Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Kako smo poceli ovu sezonu, tako je i zavrsavamo. Pobedama od 30 plus razlike.

Ovo dovodi do zakljucka da je problem izmedju bio u jakom ritmu utakmica koju ovaj tim nije mogao da iznese.

Treba izvuci pouke i biti pametniji za sledecu, ali znajuci nas nista od toga 🙂

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Placebo Lone star said:

Jel moze neko da mi objasni kako porazom od Zadra ostajemonprvi iako nas je futura tukla 2 puta.

Ne ostajemo. Moramo i tu dobiti.

Tj, jedino, ako buducnost ne izgubi od Primorske😂

Edited by VISOKOLETAC
  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Placebo Lone star said:

Pa, trenutno smo prvi, posto su konacno svi odigrali isti broj utakmica(tj Cedevita i Cibona upravo igraju), a buducnosti jos nije upisana pobeda protiv Primorske.  To jest, konacno ime C Zvezde stoji kao prvo na tabeli.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, VISOKOLETAC said:

Pa, trenutno smo prvi, posto su konacno svi odigrali isti broj utakmica(tj Cedevita i Cibona upravo igraju), a buducnosti jos nije upisana pobeda protiv Primorske.  To jest, konacno ime C Zvezde stoji kao prvo na tabeli.

Tim sa Malog Kalemegdana sada je na skoru 22-3 i u poslednjem kolu igraće protiv Zadra u gostima. Za crveno-bele meč neće imati takmičarskog značaja jer su obezbedili prvo mesto na tabeli, pošto je Budućnost već odigrala sve svoje utakmice i ima skor 22-4, ali čelo tabele u svakom slučaju pripada srpskom timu.

Just now, Placebo Lone star said:

Tim sa Malog Kalemegdana sada je na skoru 22-3 i u poslednjem kolu igraće protiv Zadra u gostima. Za crveno-bele meč neće imati takmičarskog značaja jer su obezbedili prvo mesto na tabeli, pošto je Budućnost već odigrala sve svoje utakmice i ima skor 22-4, ali čelo tabele u svakom slučaju pripada srpskom timu.

Nisam pametan koja im je kalkulacija...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Placebo Lone star said:

Tim sa Malog Kalemegdana sada je na skoru 22-3 i u poslednjem kolu igraće protiv Zadra u gostima. Za crveno-bele meč neće imati takmičarskog značaja jer su obezbedili prvo mesto na tabeli, pošto je Budućnost već odigrala sve svoje utakmice i ima skor 22-4, ali čelo tabele u svakom slučaju pripada srpskom timu.

Nisam pametan koja im je kalkulacija...

Znas, meni su rekli da bi imao kalkulaciju, moras imati mozga. Po meni nije problem lose napisati, nego u ovo doba informacija, biti neobavesten u poslu koji profesionalno radis. To je nesto slicno kao kada neko udje sa klupe i napravi faul, ne znajuci da je tim u bonusu. Totalni neprofesionalizam.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, VISOKOLETAC said:

Znas, meni su rekli da bi imao kalkulaciju, moras imati mozga. Po meni nije problem lose napisati, nego u ovo doba informacija, biti neobavesten u poslu koji profesionalno radis. To je nesto slicno kao kada neko udje sa klupe i napravi faul, ne znajuci da je tim u bonusu. Totalni neprofesionalizam.

Nista dadao nista oduzeo,copy paste...

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Placebo Lone star said:

Tim sa Malog Kalemegdana sada je na skoru 22-3 i u poslednjem kolu igraće protiv Zadra u gostima. Za crveno-bele meč neće imati takmičarskog značaja jer su obezbedili prvo mesto na tabeli, pošto je Budućnost već odigrala sve svoje utakmice i ima skor 22-4, ali čelo tabele u svakom slučaju pripada srpskom timu.

Nisam pametan koja im je kalkulacija...

 

qHFtocd.png

Edited by Laki21
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Laki21 said:

 

qHFtocd.png

Ni to nije tacno, jer hipoteticki buducnost tek mora da odigra utakmicu sa Primorskom.  Interesuje me da li bi, ako bi otisao do kladionice i rekao da zelim da se kladim  na buducnost na pobedu i to 20+, neko to uzeo za zlo? Mislim, javlja mi se taj rezultat😂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Kooineeperk said:

Sta ce danasnjem novinaru mozak? Pa cak ni za sportskog novinara to nije kriterijum. Novinarstvo je umrlo u Srbiji odavno. 

 

Kriterijum je biti podoban i pisati ostrascene tekstove.

 

Kad se setim samo Zurnala i njihove objave da je Crvena zvezda u EL nakon 1-1 u BG. Nakon sto je ispalo da su se izblamirali nisu ni pomenuli da su pogresili, samo su se napravili blesavi.

 

Inace, kad vec pricamo o fudbalu i vestima tamo, interesantno je kako ima navijaca KKCZ koji podrzavaju zlo od licenci i zlo od dugogodisnje licence za KKCZ, a vecina je na fudbalu protiv superlige.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Ridji said:

Pa slazem se da je itekako bitno, nisam rekao da je drugacije. Samo kazem vise je to iz ugla da bismo izbegli odlazak u Podgoricu. Drugim recima da mi je neko ponudio da l hocemo 3 utakmice na neutralnom terenu i 2 Pg, ili 3 u Pg - 2 u Bg oberucke bi pristao na prvu ponudu. A sve iz razloga koje si i sam naveo. Uostalom videli smo na primeru poslednje utakmice da su u Podgorici spremni da i u vreme najjaceg talasa Korone pune halu publikom

 

Dok smo se mi ustrucavali da na mecevima EL dovodimo nekoliko stotina navijaca?

 

Misljenja sam da bez navijaca i nema toliko veze ko ima prednost domaceg terena - za Buducnost i nije toliko bitno sto su istu izgubili koliko sto se videlo da Milojevic ne ume da dobije nijednu ekipu koja se sama ne unisti.

Link to comment
Share on other sites

Da pohvalim ekipu. Solidno su (skoro) svi izgledali. Zao mi je bilo da gledam Radanova. Stvarno ne znam sta se dogadja sa njim. Bas imam zarku zelju da proradi.  

Ne znam da li je ovakva igra do nas, ili Slovenaca. U svakom slucaju, raduju dve vezane pobede u finisu regularnog dela sezone. Cak je i Simon odigrao lepo, nije sutirao skoro uopste, pokusavao da pomogne protok lopte, dodavao... Poslusao me Ra - Hol je bio treci po minutazi iza Simona i Dobrica. Ovo je utisak iz drugog poluvremena, jer sam se u toku prvog svadjao sa linkovima. 

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Inbox said:

Cak je i Simon odigrao lepo, nije sutirao skoro uopste

kako nije sutirao kad je dao 15p i bio najefikasniji kod nas?:)

simon i treba da sutira, u suprotnom je uglavnom beskoristan(ovo sinoc je bio izuzetak)

udje, opali par onih njegovih sa 45...ako je vruca ruka ostaje, ako nije plafon 10min i to je to

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

kako nije sutirao kad je dao 15p i bio najefikasniji kod nas?:)

simon i treba da sutira, u suprotnom je uglavnom beskoristan(ovo sinoc je bio izuzetak)

udje, opali par onih njegovih sa 45...ako je vruca ruka ostaje, ako nije plafon 10min i to je to

Koliko se secam (a napisao sam da sam uspeo da gledam samo drugo poluvreme), potegao je samo jednu trojku za to poluvreme. Cak me je i nerviralo sto ne sutira, ali je u par navrata dodao / trazio Uskokovica, koji je mislim sutirao 100% za 3

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Inbox said:

Koliko se secam (a napisao sam da sam uspeo da gledam samo drugo poluvreme), potegao je samo jednu trojku za to poluvreme. Cak me je i nerviralo sto ne sutira, ali je u par navrata dodao / trazio Uskokovica, koji je mislim sutirao 100% za 3

imao je i simon 3/3 za 3

poenta je da on mora da uzme tih svojih 3-4-5 suteva za 3...u suprotnom se prilicno gubi njegova svrha na parketu

to sto je u par navrata krenuo u neki kao ulaz u sredinu, pa u nedostatku opcija bacao pas spolja...je proslo sinoc, ali nije bas resenje na koje se treba oslanjati

sut za 3 sa 45 ili iz coska + baseline assasin i to je to od simona...nema potrebe da ide dalje od toga

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, goldberg said:

Inace, kad vec pricamo o fudbalu i vestima tamo, interesantno je kako ima navijaca KKCZ koji podrzavaju zlo od licenci i zlo od dugogodisnje licence za KKCZ, a vecina je na fudbalu protiv superlige.

 

Znaš šta je interesantno? To koliko se trudiš da ispadneš objektivan, nepristrasan i edgy da prelaziš u potpuno drugu krajnost. 

 

Ja sam lepo napisao kad smo diskutovali o tome, da je sistem Evrolige sranje, ali da je veće sranje da imaš 15 klubova sa licencom i samo jedan klub bez licence, jer je taj tim sistemski diskriminisan u tom takmičenju. I onda neki (da, mislim na tebe) još očekuju da se taj tim bori za plej of, paralelno sa igranjem plej ofa ABA lige, koji ujedno predstavlja kvalifikacije za sledeću sezonu Evrolige. 🤯

 

A interesantno je i to kako ti nisu smetale licence za 11 klubova, pa ni za 13, ni za 15, ali licenca za Zvezdu je "zlo" zbog koga ćeš prestati da gledaš Evroligu. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Inbox said:

 Zao mi je bilo da gledam Radanova. Stvarno ne znam sta se dogadja sa njim. Bas imam zarku zelju da proradi.  

Nista se nije desilo sa Radanovim, kao da je ikad razbijao u kontinuitetu pa je sada cudno sto ne doprinosi, decko tek treba da se dokaze.

Niti je ikad bio Bog kosarke za Dobrica recimo, kako Laki opali onomad.

Dobili smo samo highlight onoga sto bi mozda mogao postati uz dobar rad.

Sledece leto je najvaznije u njegovoj karijeri, od njega sve zavisi.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...