Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

1 hour ago, Tunji Awojobi said:

Kakva sramota stavljanje Pera i Vase u najbolji tim umesto Kuza i Markusa. 

 

Koje nepoštovanje. 

 

U ovoj anketi pitanje da li je i 100 zvezdas glasalo, ovo su turci glasali, oni vise na svim EL platformama otuda ,Pera, Vasa , Kalinic pa i Guduric.

Edited by Šarac
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, mister-no said:
5 hours ago, Manu said:
 
Ajmo [mention=25]Wingwalker[/mention] postavi mu ponovo one preterane tetovaze

Je li ovo Boriša ili Ivan Drago?

 

118174391_10223285331907668_229664820365

 

Boriša otprilike zadovoljan kako mu pasuje adidas na ove sajle i krtinu...Dobrivoje ne mož to da gleda...

 

...Sašo, urazumi ga.

Edited by Wingwalker
  • Like 11
  • Thanks 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Lol stavili Kantica u tim decenije kakva sramota bolje da su stavili Mitrovica vise bi rezona bilo. 

Stavili su igraca Koji je odbio da igra u Pgu iako je bio 100% spreman za utakmcu.Najveca gnjida koja je nosila nas dres

Edited by Mile1
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wingwalker said:

 

118174391_10223285331907668_229664820365

 

Boriša otprilike zadovoljan kako mu pasuje adidas na ove sajle i krtinu...Dobrivoje ne mož to da gleda...

 

...Sašo, urazumi ga.

 

Ne bi ni ti mogao da gledas kako ti saigrac zauzima mesto u 12.

 

Da se ne lazemo, cak i da ne dovedu pleja (a morali bi), ne vidim kako moze da bude mesta i za Dobrica i za Simanica u 12.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, goldberg said:

 

Ne bi ni ti mogao da gledas kako ti saigrac zauzima mesto u 12.

 

Da se ne lazemo, cak i da ne dovedu pleja (a morali bi), ne vidim kako moze da bude mesta i za Dobrica i za Simanica u 12.

Neka dokazu Obradovicu da su bolji od konkurencije na svojim pozicijama i bice u 12. A zasto da ne i u prvoj 5.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, goldberg said:

 

Ne bi ni ti mogao da gledas kako ti saigrac zauzima mesto u 12.

 

Da se ne lazemo, cak i da ne dovedu pleja (a morali bi), ne vidim kako moze da bude mesta i za Dobrica i za Simanica u 12.

Još da objasniš kako tačno Simanić zauzima mesto Dobriću... 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, goldberg said:

 

Zauzima mesto u 12.

 

Koja dva igraca bi ti izbacio, ako racunamo da ce stici pojacanje?

Simanic je gotovo sigurno prva 4. Ne verujem da ce do biti Kuridza a jos manje Simonovic. Dobric je losiji igrac od Lazica i Davidovca ali ja bih ga pre Lazica svakako u 12. 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Tunji Awojobi said:

Kakva sramota stavljanje Pera i Vase u najbolji tim umesto Kuza i Markusa. 

 

Koje nepoštovanje. 

 

 

Pero da nije dao trojku u Madridu te sezone za pobedu, bukvalno se ne bih secao nijedne njegove dobre partije ili bilo cega vezanog za njega te sezone. Dosao, igrao dok mu se igralo, onda kreuo da sefuje, na kraju nije ni hteo da igra. 

 

Bukvalno ta sezona kad je se samo setim. Nerealno mucna. Ne znam ko me je vise nervirao Feldin ili Milko. 

 

Edited by Markoss
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Markoss said:

 

Pero da nije dao trojku u Madridu te sezone za pobedu, bukvalno se ne bih secao nijedne njegove dobre partije ili bilo cega vezanog za njega te sezone. Dosao, igrao dok mu se igralo, onda kreuo da sefuje, na kraju nije ni hteo da igra. 

 

Bukvalno ta sezona kad je se samo setim. Nerealno mucna. Ne znam ko me je vise nervirao Feldin ili Milko. 

 

Jankovic,Feldin,Milko,Antic. Pa cak i Lesor sa nekim akrobacijama😂 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...