Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Može ovo da bude dobro. 

 

Preokrenuli smo potpuno izgubljen meč (jeste da je Igokea u pitanju al jbg) što na psihološkom planu puno znači i usput se ojačali povredom Kuridže. Jedan od pokera kancera tima manje.

 

(da ne bude zlih misli, žao mi je što se čovek povredio, bolje bi bilo da je išutiran još pre par meseci kad se resetovao na beton ligu, ali šta da se radi, daj šta daš)

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Eto gorak je ukus posle ovakve pobede, sve sto ste pisali u lajvu stoji i za Simona i Dobrica itd. Mi smo kurton od ekipe, a i Radonja u odnosu na Obradovica nije nistaaaaaaaa unapredio ovaj tim. Kako ce nas boleti finis sezone vec mi nije dobro.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nakon ovog meča sam još veći pesimista za plej of jer sam imao tračak nade da smo u EL tankovali. Ipak ovo je realnost ekipe u kojoj većina igrača ne zna da tapše loptu.

 

Ako je Kuridza završio sezonu, umjesto Reatha na 4 gledaćemo 39 minuta Simbrona.

 

Svaka čast strancima koji su izginuli za ovu pobjedu.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sector said:

Nakon ovog meča sam još veći pesimista za plej of jer sam imao tračak nade da smo u EL tankovali. Ipak ovo je realnost ekipe u kojoj većina igrača ne zna da tapše loptu.

 

Ako je Kuridza završio sezonu, umjesto Reatha na 4 gledaćemo 39 minuta Simbrona.

 

Svaka čast strancima koji su izginuli za ovu pobjedu.

 

Ovog se i ja plašim.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Ulicni basketas said:


Savršen igrač za timove poput Igokee.

 

Igrač za garbage time u nekom Solnoku ili Krki. Nikad ništa nije odigrao ni protiv prosečnih ekipa kao što je Igokea, a protiv jačih je redovno raspad. Čim spusti loptu na parket to je TO ili koraci. Jebeš ti to. DeDa izgleda igra samo Kup, a prespava sve ostalo. Večeras je odigrao za otkaz bukvalno. Simon, Lazić, Kuzmić i Kuridža... To ili je pranje para ili neka zajebancija, jer čovek sa zdravim razumom i nekim ambicijama ne bi svom klubu zabo prst u oko sa njima...

 

Sezona nam zavisi od Voldena i Lojda bukvalno... I donekle Noka... ovo ostalo sve zajedno na gomili manje vredi od jednog Bilija Berona ili Pantera...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne secam se kad nam je uspelo da preokrenemo ovako nesto na ovakav nacin. Igrali ocajno, bili na ivici poraza i onda ama bas iz nicega stigli i prestigli ekipu koja je vecinu utakmice bila ne sjajna, ali ipak bolja od nas. Preokrenuli smo rezultat bez nekakvog ludila u stilu resetamo dalekometnom paljbom, krademo lopte samo tako i tako to. Oni su stali, mi nastavili malo bolje nego do tada (znaci malo manje ocajno) i to bese dovoljno. Uzas utakmica. Jedna od onih kad ti malo sta polazi za rukom (mada bilo je i do Igokee, koja je solidno igrala). Takve utakmice u pravilu gubimo.

 

Neka se sada Igokei ovo vrati u sredu u Podgorici.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Doživljavao sam horor poslednja 2 sata, ali sam zato shvatio - 

Još od Alimpija me je nerviralo zašto igrači za koje navijam ne ostavljaju duplo više znoja od protivnika na terenu, jer to bio jedini način dobre i uspešne SEZONE, ne jedne tekme. Bilo je nažalost uglavnom tako i kod Obradovića - trčanje i šutiranje više nego asistencije i zaključavanje reketa. Osvojila me je Radonjina (kao i pre toga Vujoševićeva) strategija igranja košarke.

ALI - gledam ovo sad i mi igramo isto nefikasno, bez energije i glupavo slično kao i kod Alimpija. Nadam se da se i sezona neće rezultatski tako završiti, ali još mi je važnije da se pola tima rastavi (ostaviti ako može Lojda, Voldena, Rita, Noka, Davidovca...) i skroz novi sastavi... pa nek se bijemo u EC, ali da se bijemo. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...