Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

1 minute ago, Sharp said:

 

:s_d:

 

 

spacer.png

Au ovo je ladno tacno.

Otprilike su stavili trojicu sudija koji mogu biti glavne sudije u bilo kom mecu.

Nadrealno. Coks ocigledno ne moze da se izbori za fer tretman, mada je to meni bilo jasno i u Bgu.

Sta onda ostaje za potencijalnu cetvrtu? Petek Majkic Drahojevic, pa da se vade na njihovo neznanje kad nas budu izmasakrirali.

Tuzno.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, propolis said:

 

 

Odlicna petica,a verujem da ima kvalitet i za El,a veoma lako bi se uklopio u Radonjin sistem. 

http://www.tblstat.net/pd.asp?p=3184&s=2021

 

Mobilan,odlicno otvara reket trojkama, ume da proigra saigrace. Veoma komplemetaran sa Jaitehom.

https://www.eurocupbasketball.com/eurocup/competition/players/showplayer?pcode=010581&seasoncode=U2020

 

Krilni centar, iskusan i solidno pogadja trojke, ume da odigra i licem,iga na niskom postu je isto okej. Kompletan igrač i verujem da bi mogao igrati na EL nivou.

http://www.tblstat.net/pd.asp?p=3079

 

Ukoliko Lojd ode trebalo bi obratiti paznju na Erika Grina koji je i dalje na visokom nivou.

 

Jovic je neki logičan sled okolnosti.

 

 

 

Prvi je kvalitetan igrac, ali EL video nije sa 26 godina.Jesi siguran da zelis da mu mi budemo vatreno krstenje i to na poziciji prvog centra u EL?

Drugi je koliko sam cuo vec zavrsen sa Bajernom.

Treci je dobar igrac, ali za EC ili CL nivo.Otprilike na tom nivou i fercera godinama, nisam siguran da bi se snasao u EL.

 

Uprkos ovde ukorenjenom razmisljanju, misljenja sam da nam prvi centar ne treba, jer ga vec imamo i samo treba da iskoristimo opciju, a to je Nnoko. Ono sto je obavezno je da mu se dovede proper plej i da prodje kompletne pripreme sa timom, bez daljih zdravstvenih problema.

Sa tim proper plejem ce cak i Kuzmic biti upotrebljiv u napadu kao back up centar, u odbrani i obezbedjenju skoka i dalje moze sasvim fino da isporuci.

1.Dakle, sve pare na kvalitetnog pleja, a za ostalo koliko ostane. Walden i Uskok mogu da ga odmene na 10-12 minuta zbirno, uz to da se Walden uglavnom koristi na poziciji 2, gde ce verujem biti veoma ubojit

2.Bilo bi sjajno zadrzati Lojda uz to, ali bojim se da opcija 1 i opcija 2 nisu finansijski kompatibilne

Edited by Gudura
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Losmi17 said:

Au ovo je ladno tacno.

Otprilike su stavili trojicu sudija koji mogu biti glavne sudije u bilo kom mecu.

Nadrealno. Coks ocigledno ne moze da se izbori za fer tretman, mada je to meni bilo jasno i u Bgu.

Sta onda ostaje za potencijalnu cetvrtu? Petek Majkic Drahojevic, pa da se vade na njihovo neznanje kad nas budu izmasakrirali.

Tuzno.

Da odigramo mi na nivou i gornjoj granici svojih mogućnosti, odnosno bez grča koji nema potrebe ni da imamo, jer najgore sto može da se desi je Pionir u majstorici, pa može i Bokan da sudi, j.be nam se😎

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

 

Pa dobro, ok je ovo, da se potrose na ovoj trecoj pa cemo cetvrtu imati ok sudjenje. Nadam se. 

U kom svetu se ovo moze smatrati normalnom situacijom?

Upisivati poraz unapred jer sude dva olosa, i jer znas da moras da napravis 15 razlike realno gledano da bi dobio kosem razlike.

I zasto Buducnost nije imala takvu situaciju u Bgu?

Doduse, ovo su sve pitanja za Nebojsu od Zeleznika, samo zelim da konstatujem da nije normalan nacin razmisljanja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Gudura said:

Da odigramo mi na nivou i gornjoj granici svojih mogućnosti, odnosno bez grča koji nema potrebe ni da imamo, jer najgore sto može da se desi je Pionir u majstorici, pa može i Bokan da sudi, j.be nam se😎

Problem je sto ce oni saseci odmah u startu nasu odbranu.Videces odmah kad budu krenuli da sude kontakte za sve i svasta.

Kamo srece da imamo sudjenje kao Buducnost u BG.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Gudura said:

Da odigramo mi na nivou i gornjoj granici svojih mogućnosti, odnosno bez grča koji nema potrebe ni da imamo, jer najgore sto može da se desi je Pionir u majstorici, pa može i Bokan da sudi, j.be nam se😎

Ne slazem se ni sa ovim. Znaci idemo u PG rekreativno da odigramo 2 meca jer znamo da moramo biti bolji dosta da bismo jedva dobili jedan mec.

I onda odmazda u petoj.

Ja ne mogu da se slozim s ovim.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Losmi17 said:

U kom svetu se ovo moze smatrati normalnom situacijom?

Upisivati poraz unapred jer sude dva olosa, i jer znas da moras da napravis 15 razlike realno gledano da bi dobio kosem razlike.

I zasto Buducnost nije imala takvu situaciju u Bgu?

Doduse, ovo su sve pitanja za Nebojsu od Zeleznika, samo zelim da konstatujem da nije normalan nacin razmisljanja.

 

Nisam rekao da je "normalno", nego sam rekao da je "dobro" jer u 4. utakmici niko od ove trojice nece moci da sudi. 

Bolje Radovic i Javor u istoj utakmici nego da se podele u dve pa da "kraduckaju" u obe. 

 

Nego, da mi budemo bolji i da Danilo ne ponovi onakvo sutersko vece, pa da vidimo ko ce pobediti. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Obi-Wan said:

Kvota na Budućnost 1.50 (uključujući eventualni produžetak) i to je mnogo sa ovom kombinacijom sudija.

 

Ne bih se iznenadio da ponove Javora i Radovića u 4. meču.

 

 

 

 

Na maxbetu pala sa 1.70 na 1.60, nakon sto su objavili sudijsku trojku.

Komedija, kladionice ukalkulisu i znaju sled dogadjaja.

  • Like 2
  • Ha-ha 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Gudura said:

Uprkos ovde ukorenjenom razmisljanju, misljenja sam da nam prvi centar ne treba, jer ga vec imamo i samo treba da iskoristimo opciju, a to je Nnoko. Ono sto je obavezno je da mu se dovede proper plej i da prodje kompletne pripreme sa timom, bez daljih zdravstvenih problema.

Sa tim proper plejem ce cak i Kuzmic biti upotrebljiv u napadu kao back up centar, u odbrani i obezbedjenju skoka i dalje moze sasvim fino da isporuci.

 

 

Ovo. Ali vole Cigani da menjaju pa to ti je. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Na forumu je konsenzus da je Walden dvojka, dok on zadnjih 5+ sezona igra isključivo pg. Pretpostavljam da bi i Trinki ili Radonja uvidili da se bolje snalazi na dvojci, i da bi odradili tu promjenu makar jednom do sada? Vjerujem da ima razlog zbog čeka ga koriste na jedinici, i to im je do sada dobro funkcionisalo, pa eto da ga i ja u nekoj hipotetičnom timu iskoristim.

 

Zdrava leđa Jovića, pa valjda imamo mi neke testove, preglede pred potpisivanje, da se ustanovi stanje prijošnjih povreda. Ako prođe potpisuje, ako ne, ima neko drugi zdraviji. 

 

Jbmliga ako se priželjkivao Teo, mogu i ja Kalinu. Istiće mu ugovor, možda je poželio domaće kuhinje i splavova.. Uz neke taksene povlastice, neki stan na BGH2O, i dobru platu, što ne?

 

Petruševa pokupi tim u kom neće dobiti prostora, i hoće da još jednu sezonu stasa u EL.

 

Blažić, Luka vojnici kluba 😉 tačno znaju gdje dolaze, koja im je uloga, poznaju tim, sistem, trenera..

 

Ilić, dobra uloga i izazov EL.. Vrijeme za iskorak u karijeri, da krene stopama npr. Kaline.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evo moja projekcija je da završavamo posao u subotu tj. sutra. I to baziram na tome da smo u velikoj psihološkoj prednosti a ona se je u vrhunskom a i onom malo manje vrhunskom sportu etablirala kao jako važan faktor. Prvo oni nemaju pravo na poraz jer popravnog nema a drugo izgubili su već dobivenu utakmicu. Pustimo to što smo ih u potpunosti nadigrali u prvom ali realno ovo smo trebali izgubiti igrom koju smo prezentirali u drugom. Suma sumarum tu vidim baš veliku našu prednost uoči tog trećeg meča.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Princeton said:

Na forumu je konsenzus da je Walden dvojka, dok on zadnjih 5+ sezona igra isključivo pg. Pretpostavljam da bi i Trinki ili Radonja uvidili da se bolje snalazi na dvojci, i da bi odradili tu promjenu makar jednom do sada? 

 

Trinki je to i uvideo, i u Partizanu od kada igra na poziciji 2 igra im se znacajno poboljsala... to sam puno puta isticao. Samo treba i Radonja to da uvidi to sto je uvideo Trinki. Dugo mu je trebalo da to provali za Djenku, nadam se da ce to ovde ici brze. 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jedina šansa za pobedu je da nam šut za 3 bude iznad 60% sa jedno 25 do 30 šuteva :s_d:

 

Tipujem na jedno 6 do 7 faulova u napadu naših centara pri postavljanju bloka i ofsanzivnom skoku.

 

Lazić će posle max 3 minuta biti na klupi zbog 2 faula na prenosu lopte...

Edited by Knipex
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, mmajstor said:

 

Trinki je to i uvideo, i u Partizanu od kada igra na poziciji 2 igra im se znacajno poboljsala... to sam puno puta isticao. Samo treba i Radonja to da uvidi to sto je uvideo Trinki. Dugo mu je trebalo da to provali za Djenku, nadam se da ce to ovde ici brze. 

 

To sto si ti isticao, ne mora da znači i da se desilo. Moguće da sam ja nešto i permutovao, pa me slobodno uputi u kojoj utakmici se to desilo? Ko je igrao 1, ako je on 2?

 

Page jeste bio pomjeren na dvojku i tu se preporodio, ali Walden-a sam promašio, iako sam pregledao recimo 95% Partizanovih utakmica.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Princeton said:

Na forumu je konsenzus da je Walden dvojka, dok on zadnjih 5+ sezona igra isključivo pg.

 

Zdrava leđa Jovića, pa valjda imamo mi neke testove, preglede pred potpisivanje, da se ustanovi stanje prijošnjih povreda. Ako prođe potpisuje, ako ne, ima neko drugi zdraviji. 

Ako je Volden plej, onda je los plej jer mu je vodjenje lopte, prenos i dodavanje / pregled igre suv prosek, ili ispod. 

Problem sa ledjima se ne resava lako, niti dijagnostika moze da garantuje da ce da izdrzi sezonu, a nije da nismo imali sa njim iskustava od ranije. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Problem je sto ce oni saseci odmah u startu nasu odbranu.Videces odmah kad budu krenuli da sude kontakte za sve i svasta.
Kamo srece da imamo sudjenje kao Buducnost u BG.
Noko i Lazić po dve, tri lične u 1/4. Znamo modus operandi.
Ni Lejkersi ne bi dobili u Pg sa ovom sudijskom trojkom.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  To sto si ti isticao, ne mora da znači i da se desilo. Moguće da sam ja nešto i permutovao, pa me slobodno uputi u kojoj utakmici se to desilo? Ko je igrao 1, ako je on 2?

 

Page jeste bio pomjeren na dvojku i tu se preporodio, ali Walden-a sam promašio, iako sam pregledao recimo 95% Partizanovih utakmica.

 

Jaramaz. Često su igrali i zajedno. 

 

Trinki je to i uvideo, i u Partizanu od kada igra na poziciji 2 igra im se znacajno poboljsala... to sam puno puta isticao. Samo treba i Radonja to da uvidi to sto je uvideo Trinki. Dugo mu je trebalo da to provali za Djenku, nadam se da ce to ovde ici brze. 

Uvideo je to Radonja, ali šta vredi kad mu je Filip Višnjić uvalio Hola. Dobro je da nije i Lojda prebacio na keca koliko smo loši na pleju. Ovo prvo se slažem, krenuo je Volden kao plej kod Trinkija ali kako je sezona odmicala sve više je igrao sa Jaramazom i/ili na dvojci. Ovo iz malog mozga, bez statistike.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...