Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

11 minutes ago, Pero_Cameron said:

Zvezda i drugi klubovi bez A licence, ce na ime marketinga i ucesca u EL dobiti 500k€. Koliko je ovo samo smesna cifra za Ruse, Turke i Spance a nama mnogo znaci.

 

14-plasirana ekipa ce dobiti 150k, 13-plasirana 200k, 12-plasirana 250k itd. 

Sto se mene tice vrhunski potez kako bi se sve ekipe borile do samog kraja sezone bez revijalnih meceva posle 20. kola.

 

ako ne budemo 12oplasirani, chovicu odlazi. 250k ce nam mnogo znaciti na onih cca 5 miliona sto placamo mi kao gradjani srbije  🙃

2 minutes ago, quentin said:

Super, ali ne kapiram sistem. Koliko se dobija? 500k je maksimum neki za najbolji klub bez licence ili šta?

 

https://nova.rs/kosarka/crvenoj-zvezdi-od-evrolige-sleduje-minimalno-500-000-evra/

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

Quote

Novina je da će svako mesto od 14. nagore, na kraju takmičenja biti i novčano materijalizovano.

Tako će 14-plasirana ekipa zaraditi dodatnih 150.000 evra, 13-plasirana 200.000, 12-plasirana 250.000…,

Aha, pa to je stvarno dobro. Jesu male pare u poređenju sa bogatima, ali nama svakih sto hiljada evra rješava poneki problem. Neka sponzorstva su nam tolika, možda ima i manjih.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Sector said:

500k nama pokriva maltene citav budzet za igracki kadar. Hvala Djordi. 

 

To mozda ako racunamo samo jednu poziciju.

 

Pozdravljam odluku. Nije nesto, ali stvarno mora nesto da se ucini kako bi gledali takmicarsku kosarku i nakon 20. ili 24. kola.

Link to comment
Share on other sites

Meni iskreno fali i Mitar u ovom timu, ali onaj pravi Mitar pre druge povrede...covek je tolike godine dao Zvezdi, pa jos kapiten...a koliko je cenjen ovaj drugi, dozivotni Zvezdin kapiten, pokazuje i ovo glasanje, gde se izgleda ipak cene i neki kosarkaski kvaliteti, osim dozivotnog zvezdastva za solidne novce🙄

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...