovoljan. Nama je cilj da napredujemo na FiFA listi i da pokußako da pojurimo prvi šešir. Samo sa jakim mečevima i jakim "pobedama" to ćemo moći. 

Dosta je bilo kukanja na žreb, treba sada pokazati zube, pa šta bude.

 

 

Ako misliš na prvi šešir za kvalifikacije za naredno SP, tu se neće gledati više rang lista, nego liga nacija.

 

Ukratko, ako opstanemo u A diviziji lige nacija, prvi smo šešir u kvalama za naredno SP.

Edited by Ledd
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ledd said:

 

 

Ako miališ na prvi šešir za kvalitikacije za naredno SP tu se neće gledati više rang lista, nego liga nacija. Ukratko, ako opstanemo u A diviziji lige nacija, prvi smo šešir u kvalama za naredjo SP.

Mislim da se za SP ne gleda LN, nije ni prošli put.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Molina23 said:

Očekujem Piksea na 2.5 promila u Minkenu u full Bard gasu protiv Engleza.

 

"Uvek u engleskim timovima su dva štopera = dva buzdovana i tu može da se prođe". - Ali mista Stoujkoveech Kejn, Belingem i to društvo, jaki su zar ne?! 

"Ubićemo ih" !!1

 

Igramo 500km od Minhena protiv Engleske. 

Link to comment
Share on other sites

Реално два пораза и једна могућа победа. Нисам песимиста само сам реалан. Данска је боља екипа од Србије тачно онолико колико је Лајпциг бољи од Црвене Звезде тако нешто отприлике. Значи претпостављам рутинских три бода за Данску ту.

Енглези са друге стране ће нас добити сигурно, само они знају да одиграју и незаинтересовано, па ту може пасти један гол у првих 10 минута и тако завршити. Јесте мала вероватноћа за тако нешто јер смо ми у одбрани вероватно најгора екипа на првенству али знају они да гњаве након постигнутог гола.

Са Словенијом се може играти, али ми смо лошији, пре свега офанзивно него кад смо играли са Словенијом у Лиги нација, дефанзивно смо исто лоши, тако да или реми или нека победа у узбудљивој утакмици за неутралне. Нешто слично као са Камеруном на СП-у, с тим што Словенију можемо добити. Мислим можемо и Камерун али нисмо.

 

У принципу ово је слична некако група као она на СП. Имаш једног изразитог фаворита као што је Енглеска. Друга екипа Данска је много озбиљнија од тебе и иако се надаш као да нешто ту може бити шансе за ту нису реалне. И са Словенијом можеш играти једну узбудљиву утакмицу.

Edited by dzoneee
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Markoss said:

Ali koji sistem takmicenja, 3 od 4 ekipe prolaze dalje. Mogle su realno sve 4 da idu dalje, pa da se ukrstaju, a da ovo u grupi budu kvalifikacione tekme. Koji debilizam sistem, ali cemo i to uspeti da ne iskoristimo.

Ал не пролазе све трећепласиране, него ваљда четири најбоље трећепласиране тако да оно има шансе да испратимо традицију :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

U vezi tog famoznog odlaska u nokaut fazu sa 3. mesta. Pogledao sam rangiranje treceplasiranih ekipa na zadnja dva prvenstva:

2020:

1. Portugal 4 (+1)

2. Ceska 4 (+1)

3. Svajcarska 4(-1)

4. Ukrajina 3 (-1)

5. Finska 3 (-2)

6. Slovacka 3(-5)

 

 

2016

1. Slovacka 4 (0)

2. Irska 4 (-2)

3. Portugal 3 (0)

4. S. Irska 3 (0)

 

5. Turska 3 (-2)

6. Albanija 3 (-2)

 

U sustini sa 4 bodova sigurno ides dalje, ako osvojis 3 je pitanje gol razlike.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, diego said:

Danska je uzela samo bod na svetskom, kao i mi, tako da je protivnik po meri. Razguzili su nas u prijateljskoj, ali ako cemo da se plasimo Hojlunda, e onda do kurca. Piksi deluje kao covek kome su sve ladje potonule u ovom intervjuu nakon zreba, ne mogu samo da provalim da li zato sto nije otisao u grupu sa Albanijom i Hrvatskom sa prilikom da postane nacionalni heroj, ili zato sto se usrao Engleza, kao i Danaca koji su nas dobili 3:0 a i dalje misli da samo 2 idu dalje. Neko treba coveku da kaze da i treci verovatno ide dalje.

 

 

Mislim da je bio ucirkan.

Ali ako se stvarno uplašio to je onda dobro.

Strah je dobar, naročito za njega, malo da se sekne, što se kaže, razmisli, isplanira, itd, itd..

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

U vezi tog famoznog odlaska u nokaut fazu sa 3. mesta. Pogledao sam rangiranje treceplasiranih ekipa na zadnja dva prvenstva:

2020:

1. Portugal 4 (+1)

2. Ceska 4 (+1)

3. Svajcarska 4(-1)

4. Ukrajina 3 (-1)

5. Finska 3 (-2)

6. Slovacka 3(-5)

 

 

2016

1. Slovacka 4 (0)

2. Irska 4 (-2)

3. Portugal 3 (0)

4. S. Irska 3 (0)

 

5. Turska 3 (-2)

6. Albanija 3 (-2)

 

U sustini sa 4 bodova sigurno ides dalje, ako osvojis 3 je pitanje gol razlike.

 

 

Gol razlika 0 i tri boda te vode dalje.

Bar je tako do sada bilo.

U našem slučaju će to biti malo teže.

Treba minimalno da izgubimo od Danske i Engleske a Sloveniju da dobijema 2 razlike.

 

Ništa od toga.

Trebaće nam 4 boda.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Ledd said:

 

 

Mislim da je bio ucirkan.

Ali ako se stvarno uplašio to je onda dobro.

Strah je dobar, naročito za njega, malo da se sekne, što se kaže, razmisli, isplanira, itd, itd..

 

Ladno nije znao da sa Englezima igramo prvu utakmicu, i rece igramo zadnju sa njima.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...