Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

Трипије закопао Њукастл и против Евертона. Ово против Тотенхема нисам гледао, ал против Евертона их унаказао.

 

Нек му потраје таква форма мало дуже :classic_laugh:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Baros said:

Da li neko planira da ide na EP? Sutra u 12h ističe rok za prijavu za ulaznice. Ostavljam link ako nekoga zanima.

 

https://euro2024-fans.tickets.uefa.com/lottery/welcome_en.html

 

 

 

16 hours ago, Barkley#34 said:

Ja generalno planiram i prijaviću se za sve tri utakmice ali nemam pojma da li ću vremenski uspeti da se uskladim da pogledam makar jednu.

 

Ako budem imao sreće ( naterao I zence da popuni prijavu 😄 ), ići cu ja u MinKen na obe...  ne svrcka mi se do Gelsenkirchena iz više razloga.

Edited by Fat Zadd
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Фудбалери Србије на ЕУРО у Немачкој играће у Пума дресовима, као и на претходном Мундијалу у Катару, али ће ФСС на крају наредне године да промени техничког спонзора.

Како Танјуг сазнаје, у ФСС-у су "послушали глас народа" и прва гарнитура дресова биће у бојама заставе црвено-плава-бела, а друга гарнитура ће бити потпуно бела.

 

 

 

e hvala q krasnom! dobro su se setili

 

da danemo dusom i odmorimo od garnuture kine velsa danske belgije rusije turske gruzije letonije mne mkd i gomile drugih selekcija..

 

ovako nam ostaju kostarika i cile, ali ko ih yebe, sa njima cemo se nadgornjavati na SP

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Barkley#34 said:

I da te ne izvuku sad biće sigurno karata za dve u Minhenu, posebno protiv Slovenije. E, sad, koje karte će preostati i po kojoj ceni, videćemo.

 

Ja sam se prijavio za Sloveniju, u opticaju su 3 aplikacije sa po četiri karte na nas troje, čisto da šansa na lutriji bude veća. Plan je da u slučaju dobitka iskoristimo samo jednu aplikaciju, četvrtog putnika još uvek nismo definisali.

 

Savet za one koji dobiju negativan odgovor nakon lutrije da ne odustaju jer će sigurno biti onih koji su dobili na lutriji, a neće kupiti karte. U tom slučaju UEFA te karte nudi onima koji nisu dobili na lutriji. Ovo se meni desilo sa finalom Lige Evrope ove godine, ali sam mejl video 4 sata nakon što je poslat pa sam za kartu morao da se snalazim na drugi način.

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Sad gledam mejlove, 19. maja sam dobio obaveštenje da nisam imao sreće na lutriji, a 26. da ima karata i da mogu da ih kupim. To je 7 dana razmaka, tako da pretpostavljam da rok za kupovinu nije duži od 5 dana.

 

Ono što je dobro je da karte idu kroz UEFA aplikaciju, tako da ne može da se desi da se pojaviš na kapiji stadiona i da saznaš da ti je karta falsifikovana ili da je neko već iskoristio QR kod sa tvoje karte.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Po jednima Puma je popizdela na savez zbog neozbiljnosti i skratila ugovor a po drugima savez je odlučio da prekine saradnju i laprdaju kako već pregovaraju sa novim snabdevačem.

 

Ovaj ugovor traje do kraja sledeće godine tako da ćemo Evro igrati u Puminoj opremi. Dresovi neće biti trobojni nego će cela kombinacija biti ova koju je Don Juan pomenuo a rezervna će biti skroz bela. U praksi će verovatno dolaziti do kombinovanja ako na nekoj utakmici budemo formalno gosti a domaćin ima npr. bele štucne ili plave šorceve u osnovnoj kombinaciji.

Edited by Barkley#34
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Juan said:

Pa to je ok kombinacija. Crveni dres, plavi šorc i bele štucne. Kao u Nemačkoj. To je bio dobar dres.

Meni je najjači onaj s križem na majici. Malo pomaknutim u jednu stranu. Ne znam di ste to nosili (Južna Afrika vjerojatno, Rusije bi se sjećao valjda), al ti su imali smisla i dobro izgledali. Imislim da je taj bio crven plavi bijeli.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Bugl Khan said:

Meni je najjači onaj s križem na majici. Malo pomaknutim u jednu stranu. Ne znam di ste to nosili (Južna Afrika vjerojatno, Rusije bi se sjećao valjda), al ti su imali smisla i dobro izgledali. Imislim da je taj bio crven plavi bijeli.

Ja se ne sećam da smo imali plave dresove kao Srbija...

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Bugl Khan said:

Meni je najjači onaj s križem na majici. Malo pomaknutim u jednu stranu. Ne znam di ste to nosili (Južna Afrika vjerojatno, Rusije bi se sjećao valjda), al ti su imali smisla i dobro izgledali. Imislim da je taj bio crven plavi bijeli.

jeste to je iz J. Afrike.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...