Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

19 hours ago, VISOKOLETAC said:

Nema sta, serija protiv buducnosti u finalu ce biti dosta teska i prednost domaceg terena moze biti jako bitna. Ja sam vec napisao posle naseg poraza, da nije sve gotovo za prvo mesto i da oni imaju tezak raspored i bilo bi gusto i protiv Igokee, da oni nisu bili desetkovani. Samim tim, mislim da ce buducnost imati problema u polufinalu, pa sa kim god da igraju.

 


U ovom slucaju, i trenutnoj situaciji sa Koronom, vise znaci oduzimanje domaceg terena Buducnosti nego sam dobitak tog jednog potencijalnog meca vise u Pioniru. 
A slazem se da bi Futura mogla da ima vise problema u polufinalu nego mi, osim ako igraju protiv Igokee, cini mi se da im Aleksandrovcani bas leze. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Ridji said:


U ovom slucaju, i trenutnoj situaciji sa Koronom, vise znaci oduzimanje domaceg terena Buducnosti nego sam dobitak tog jednog potencijalnog meca vise u Pioniru. 
A slazem se da bi Futura mogla da ima vise problema u polufinalu nego mi, osim ako igraju protiv Igokee, cini mi se da im Aleksandrovcani bas leze. 

Pri trenutnom odnosu snaga (da to tako krstim), ipak je bitno gde se igra. Ne toliko koliko kada ima publike, ali ipak. Sudije dosta slobodnije sude za Bud u Podgorici nego sto to rade u BG. Zato je za CZ bitno da ima pristojno sudjenje 3x. Seti se samo Alimpijeve sezone. Mene jeza hvata. Slicna prica - mi prvi, oni bolji u direktnim duelima, sudije kraduckale, Lesor promasio 'zicer' za pobedu. Ovo pod navodnicima jer je nedavno bila rasprava da li je bas bilo lako, ili ne.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Inbox said:

Pri trenutnom odnosu snaga (da to tako krstim), ipak je bitno gde se igra. Ne toliko koliko kada ima publike, ali ipak. Sudije dosta slobodnije sude za Bud u Podgorici nego sto to rade u BG. Zato je za CZ bitno da ima pristojno sudjenje 3x. Seti se samo Alimpijeve sezone. Mene jeza hvata. Slicna prica - mi prvi, oni bolji u direktnim duelima, sudije kraduckale, Lesor promasio 'zicer' za pobedu. Ovo pod navodnicima jer je nedavno bila rasprava da li je bas bilo lako, ili ne.

Pa slazem se da je itekako bitno, nisam rekao da je drugacije. Samo kazem vise je to iz ugla da bismo izbegli odlazak u Podgoricu. Drugim recima da mi je neko ponudio da l hocemo 3 utakmice na neutralnom terenu i 2 Pg, ili 3 u Pg - 2 u Bg oberucke bi pristao na prvu ponudu. A sve iz razloga koje si i sam naveo. Uostalom videli smo na primeru poslednje utakmice da su u Podgorici spremni da i u vreme najjaceg talasa Korone pune halu publikom

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ridji said:


U ovom slucaju, i trenutnoj situaciji sa Koronom, vise znaci oduzimanje domaceg terena Buducnosti nego sam dobitak tog jednog potencijalnog meca vise u Pioniru. 
A slazem se da bi Futura mogla da ima vise problema u polufinalu nego mi, osim ako igraju protiv Igokee, cini mi se da im Aleksandrovcani bas leze. 

Verovatno, ali prvu sa Igokeom su jedva dobili, tj dobili su uz ozbiljnu kradju sudija i par pocetnickih gresaka. U dugoj, gde su pocistili Igokeu, za Igokeu nisu igrali cetvorica najboljih. Ne znam kakva je Igokea sa povredama trenutno.

Inace, juce sam odgledao Mornar-Buducnost. Zali boze Pulena. Kakav je to talenat. On jednostavno kada krene moze da razmontira bilo koji tim i od njega nema odbrane(kao Kari sinoc sikserse). Pomislio sam kako bi bilo dobro da mozda kod nas bude neki bekap, koji ce uci sa klupe, kada nista ne ide. 

Do sada nisam bio za njegovo dovodjenje, ali sada sto da ne (da se zapise da sam ove godine ja prvi poceo sa Pulenom 🤣) ).

Mislim kad vec Teodosic dolazi 😂

Sledece godine, samo napad, nista odbrana. Radonja na aparatima 😀

Edited by VISOKOLETAC
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ridji said:


U ovom slucaju, i trenutnoj situaciji sa Koronom, vise znaci oduzimanje domaceg terena Buducnosti nego sam dobitak tog jednog potencijalnog meca vise u Pioniru. 
A slazem se da bi Futura mogla da ima vise problema u polufinalu nego mi, osim ako igraju protiv Igokee, cini mi se da im Aleksandrovcani bas leze. 

 

51 minutes ago, Inbox said:

Pri trenutnom odnosu snaga (da to tako krstim), ipak je bitno gde se igra. Ne toliko koliko kada ima publike, ali ipak. Sudije dosta slobodnije sude za Bud u Podgorici nego sto to rade u BG. Zato je za CZ bitno da ima pristojno sudjenje 3x. Seti se samo Alimpijeve sezone. Mene jeza hvata. Slicna prica - mi prvi, oni bolji u direktnim duelima, sudije kraduckale, Lesor promasio 'zicer' za pobedu. Ovo pod navodnicima jer je nedavno bila rasprava da li je bas bilo lako, ili ne.

 

42 minutes ago, Ridji said:

Pa slazem se da je itekako bitno, nisam rekao da je drugacije. Samo kazem vise je to iz ugla da bismo izbegli odlazak u Podgoricu. Drugim recima da mi je neko ponudio da l hocemo 3 utakmice na neutralnom terenu i 2 Pg, ili 3 u Pg - 2 u Bg oberucke bi pristao na prvu ponudu. A sve iz razloga koje si i sam naveo. Uostalom videli smo na primeru poslednje utakmice da su u Podgorici spremni da i u vreme najjaceg talasa Korone pune halu publikom

 

U ovom slucaju, i trenutnoj situaciji sa Koronom, pri trenutnom odnosu snaga, vise znaci ko ima kljuc od ormarica sa strujom ili je dobar sa domarom, nego ko je domacin, i ko sudi 😄  

  • Like 3
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, VISOKOLETAC said:

1 - Zali boze Pulena. Kakav je to talenat. On jednostavno kada krene moze da razmontira bilo koji tim i od njega nema odbrane(kao Kari sinoc sikserse). Pomislio sam kako bi bilo dobro da mozda kod nas bude neki bekap, koji ce uci sa klupe, kada nista ne ide. 

 

2 - Sledece godine, samo napad, nista odbrana. Radonja na aparatima 😀

1 - Kada je uradio zadnju promenu i izbacio Kobsa i pogodio (mislim da je bila trojka, ili duga dvojka) nisam verovao. To je bilo tako brzo i opusteno / prirodno da sam vracao par puta da uzivam. 

2 - hahahaha

 

 

Kooineeperk:

U ovom slucaju, i trenutnoj situaciji sa Koronom, pri trenutnom odnosu snaga, vise znaci ko ima kljuc od ormarica sa strujom ili je dobar sa domarom, nego ko je domacin, i ko sudi 😄  

 

Pa i mislio sam na muljanje van terena, na te mracne sile, ukljucujuci i pp aparate. Moze is sanduce sa strujom. Ipak, dobitna kombinacija su momci u sivom. 

Edited by Inbox
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NMX said:

 

Dajte prelazni rok topik, da se ne smaramo sa ovim nebitnim stvarima poput plej ofa lige koju igramo. 

 

Kad pre ove vesti sunce ti jebem :ajme:

CZ preuzima placanje simbolicne plate, a Radonja zadrzava pod obavezno Lazu i Simketa da disciplinuju Tea i 'kreiraju svlacionicu'. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Takeshi_Kovacs said:

mozes da se ne slazes, ali nisi u pravu:)

nema ovde razmene misljenja na temu, odmah se lepi etiketa...bez da cak i procita i razume napisano

cim dovedes njegovu kompetentnost na bilo koju temu u pitanje odmah ti se lepi alhemicar, defetista i ostalo


Moguce da nisam objektivan jer sam ne reagujem tako (nije da ne reagujem ali to nadam se cinim diskusijom na temu) pa ne vidim stvari kroz ciste naocare. 
A sa druge strane i skoro svi mi forumasi umemo da budumo osetljivi, nebitno o kojoj temi je rec, pa kad nam se malo zustrije odgovori dozivljavamo stvari malo vise licno no sto bi trebalo. 
 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Teo je ako se dobro secam potpisao ugovor na 5 ili 5,5 miliona za tri godine. Ostala je jos ta jedna za koju mu sleduje 1,66-1,83 meleo ako su podjednake godisnje plate. Kako bi mi mogli da preuzmemo ovaj ugovor bas bih voleo da znam... jedino ako bi se Teo odrekao ove plate za mnogostruko manju, ali bi onda ispao jos ludji nego sto sam mislio. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mmajstor said:

Teo je ako se dobro secam potpisao ugovor na 5 ili 5,5 miliona za tri godine. Ostala je jos ta jedna za koju mu sleduje 1,66-1,83 meleo ako su podjednake godisnje plate. Kako bi mi mogli da preuzmemo ovaj ugovor bas bih voleo da znam... jedino ako bi se Teo odrekao ove plate za mnogostruko manju, ali bi onda ispao jos ludji nego sto sam mislio. 

Isto kao i Mekel bese... dogovorimo se sa Virtusom da cemo mu mi dati deo plate a da ostatak do njegove pune plate u Virtusu mora da obezbedi Virtus. I onda Teo dodje i potpise za minimalac 😄 

 

Sprdam se naravno ali tako neka prica je isla kad smo se bavili mekelovanjem. 

Link to comment
Share on other sites

To bi znacilo da Virtus izracuna da im se vise isplati da mu daju milion i dovedu zamenu, nego da mu daju 1.6 miliona i da ostane u timu (na terenu ili tribinama svejedno). 

 

Nije nemoguce s obzirom da su puni kao brod, ali malo zastrasujuce deluje kako se neko frlja ogromnom lovom. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, mmajstor said:

To bi znacilo da Virtus izracuna da im se vise isplati da mu daju milion i dovedu zamenu, nego da mu daju 1.6 miliona i da ostane u timu (na terenu ili tribinama svejedno). 

 

Nije nemoguce s obzirom da su puni kao brod, ali malo zastrasujuce deluje kako se neko frlja ogromnom lovom. 

Ja sam gore u sali mislio na simbolicnu platu u iznosu od 1/3 naseg budzeta (nisam bio precizan). Nisam mislio da preuzmanje ala Pero. Doduse, ako bi se zalagao kao Pero, da i dzabe dodje, bolje da ne dolazi. 

Verovatno je ovo ipak, odgovor na Veselog sto neko napisa... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, NMX said:

 

Dajte prelazni rok topik, da se ne smaramo sa ovim nebitnim stvarima poput plej ofa lige koju igramo. 

 

Kad pre ove vesti sunce ti jebem :ajme:

Samo ako nam plati trening kompenzaciju za nošenje dresa. Previše je zajebao 2019.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...