Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Hahaha tacno sam znao da ce Piksija mediji ovi nasi proglasiti za novog selektora, posto je dosao zbog ove Tojote u Srbiju, samo sam cekao da vidim ko ce prvi da objavi vesst. 😂 Naravno prvi Kurir pa onda preneli ostali. Kurir normmalno iz svojih nekoliko vrlo obavestenih izvora, a ostali "kako Kurir prenosi" 😂

Link to comment
Share on other sites

Gledao i slusao Piksija jutros u nekom jutarnjem programu. Nista nije hteo konkretno da kaze o preuzimanju reprezentacije, ali mislim da nije ni morao. Iz celog onog razgovora moze se zakljuciti da on jeste u kontaktima i da hoce da prezume ali da im je postavio uslov da mu se niko ne mesa u posao. Nekoliko puta je pomenuo da ima zelju, da ne zeli u Kinu sada zbog situacije cele ali da taj dogovor izmedju saveza naseg  njega bude konkretan i da pokazu da ga zaista zele. A meni to deluje kao da je rekao jer zelite mene za selektora, onda mi obezbedite uslove da samostalno radim. 

Edited by lajavi krelac
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
1 hour ago, Barkley#34 said:

Baš sam hteo isto da postavim sa B92:

 

https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2020&mm=12&dd=31&nav_id=1788963

 

Pravo u centar, bez dlake na jeziku. Inače, čini mi se da ima dosta botovskih komentara kritikujući Vidića, trebao bi B92 da pripazi na to

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Darko said:

Baš sam hteo isto da postavim sa B92:

 

https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2020&mm=12&dd=31&nav_id=1788963

 

Pravo u centar, bez dlake na jeziku. Inače, čini mi se da ima dosta botovskih komentara kritikujući Vidića, trebao bi B92 da pripazi na to

 

B92 da pripazi 😁

 

Druze moj, njima moze da se omakne neki anti bot komentar, botovske i sami stancuju. 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Železničko gnomče said:

 

B92 da pripazi 😁

 

Druze moj, njima moze da se omakne neki anti bot komentar, botovske i sami stancuju. 

U pravu si, ispadoh naivan 😉

 

Inače, jel postoji neka medijska organizacija koja nije u kontroli Vučka i njegovih podguznih muva? 

Link to comment
Share on other sites

 

Quote

 

- Neću da se bavim Vidićem igračem, svi znamo kakvu je karijeru imao, svaka čast. Ali, sa Vidićem koji ništa ne radi pet godina, a soli pamet svima, hoću da se bavim - počeo je Kokeza.

- Da je bio trener u tom periodu, rekao bih možda da je zalutao u trenere. Da je bio funkcioner ovih pet godina, rekao bih možda da je zalutao među funkcionere, ali, definitivno želim da mu poručim, za njegovo dobro, "majstore na ovom terenu, po okončanju karijere, ne uklizava se, drugi se kvaliteti traže". I poštovanje tek treba da se zasluži - poručio je prvi čovek FSS.

 

 

Ето среће да Видић уклиже Кокези, "са обе ноге"...

 

п.с. јуче читам онај крмчић Вулетић из Партизана твитнуо на фотографију Златана гдје је овај на снијегу, у фазону није имао пјесму као он када се ваљао!? То би ваљда требао бити хумор:puke: Терза неки дан помиње Хајделберг:puke:

Јбт стварно ко је све заузео позиције у српском фудбалу и то серу са невјероватним самопуздањем...

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

pa kad znaju da nema govnjive motke da ih najuri mogu da se bahate tj qurče koliko im je volja, meni se gadi i da pročitam te njihove "umotvorine" toj e po meni ipak osnovna kultura koja se nosi još od kuće, očito to danas nije na ceni nego ove secikese koje plate burek novinarima da im napišu neko saopštenje.   

Link to comment
Share on other sites

Quote

ЕКСКЛУЗИВНО - Славиша Кокеза: То што су Видића подржали политичари Вук Јеремић и Бошко Обрадовић и што немам подршку Коромана и Поледице довољно говори и о њему и о мени

Quote

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Panteliza ce predloziti Savu Milosevica za naslednika Ljubise Tumbakovica. :lol_2:
Savo ce za prvog pomocnika postaviti Radovana Curcica :roflmao:

Ovo najavljuje danasnji Ruznal.

Pa,bukvalno sprdacina od saveza (kao i od drzave uostalom),ali za razliku od drzave,makar me FSS zivotno ne kosta,pa mogu da se zabavljam do mile volje i teram zajebanciju.
:79::79::79:

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Crni Bombarder said:

Panteliza ce predloziti Savu Milosevica za naslednika Ljubise Tumbakovica. :lol_2:
Savo ce za prvog pomocnika postaviti Radovana Curcica :roflmao:

Ovo najavljuje danasnji Ruznal.

Pa,bukvalno sprdacina od saveza (kao i od drzave uostalom),ali za razliku od drzave,makar me FSS zivotno ne kosta,pa mogu da se zabavljam do mile volje i teram zajebanciju.
:79::79::79:

Sto kazu,sve izgubili dabogda

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Cooper said:

Najbolje dostupno rešenje.

A što se saveza tiče, ništa gori od klubova, pa im ne želimo poraze.

Realno, rezultati i stručnost su na njegovoj strani. Ako nama, kao narodu, ne valja jedan Savo, onda nešto nije uredu sa nama. Takvog fudbalskog maga bi se samo budala odrekla.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Crni Bombarder said:

Panteliza ce predloziti Savu Milosevica za naslednika Ljubise Tumbakovica. :lol_2:
Savo ce za prvog pomocnika postaviti Radovana Curcica :roflmao:

Ovo najavljuje danasnji Ruznal.

Pa,bukvalno sprdacina od saveza (kao i od drzave uostalom),ali za razliku od drzave,makar me FSS zivotno ne kosta,pa mogu da se zabavljam do mile volje i teram zajebanciju.
:79::79::79:

Slabo komentarisem fudbal ali ovo je toliki idiotluk da moram (ne tvoj upis nego Savo za selektora). 

 

To ce bukvalno biti poslednji ekser u sanduku repke.

 

Covek koji se u Partizanu borio sa nekim imaginarnim zmajevima umesto da pogleda i prvo sredi stvari u svom dvoristu. Covek za koga data rec ne vazi... 

 

Quote

- Nisam u afektu, nije ovo kap koja je prelila čašu, ovo već traje, dozvolio sam sebi da uradim to što sam uradio u Novom Sadu, a ružno je. To ne sme da radi trener i pedagog, pre svega trener Partizana. Ali, nije me Novi Sad opredelio, ovo traje i sve je jako mučno. Šta da kažem momcima kada uđem u svlačionicu i pogledam ih u oči. Sebi znam šta da kažem: Ići odavde i nikad više ne raditi ovde - rekao je Milošević za "Sport Klub".

Milošević se na klupi Partizana zadržao godinu i po dana, a to mu je bio prvi angažman na mestu prvog trenera.

 

Covek koji je bio u FSSu, direktor reprezentacije, doveo Curcica za selektora, a onda kao pomocnika u Partizanu, pa ce mu sada isti biti pomocnik u repki. Dvojac koji ne samo da ima upitni trenerski kvalitet vec i njihov staz i rezultati govore o tome. Ne treba nam jedan nego eto da imamo dva trenerska dunstera. 

 

Pa jbt od kad se Srbija osamostalila nismo imali normalnog selektora osim Radomira Antica, nismo imali iskusnog selektora. Mihajlovic i Muslin mogu se smatrati dobrim i da su dosli donekle iskusnim (Mihajlovic) ili iskusnim (Muslin). 

 

Sve ostalo, zali Boze sto su nam tracili vreme... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Cooper said:

Najbolje dostupno rešenje.

Što najviše govori o tome koliko su drugi spremni da budu dostupni.

 

Ne znam šta mu treba ovo blamiranje u najavi. Ako već hoće da bude trener, do sada je mogao da vidi šta zna a šta ne zna pa da nastavi da uči i da se razvija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Don Juan said:

Ma neka postave koga hoće. Totalno je sve jedno. Mogu i drvo da posade, i da mu daju licencu i opet će isto da bude.

 

Sve dok nama isti ljudi godinama rade o glavi, neće se ništa promeniti i da dođe Murinjo.

Da,ali to ne znaci da treba da nam vredjaju inteligenciju.
Savo bese otisao iz Partizana "nezadovoljan stanjem u srpskom fudbalu"? Sta se u medjuvremenu promenilo?

Vise je ovo retoricko pitanje,jasno je meni zasto je Savo postavljen. Jer je upotrebljiv.
Niko ne zeli da vodi to sto se zove reprezentacija...moraju da nadju nekog ko je spreman da bude upotrebljen..Savo idealan. Kao i Krstajaje i Tumba pre njega.

Link to comment
Share on other sites

Što najviše govori o tome koliko su drugi spremni da budu dostupni.
 
Ne znam šta mu treba ovo blamiranje u najavi. Ako već hoće da bude trener, do sada je mogao da vidi šta zna a šta ne zna pa da nastavi da uči i da se razvija.

A Savo je neka moralna vertikala i dokazani strucnjak, stvarno sta ce mu ovo??
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pišem o aspektu napretka u trenerskom poslu, retko ko je moralan u našem fudbalu. Treneri bi trebalo da rade nekoliko decenija. Ako se sad raspadne kao selektor teško da će ikada dobiti još neku dobru šansu da se izgradi. Doduše, samom činjenicom da je sad preuzeo ovaj posao pokazuje da ne može da dobaci do toga da nije kapacitet za mesto i šta bi trebalo da unapredi da bi jednom došao u poziciju da bude realan izbor za mesto selektora. Verovatno je kinta u pitanju. Veeeeelika kinta. 

 

Srpski fudbal.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Crni Bombarder said:

Da,ali to ne znaci da treba da nam vredjaju inteligenciju.
Savo bese otisao iz Partizana "nezadovoljan stanjem u srpskom fudbalu"? Sta se u medjuvremenu promenilo?

Vise je ovo retoricko pitanje,jasno je meni zasto je Savo postavljen. Jer je upotrebljiv.
Niko ne zeli da vodi to sto se zove reprezentacija...moraju da nadju nekog ko je spreman da bude upotrebljen..Savo idealan. Kao i Krstajaje i Tumba pre njega.

Šta očekuješ? Predsednik Zvezde vređa zvedinu legenu, i nikom ništa. Predsednik FSS vređa legendu srpskog fudbala i jedno od najjačih imena koje smo ikada imali, i nikom ništa. Jednostavno, može im se. Tu se sva priča završava.

Što bi rekao Gagi Jovanović u Profesionalcu - Nije Sloba kriv, mi smo govna.

Link to comment
Share on other sites

Savo je bukvalno ostao bez para i sad igra kako drugi kažu tj . ide tamo gde će dobiti neki  evro.  Plate selektora mlađih kategorija u FSS se mere u hiljadama evra pa kao selektor sigurno neće biti ispod 20 soma mesečno.

Ako nešto potrefi dobro je, ionako niko ne očekuje da se plasiramo na SP pa nema ni neku obavezu rezultata, očekujem klasičnu priču o podmlađivanju reprezentacije a to znači ceduljče i tačna minutaža onima koji mogu doneti neki %.

Ništa novo i ništa što se nije očekivalo, priče o Piksiju, onom Francuzu i Milojeviću su bile samo magla!

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

Rekao bih ocekivao. Znao sam da ce biti neko iz trija Milojevic, Savo, Ivan Jovanovic. Milojevica ocigledno nisu pustili Arapi, Jovanovica se nisu setili i ostaje onda Savo. Jokanovic, Paunovic, Sinisa, Nikolic imaju solidne poslove i luksuz u zivotu da ne moraju da rade sa ljudima kakvi nama defiluju u savezu. Piksi hoce Kinezima da uzme svaki dolar. Ne znam da li povratak Curcica znaci kraj reprezentativne karijere Tadica ili su se u medjuvremenu izgladili odnosi.

Edited by Desetka
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...