Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

2 minutes ago, Predragdjape said:

To je ta borba. Svaka cast svima. Jedva cekam da se vrate Wolden, Noko pa i Hall, ima da prsti na sve strane. Koloma ne bih vracao u roster, spremati Uskokovica za iducu sezonu. Cim ga je Radonja ubacio pred kraj, i ukazao mu poverenje, znaci da ozbiljno racuna na njega. Idemo!

 

Super zapazanje.

 

Daj Uskoka i idemo all in do kraja ❤

Link to comment
Share on other sites

Stvarno šteta da ovakav trud nije krunisan pobedom. Sve najgore što je moglo da se desi na kraju, desilo se. Njihov skok u napadu, pa trojka Pengosa, Kuzmićev faul u napadu, pa promašen zicer, koga je realno bilo teže promašiti nego dati.

 

Sve u svemu, svaka čast momcima, ovo smo i hteli da gledamo. Borba, Radonjina košarka... Biće to dobro, imamo čemu da se nadamo...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pravo malo cudo je kako smo sa ovako kratkom rotacijom uspeli da zategnemo odbranu u drugom poluvremenu i primimo samo 28 poena. Pritom nije da su oni ispromasivali otvorene suteve, vec su morali da zarade tih 28 poena. 

Znam da Kuzmic nervira mnogo sa nenormalnim promasajima za onolikog coveka, ali on radi fenomenalan posao u odbrani pika. Savrseno se postavlja i od toga krece cela odbrana, tako da i pored svega sto uspeva da promasi na drugoj strani on je ipak po mom misljenju dosta bitan za nas.

  • Like 14
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Slavisa iz Tavankuta said:

Uopste nisam zadovoljan. Vec mnogo utakmica smo izgubili na “jednu” loptu. Ne znam kad ce mo mi biti ti koji ce ostvariti pobedu u poslednjim sekundma. Ne interesuje me skraceni roster. Svejedno izgubiti 20 ili 1 razlike izgubio si.

 

svejedno je samo ako si igrao fix.

ovo što su pokazali večeras naravno da ima vrednost i mnogo znači i nama a valjaće i timu. 

zar bi voleo da su nas naprangijali stoka razlike sa našim raspadom i bez ikakvog otpora.

uhhh...sad si me baš uznemirio i kao ganci i kao proleter.

Edited by Wingwalker
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Žao mi je samo zbog ekipe, koja je zaslužila ovu pobedu možda više nego ikada.

 

Ja sam iskreno bio zadovoljan več sredinom treče četvrtine. Kad smo smanjili na minus 7, uhvatim se sa velikim osmehom na obrazu i govorim sam sebi: "Jbt, koliko volim kad moja ekipa nezna šta znači reč predaja"

 

❤️

 

Edited by L' Imperatore
  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, mister-no said:

Odustani brate, široko ti polje.. Ne znam samo šta onda radiš ovde. Ovo je tema za nas, navijače, simpatizere, ludake.. Od te bolesti leka nema, Zvezda je emocija, to nema veze sa razumom. Kada bi se tako gledalo, niko ni za koga ne bi navijao a kamoli za Zvezdu.
Eto izgubili smo ali srce mi je puno naročito večeras, kada su igrači ostavili srce na parketu.
Baratamo nekim poluinformacijama i formiramo stavove na život ili smrt. Pa nije valjda tebi ili meni više stalo nego Radonji da sebi puca u koleno.

Lepo zvuci kad tako romansirano napises kao pismeni za cetvrti razred.Glupo mi je da ti pisem istoriju ljubavi mene i nje jer bi zvucalo kao dokazivanje ljubavi.Ne dokazujem svojoj deci da ih volim pa necu ni tebi koliko volim ovaj klub.Opet ti kazem nemam problem sto smo losi,bili smo mnogo losiji pa sam prelazio hiljade km da je gledam.Problem je pozadina naseg SD zadnjih 9 godina.Kresendo je bio sinoc sa vredjanjem onih povlascenih koji vredjaju Ibrahimovica.Kad dodje Alek za trenera verovatno ce i meni i Radonji biti svejedno.Ako mislis da "baratamo" poluinformacijama sto se tice SNS a i SD Crvena Zvezda videces da nisu poluinformacije kad Alek i sad prepodobni Nebojsa odu sa vlasti.Sportski pozdrav

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
svejedno je samo u kladionici...
ovo što su pokazali večeras naravno da ima vrednost i mnogo znači i nama a valjaće i timu. 
zar bi voleo da su nas naprangijali stoka razlike sa našim raspadom i bez ikakvog otpora.
uhhh...sad si me baš uznemirio i kao ganci i kao proleter.

Kako ce valjati kad smo izgubili? Kladionicu nikad nisam igrao. Bas mi je svejedno, mec je izgubljen.
Link to comment
Share on other sites

Promaseno drugo bacanje Gudaitisa na +2 za Zvezdu i protivnik kupi skok u napadu, asistencija za Pangosa i trojka za -1.

Vratilo me na utakmicu sa Albom u Beogradu, zadnji napad Albe i prodor ne secam se koga isto na +2 za Zvezdu, dobra odbrana ali lose gradjenje, skok u napadu cini mi se Sikme i faul za 2 bacanja.

 

Osecaj tada da cemo tesko do pobede u produzetku, isti osecaj veceras da cemo tesko do pobede.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Placebo Lone star said:

Da imamo boljeg trenera mozda bi dobili i ovu.

 

Mogu sve da razumem.. da je neko ogorcen klubom, trenerom,  igracima... sa pravom s kritikuje iste, ne zeli da prati klub I itd... ali mi nikako ne ide da neko , ( pa to bilo i na jbenom 4umu) glumi kakvu moralnu velicinu ( ne kazem da nisi) , a na profilnoj mu je ubica i zločinac,  kvazi i satro revolucionar...

 

(eto, morao sam to da napišem 😄 )

 

Sorry za off

  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Žao mi je samo zbog ekipe, koja je zaslužila ovu pobedu možda više nego ikada.
 
Ja sam iskreno bio zadovoljan več sredinom treče četvrtine. Kad smo smanjili na minus 7, uhvatim se sa velikim osmehom na obrazu i govorim sam sebi: "Jbt, koliko volim kad moja ekipa nezna šta znači reč predaja"
 
[emoji3590]
 
Isti osecaj imam. Momci su bas zasluzili pobedu zbog karaktera i srca. Mnogo je lepo gledati tim koji daje mnogo vise nego sto su realne mogucnosti.

Verujem da bi pobeda dala jak moralni boost nasim igracima koji su bukvalno ostavili srce naterenu. Nadam se da ce ova energija preneti i na ostale igrace koji se vracaju u trenazni proces.

Stvarno smo ove sezone imali bas mnogo glupih poraza u EL i ako nastavimo u ovom smeru ubesjen sam da ce nam se to vratiti kada nam bude trebalo.

Srecu treba zasluziti, a mi nakon kupa i ove utakmice smo na pravom putu!

Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dingospo90 said:

Isti osecaj imam. Momci su bas zasluzili pobedu zbog karaktera i srca. Mnogo je lepo gledati tim koji daje mnogo vise nego sto su realne mogucnosti.

Verujem da bi pobeda dala jak moralni boost nasim igracima koji su bukvalno ostavili srce naterenu. Nadam se da ce ova energija preneti i na ostale igrace koji se vracaju u trenazni proces.

Stvarno smo ove sezone imali bas mnogo glupih poraza u EL i ako nastavimo u ovom smeru ubesjen sam da ce nam se to vratiti kada nam bude trebalo.

Srecu treba zasluziti, a mi nakon kupa i ove utakmice smo na pravom putu!

Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока
 

 

Naravno. Meni je to i glavni čar sporta. Gledati kako tim zajedno raste i kako se bori i kako ponekad odigra preko sovjih realnih mogučnosti. 

 

Preneti če se, sigurno. Pa svaki put kad je kamera prikazala Waldena u drugom poluvremenu, jedva se je zadržavao da ne uskoči na teren.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...