Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

Just now, Kankkunen said:

Opet mi tu nešto nedostaje, aj videćemo.

 

To nesto je kvalitet. 😄

 

1 ozbiljan EL igrac na 2 visoke pozicije je premalo. Ja se nadam da ce Reath odraditi jos jednu sezonu u FMP a Simana moze u NBA. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Helmet said:

Cetvorka zavisi od Simanica, ako njega proguraju u NBA onda cemo dobito to obestecenje i angazovace se igrac tu,ako ne onda su ti MJK, Borisa i Simonovic cetvorke sto je meni horor u najavi, pre svega zbog Borise.
Mora da ee angazuje kvalitetan plej to je kljuc, lider mora da bude na toj poziciji. Bas bih voleo da to bude Lorenzo, mislim.da nismo ni svesni kakav je to igrac kada igra u dobrom timu i kada ga ne trosis prrvise jer nema zamenu.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 

To mi je najveća zagonetka ... pa i ta priča o draftu, NBA ... nisam pametan :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Nate said:

Meni je i dalje nejasno koja je ideja sa waldenom. Ja ga zaista ne vidim kao legitimnu EL dvojku, mozda kao neki bekap na kecu i to je to. Ako se trazi startni plej onda njegovo dovodjenje nema mnogo smisla, a ako se ne trazi onda smo jebali jeza u ledja. U tom slucaju trazio bih jos jednog igraca na dva sa dobrim sutem i odbranom. Mislim da smo propustili marcusa fostera. Cini mi se da je kompletniji igrac od loyda. Obradovic je i u monaku imao 3, 4 kratka cole, clemmonsa, ennisa i bosta i svi su bili prilicno efikasni, ali je ovo ipak nivo iznad.

Verujem da je pangos stvarno bio ozbiljna opcija i da nam je dosta planova poremetio. Ne vidim igraca slicnih karakteristika a da nam je dostuan. Nemamo luksuz da se kockamo sa nekim skracenim igrscima tipa keifer syks iako mislim da nije pokazao ni delic onoga sto moze u milanu. Hamilton bi bio neka zamena za lorenza kao ozbiljan sleser koji nije operisan od asistencije i odlican defanzivac. Sut ostaje upitan, ali uz malo bolju selekciju i bolje saigrace nego sto ih ima u izraelu i to bi moglo da se svede u podnosljive okvire. Ako bi hall bio nekan vrsta osiguraca hamilton bi bio neko ko ubrzava igru i podize tempo. S ove strane bare izbor je stvarno suze. Mozda jos semaj christon ili opet zo. Problem sa igracima iz nba ili g lige je sto ce i nba poceti ove sezone kasnije a svi se nadaju nekom makar two-way ugovoru. Walkupa ne bih voleo, mozda i ne bi bio lose resenje, ali mislim da bismo onda igrali najodvratniju kosarku u evropi.

 

B1: Ako mene pitas nijeste uopste, bullet dodged fazon. Foster je definicija SG streaky scorera koji je klasican tunnelvision igrac na fazon Kilpatricka no je nesto bolji atleta pa da recem da mozda ima nesto veci plafon. Da je bar kao Punter da oce odbrane igrati kad ide lopta na njega no je on idealan za neku manju ekipu da tamo bude 1 igrac ekipe i da od njega sve pocinje i zavrsava se. Za neke bolje ekipe za njega nema mjesta pa nece ja mislim se ni PAO sa njim usreciti taman nedje 2-3 mjeseca mozda potraje tamo dok ga ne posalju nekom Hapoel Eliatu ili Goettingenu. Loyd je za njega svemirski brod kako god okrenes, da ne ulazim u neke licne karakteristike Fostera od koledza do ovih evropskih dana.
 

B2: Situacija je neizvjesna za dosta igraca pogotovo ovih iz G lige koji nijesu od februara centa dobili a sve su prilike da do pocetka 2021 nece ni poceti nova sezona G lige sto ostavlja znacajan broj igraca koji ce sacekati situaciju da vide mogu li se uvaliti u neki NBA kamp nakon drafta al ce dosta njih biti raspolozivo za male pare tamo nedje u oktobru/novembru ako ne i ranije koji ne budu mogli da cekaju razvoj situacije jer je to previse vremena bez nekih primanja. G liga naredne sezone ce po meni biti puna undrafted rukija sa drafta a za sve ove sto su stariji od 24-5 godina mogu slobodno poceti da gledaju put Kine ili Evrope. Sto se Walkupa tice mislim da nijeste ni u mixu za njega jer je u planu da se provjere sve te opcije oko NBA ali ga ja ne vidim tamo tako da je po meni, zavisno od trenera, za njega Zalgiris ili NBA, eventualno ako neko od jacih bude otvoren da mu ponudi taj buyout da plate za njega.
 

4 hours ago, Kankkunen said:

To i mene muči, ne mogu da odgonetnem ... ako je ovo drugo ideja onda nam treba neki Malcolm Hill, taj tip igrača (čista dvojka, dobar šut)

Aj da sačekamo, valjda će i to brzo rešiti.

Malcolm Hill trenutno ima ponudu PAO ~450k al ceka isto NBA jer ima par timova zainteresovanih za njega (Rocketsi su jedna od njih), prije toga je odbio ponude od Kubana i Galatasaraya za koje mi rekose da su i vece bile od ove PAO. A i on je vise SF no SG.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Borca said:

Za Simonovica sam negde procitao da ga interesuje i trenerski posao, mozda je ugovor na 2 godine deo nekog plana njega i kluba koji ukljucuje i post igracki angazman.

Sve je to OK, i super je da završi karijeru u Zvezdi ... samo, ne treba očekivati da on pegla po 20 minuta u sezoni.

Link to comment
Share on other sites

Prilično tanko za Evroligu je naša pozicija četri i to nije tajna. Simanić nit smrdi nit miriše , zna da bljesne , ali i da ukanali. Dečku je baš potrebna promena sredine. Simon već u godinama , nije neko ko može biti ni prva a ni druga opcija. Neka uloga Novice u KKP je za njega. Reath , MJK jako upitan kvalitet. Jeste da smo pregomilani , ali mnogo je tu kvantiteta , a malo kvaliteta. Ne očekujem pojačanje , ali bojim se da nam je potrebno.

 

PS: Svako poređenje sa Mitom i Terzom je besmisleno , ti idioti u jednom prelaznom roku dovedu 6 golmana. Nama kvalitetna četvorka jeste potrebna.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, LosmiSK said:

Simonovic ce imati ulogu Milaknisa iz Zalgirisa u smislu kad udje da ce dati spacing i to je to.Udje, reseta i ako ne ide izadje. Simonovic fizicki moze da iznese sezonu  i ne verujem da ce biti vise od 20miuta ali nece ni manje od 15minuta.

 

Neće on imati više od 15mpg,a taj spacing moze napraviti samo pozicije 4, bar je tu najefikasniji bio pogotovo iz pik end popa. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, MrTwister said:

B1: Ako mene pitas nijeste uopste, bullet dodged fazon. Foster je definicija SG streaky scorera koji je klasican tunnelvision igrac na fazon Kilpatricka no je nesto bolji atleta pa da recem da mozda ima nesto veci plafon. Da je bar kao Punter da oce odbrane igrati kad ide lopta na njega no je on idealan za neku manju ekipu da tamo bude 1 igrac ekipe i da od njega sve pocinje i zavrsava se. Za neke bolje ekipe za njega nema mjesta pa nece ja mislim se ni PAO sa njim usreciti taman nedje 2-3 mjeseca mozda potraje tamo dok ga ne posalju nekom Hapoel Eliatu ili Goettingenu. Loyd je za njega svemirski brod kako god okrenes, da ne ulazim u neke licne karakteristike Fostera od koledza do ovih evropskih dana.
 

B2: Situacija je neizvjesna za dosta igraca pogotovo ovih iz G lige koji nijesu od februara centa dobili a sve su prilike da do pocetka 2021 nece ni poceti nova sezona G lige sto ostavlja znacajan broj igraca koji ce sacekati situaciju da vide mogu li se uvaliti u neki NBA kamp nakon drafta al ce dosta njih biti raspolozivo za male pare tamo nedje u oktobru/novembru ako ne i ranije koji ne budu mogli da cekaju razvoj situacije jer je to previse vremena bez nekih primanja. G liga naredne sezone ce po meni biti puna undrafted rukija sa drafta a za sve ove sto su stariji od 24-5 godina mogu slobodno poceti da gledaju put Kine ili Evrope. Sto se Walkupa tice mislim da nijeste ni u mixu za njega jer je u planu da se provjere sve te opcije oko NBA ali ga ja ne vidim tamo tako da je po meni, zavisno od trenera, za njega Zalgiris ili NBA, eventualno ako neko od jacih bude otvoren da mu ponudi taj buyout da plate za njega.
 

Malcolm Hill trenutno ima ponudu PAO ~450k al ceka isto NBA jer ima par timova zainteresovanih za njega (Rocketsi su jedna od njih), prije toga je odbio ponude od Kubana i Galatasaraya za koje mi rekose da su i vece bile od ove PAO. A i on je vise SF no SG.

Uopste ne iskljucujem mogucnost da foster dobije nogu posle tri meseca posebno sad kad je dosao nedovic, ako ostane fredette. Nije mi jasna njihiva ideja. Mislim da se kod nas loyd malo precenjuje, ali kako sada stvari stoje sigurno je ds ce biti prva napadacka opcija. Daleko od toga da je los igrac. Za sad najjace pojacanje. Nije foster bas toliko operisan od odbrane ako mu se ista igra, a na ovom nivou ce to morati da radi. Mislim da je za nijansu raznovrsniji napadac od loyda pa mi se cini da bi nam bolje legao. Mozda je to neki moj strah da ce nam faliti poena, a on je u stanju da ih izmisli. 

 

G liga je svake godine sve slabija i slabija i to se potpuno slazem sa tobom. Naravno da ce imati sta da se pazari u oktobru i novembru ali nisam mislio na to. Vec da li cemo mi moci toliko da cekamo. Mislim da cemo ipak probati da zatvorimo roster ranije. Posebno ako se trazi prvi plej.

 

 Za walkupa se slazem i mislim da bi za njega bila ludost ako ne nadje nesto u nba da ide bilo gde iz zalgirisa. Samo sam ga pomenuo jer se pominjao dosta po forumu

 

 

Preduhitri me kankunen sa dedom. 

Link to comment
Share on other sites

Simke se pamti kao show no mercy trpač. Ne brinem za njega...zablistao u kojoj

..? trijes-prvoj, drugoj...iskoristio momentum uzeo fine šolde i neće se sada brukati kući. Dobro nam došao matore...da nam doneseš sreću i trofej...tim redom i kako god.

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dobar Los Milos said:

Simke uvek dobrodosao. Ako ga ne krene, odradi neki posao ili na klupu, a ako ga krene, laku noc za protivnika i caj za Iliju Kovacica.


Što si tako škrt, daj čoveku piva i manga da se smiri. Ako je već čaj, trebaće mu i bensedin uz to.
 

24 minutes ago, Dobar Los Milos said:

Ih, sad me nesto uhvatilo da opet odgledam ono Simketovo orgijanje u Zalgirio Areni, sa sve crnokosom milfericom u publici koja otvorenih usta ispraca Simketovo "sve me 'oće"-prskanje sa cirka 9 metara krajem pp.


Šibni link, mlm te. Može i u PP ako je mega ili već neka arhiva. Da malo i ja posle posla pogledam uz... čaj.

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da mi samo jos pleja jurimo i da se vaga izmedju Kuza i Stimca i to je to. Ne verujem ni da se ima love za vise, a to bi u teoriji bio sasvim ok poslozen tim. S dosta mana, ali i sa dosta vrlina i potencijalno pozitivnih stvari koje mozemo da vidimo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Markoss said:

Ja mislim da mi samo jos pleja jurimo i da se vaga izmedju Kuza i Stimca i to je to. Ne verujem ni da se ima love za vise, a to bi u teoriji bio sasvim ok poslozen tim. S dosta mana, ali i sa dosta vrlina i potencijalno pozitivnih stvari koje mozemo da vidimo.

Na visokim pozicijama jako , jako tanko. Baš tanko.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Majak said:

Šibni link, mlm te. Može i u PP ako je mega ili već neka arhiva. Da malo i ja posle posla pogledam uz... čaj.

 

Skinuo sam davnih dana sve pobede tih sezona, neko bese postavio link, i cuvam ih na eksternoj. Valjda su jos tamo, RSB, arhiva utakmica, pogledaj i nadam se da ce ti to osladiti caj.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...