Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

1 hour ago, mare80 said:

 

Kada smo već skrenuli sa teme ...

Meni nikada nije bilo jasno,kako jebote svi ti fudbaleri ,ili hajde da kažemo +90% njih ženi neke starlete, influenserke, nazovi estradne umetnice itd itd ...

Kapiram da će odgovor biti u fazonu : IQ i sl, ali opet, nemoguće je da su svi baš toliki duduci ...

 

Najbolji opis tih mozgova i mentaliteta:

ZM: mi im doveli kurve da ih jebu, a oni ih poženili

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Vlahovic ima problem kao i gotovo svaki srpski fudbaler. Misli da je bolji od onog sto jeste, i da su svi protiv njega. 

 

Ako se vrati na razmisljanje da hoce da grize, kida, i da se bori, te da svari u glavi da jos uvek nije igracina, ali da moze da bude, bice to ok. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 milki je težak kriminal, ali da kažeš da su plasmanima dobar deo tog novca zaradili i povratili. Mada mi je i dalje neverovatna cifra.

 

Još grđe su pare koje su Šurbatović i ekipa podelili u savezu kao nagradu za plasman. A voleo bih da vidim ceo finansijski izveštaj, ko zna gde su sve završili novci.

 

Neće neko kao Vidić ni prismrditi savezu dok ima jednog dinara tamo. Krvlju će braniti pozicije.

 

16 miliona, 'bem ti...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Piksi je svojevremeno izdavao Zengi sopstvenu kuću, naplaćivao od novca FKCZ. Ženu, uglednu beogradsku sponzorušu 80ih, smuvao je rečenicom, "možda sam nizak, ali kad stanem na novčanik sam viši od Beograđanke". 

 

Taj ni Bogu ne da tamjana, a samo lapa, gdegod stigne.

Link to comment
Share on other sites

Klasicno pranje pitanje da li je njegova i trecina tih para. Sve u svemu pokazatelj zasto uvek treba da se navija za “nove” ljude u srpskom fudbalu ovo sto je zaselo vec x godina je toliko ogrezlo u kriminal da je to neverovatno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Barkley#34 said:

16 milki je težak kriminal, ali da kažeš da su plasmanima dobar deo tog novca zaradili i povratili. Mada mi je i dalje neverovatna cifra.

 

Još grđe su pare koje su Šurbatović i ekipa podelili u savezu kao nagradu za plasman. A voleo bih da vidim ceo finansijski izveštaj, ko zna gde su sve završili novci.

 

Neće neko kao Vidić ni prismrditi savezu dok ima jednog dinara tamo. Krvlju će braniti pozicije.

 

16 miliona, 'bem ti...

 

Ne ide to tako....da bi efekat bio jači, kaže se "Piksi i stručni štab koštaju državu, za dve godine, skoro 2 milijarde dinara" Na deo rečenice iza zareza, podigne se desna obrva, a glas povisi.

Da li pored njega treba da bude još 18 ljudi, ne znam. Znam kako klub funkcioniše, superligaški i on obično broji 10-15 ljudi, ali to zavisi od kluba, ovo je ipak reprezentacija. Kad se sve sabere, oduzme podeli....bez Piksija, prosečna plata u njegovom štabu je oko 30 000 € - mesečno. Verovatno Dika ima blizu ili oko 6 cifri, dok ekonom (2) ima najmanje. Ne znam, možda PR ima najmanje (ne bi trebalo).....

 

Kako su bušili Antaru, seća li se ko ?  Razlog se za čas nadje...:writing: ovde kod nas je krenulo, pašće i Bata Prle...no sikiriki...

 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Barkley#34 said:

Eh, jbg, ispade da je Vidić na zadatku bušenja Piksija.

Ne, ne, ne....ja sam na tvoj post odgovorio, zato što te znam (sa foruma) i što sam na osnovu tvojih ranijih pisanja i iznetih stavova, mislio da nećeš da me shvatiš pogrešno. Nisam uspeo.

Vidara je ovde upao slučajno i zatvorio krug, koji ipak nije bilo planiran. Pod br.1...obe ruke dižem za Vidića na čelu FSS. On postavlja sasvim korektna pitanja, na koja neko treba da odgovori, i iznosi, na osnovu toga, svoje stavove sa kojima se ja slažem. Njemu je ovo dobro došlo kao povod da potkači FSS i nastavi svoju borbu za predsedničko mesto u Savezu. Nemam ništa protiv.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije daleko Niški od istine, jeste Vidić izneo podatke o primanjima stručnog štaba( koga sve tu ima posebno je pitanje) ali je skoro pa sigurno da su ti podaci namerno baš sad pušteni na uvid članovima Skupštine. Ne smeta Piksi ološu zbog olako primljenih golova ili loše selekcije igrača nego zato što im uzima deo kolača na koji su bacili oko. A Piksi nije lud da se odrekne onog što je zaradio i što mu je obećano. Vidić je tu samo da pojača utisak a sutra če ga ološ oterati brže nego Piksija

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Videh samo isečke ali ako je istina da stručni štab prima 8 milki godišnje to je nenormalno veliki novac i Vidić je ubo suštinu sa svojim osvrtom. Trener koji iza sebe ima zapaženu igračku karijeru ali poprilično mršavu trenersku u odnosu na staž i koji nije trenirao u Evropi jednostavno ne može da vredi taj novac sve i da je doveo vrsne stručnjake u stručni štab a ne anonimne japance. 

 

Ono što je još više on point jeste bezuslovno osuđivanje izlapelog Džajića i Tvorzana, što jedino od njega i možda nekog Radeta Bogdanovića možemo da čujemo i to je zabrinjavajuće. Situacija u FSS je identična kao situacija sa aktuelnom vlasti, sve ih treba najuriti i sprovesti lustraciju.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sve sto ima veze sa fss, Zvezdom i Partizanom je najuze povezano sa vlascu i Vucicem. Dok god je on tu, tako ce i da ostane. Sastavni deo promena vlasti mora da bude promena i u sportu jer je sve tu totalno kriminalizovano kao svaki drugi segment drustva.

Besmislene su sumnje na Vidica jer udaranjem na jedan od temelja psihove vladavine, a to je "hleba i igara", on keste definitivno van sns priče.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, berti said:

Pa kome Piksi uzima deo kolaca. Njega je bagra, čitaj AV, dovela tu. PIksi je deo svega toga, deo kriminalne organizacije. 

uzima ostalim trenerima koji bi mogli da se uvale u stručni štab a aon trdoglavo tu drži Živkovića i Đorovića umesto da terza i stojić uvale svoje mezimce

ne cveta cveće ni u sns preduzeće, i tamo se vode kadrovske borbe ko će ne koju poziciju i ko će da bude bliže parama, olajavaju se kod glavnog gazde da pršti na sve strane

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...