Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

2 minutes ago, pavijan2 said:

Ne znam, ali sve mi liči da ćemo se uskoro i ove sezone sećati kao "dobra stara vremena".

Srpskoj košarci sledi "hrvatski scenario". Tavorenje u poluamaterizmu. Videti pod Cibona, Split i Zadar.

Zato svaku pobedu u EL da proslavimo "kao Džajić kad dadne gol", što bi rekao Kari Pešić.

 

Do toga ce doci i da sada imamo 9-7 a ne 5-11. Takav score bi verovatno imali da smo igrali u Pioniru, ali je glavni problem ovo sumanuto dovodjenje poluraspalih stranih euro3 polovnjaka bez FAP filtera.

 

Meni ne deluje da trener njih dovodi. Pa kome bi jos neko ovakav trebao? 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, mister-no said:

Jbt napali ste na Koloma, pa nije Lebron sve i da je fizički doteran. Nije problem u igračima nego u igri i treneru. Pa nećemo valjda sada da dovodimo 15 novih igrača.

 

Jbg kako koji novajlija dodje, odmah postaje dzak za udaranje. 

 

Bice da ljudi ocekuju da jedan igrac cim izadje iz aviona uzdigne ovu grupu bezveznjaka na top8 nivo. 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, mmajstor said:

 

Do toga ce doci i da sada imamo 9-7 a ne 5-11. Takav score bi verovatno imali da smo igrali u Pioniru, ali je glavni problem ovo sumanuto dovodjenje poluraspalih stranih euro3 polovnjaka bez FAP filtera.

 

Meni ne deluje da trener njih dovodi. Pa kome bi jos neko ovakav trebao? 

Sasa Obradovic, ko drugi.

Njemu Simon i dalje tu sa solidnim minutima.

Sta reci uopste na to?

Ja i dalje da odbijam da poverujem da je celavi toliko los trener, ali za sada ostavlja grozan utisak.

Samo je Lazic gori u coksovoj eri.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sector said:

 

Jbg kako koji novajlija dodje, odmah postaje dzak za udaranje. 

 

Bice da ljudi ocekuju da jedan igrac cim izadje iz aviona uzdigne ovu grupu bezveznjaka na top8 nivo. 

Pa bar da je odmah spreman ako nista drugo, da ne moramo "pojacanje" da cekamo 2 meseca da se uigra.. Igramo EL a nama je najbolji PG klinac koji igra trecu utakmicu u EL sa ok minutazom z pleja!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki21 said:

 

Jbmliga... Ovo se ne sreće baš često. Bilo je sprdanha i sa bivšim, ali ovoliki stepen nepoznavanja gradiva zaista be pamtim.

Evo da ne grešim dušu, Milivoje i Ludvig su bili gori.

A ni Kreckovic nije bio bas Fil Dzekson himself. 

Link to comment
Share on other sites

Kolom ima 10cm manjka, ali zato ima 10 kila viska, ne znam dal su nam uvalili njega ili njegovog caleta. Filip je Stalone za njega.

Koliko je ekipa retardirana a Obradovic pogubljen ili glup dovoljno govori 23 identicna poena KC Riversa za jebeno poluvreme.  Sedam trojki im covek uvalio kao na treningu, a oni nikako da provale da mu pridju i puste ulaz koji mu je 10 puta slabiji. 

Oni ne mogu da skautiraju ni igrace koji su igrali u klubu, eto toliko se lose radi.

 

 

  • Like 9
  • Thanks 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, leki bg said:

A ni Kreckovic nije bio bas Fil Dzekson himself. 

 

Bolji je bio Krečković, časno je odigrao sa užasnim rosterom. Jedino što je donekle valjalo od igrača tada su bili Aleksić, Koprivica  (obojica tinejdžeri), Dozet i legendarni Ajzea Moris :classic_biggrin:

 

Uspeo je čak i da dobije neuporedivo jači Partizan koji je te sezone svrgnuo sa trona onu Milovu Budućnost.

Edited by VoodooDerina
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, VoodooDerina said:

 

Bolji je bio Krečković, časno je odigrao sa užasnim rosterom. Jedino što je donekle valjalo od igrača tada su bili Aleksić, Koprivica  (obojica tinejdžeri), Dozet i legendarni Ajzea Moris :classic_biggrin:

 

Uspeo je čak i da dobije neuporedivo jači Partizan koji je te sezone svrgnuo sa trona onu Milovu Budućnost.

Krečko posle pobede nad Partizanom išao kod Đinđića u vladu da žica pare, a ovaj poslao Pauka i Vesića u klub.

Ostalo je istorija.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Sector said:

 

Jbg kako koji novajlija dodje, odmah postaje dzak za udaranje. 

 

Bice da ljudi ocekuju da jedan igrac cim izadje iz aviona uzdigne ovu grupu bezveznjaka na top8 nivo. 

 

Vas moze da povadi sad samo neka Kvinsi Miler terapija. Setite se da vam ni u toj sezoni nisu cvetale ruze sa Radonjom dok Kuinsi nije preokrenuo sve.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ја сам баш погријешио јер нисам никако очекивао да ће Обрадовића појести притисак, или сам превише створио слику да је озбиљн тренер за наше услове. Гледао сам га у Пиониру на клупи Албе, глдао сам га на тв, није одавао утисак да је дунстер и да се губи на мечевима. Звезда је очигледно нешто друго, осјећа се притисак и без навијача и дворани и он заиста ужасно изгледа. Нема ама баш никакав печат на екипу.

Ипак мора се рећи да сваке године око прелазног рока са КК буде хистерија у којој ја никада не учествујем јер ме нервира. Сва појачања су испинована максимално а довољно се сјетити склапања оних цигли у зиду. Ове године такође бомбастична појачања а испоставило се да су лошија него ранијих сезона. Од прошле године Ђенка, Пантер и Берон у односу на ово сада на бековским позицијама је неупоредиво. Питање за даље је само колико Обрадовић учествује у довођењу играча или се све пита онај што је преко 40 година у кошарци о којој очигледно везе нема...

Edited by Константин
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Sector said:

Bice da ljudi ocekuju da jedan igrac cim izadje iz aviona uzdigne ovu grupu bezveznjaka na top8 nivo. 

Jadni Kolom, napali ga na forumu jer izgleda kao da je upravo vracen iz penzionog pravo na teren. Sacekacemo sa kritikama jedno mesec dana dok se koliko toliko ne vrati u red.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, VoodooDerina said:

 

Bolji je bio Krečković, časno je odigrao sa užasnim rosterom. Jedino što je donekle valjalo od igrača tada su bili Aleksić, Koprivica  (obojica tinejdžeri), Dozet i legendarni Ajzea Moris :classic_biggrin:

 

Uspeo je čak i da dobije neuporedivo jači Partizan koji je te sezone svrgnuo sa trona onu Milovu Budućnost.

Ma Krecko bio simpa tim sa onom rabotnik facom i bradom od 3 dana (not George Michael style, vise nemam brijač style). Ne mnogo trenerskih vestina doduse...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, AgroLaki said:

 

Vas moze da povadi sad samo neka Kvinsi Miler terapija. Setite se da vam ni u toj sezoni nisu cvetale ruze sa Radonjom dok Kuinsi nije preokrenuo sve.

samo je problem sto mi vec imamo Kvinsaru u Lojdu ali nemamo nista drugo

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mister-no said:

Jbt napali ste na Koloma, pa nije Lebron sve i da je fizički doteran. Nije problem u igračima nego u igri i treneru. Pa nećemo valjda sada da dovodimo 15 novih igrača.

 

Ne, nije uopste problem sto smo doveli spanskog Filipa Covica za siromasne

  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mister-no said:

Jbt napali ste na Koloma, pa nije Lebron sve i da je fizički doteran. Nije problem u igračima nego u igri i treneru. Pa nećemo valjda sada da dovodimo 15 novih igrača.

Čovek ima jedno 15 kg viška, danas nije mogao u odbranu da se vrati kako valja, ko god ga je izabrao za EL tim, trebalo bi da dobije šut kartu. Džaba i znanja i iskustva kada si fizički na nivou pedesetogodišnjaka koji igra petkom posle posla termin.

Edited by Green23
Link to comment
Share on other sites

 
Ne, nije uopste problem sto smo doveli spanskog Filipa Covica za siromasne
Jbg na nož je dočekan i JOB, i Teri, Roč, evo sad Kolom..
Da nešto volim takve igrače, ne volim ali majku mu odigra deset minuta u utakmici gde izgubiš 30 razlike i gde je bar 5 igrača bilo gore od njega i svi listom kakva je kanta, FČ za siromašne.
Ne znam brate, meni je Saša Darko Ruso za siromašne. A o igračima pojedinačno tek kada se ukomponuju u neki smislen sistem.
Čovek ima jedno 15 kg viška, danas nije mogao u odbranu da se vrati kako valja, ko god ga je izabrao za EL tim, trebalo bi da dobije šut kartu. Džaba i znanja i iskustva kada si fizički na nivou pedesetogodišnjaka koji igra petkom posle posla termin.
Pa Saša ga doveo kao i ostale. Još je u najavi meča na SK rekao kako će odmah proigrati, i kako je došao u fizički mnogo boljem stanju nego Roč, da je reč o pravom plejmejkeru...
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Константин said:

Ја сам баш погријешио јер нисам никако очекивао да ће Обрадовића појести притисак, или сам превише створио слику да је озбиљн тренер за наше услове. Гледао сам га у Пиониру на клупи Албе, глдао сам га на тв, није одавао утисак да је дунстер и да се губи на мечевима. Звезда је очигледно нешто друго, осјећа се притисак и без навијача и дворани и он заиста ужасно изгледа. Нема ама баш никакав печат на екипу.

Ипак мора се рећи да сваке године око прелазног рока са КК буде хистерија у којој ја никада не учествујем јер ме нервира. Сва појачања су испинована максимално а довољно се сјетити склапања оних цигли у зиду. Ове године такође бомбастична појачања а испоставило се да су лошија него ранијих сезона. Од прошле године Ђенка, Пантер и Берон у односу на ово сада на бековским позицијама је неупоредиво. Питање за даље је само колико Обрадовић учествује у довођењу играча или се све пита онај што је преко 40 година у кошарци о којој очигледно везе нема...

Jedini krivac za kreiranje pritiska je sam Obradovic. Niko ga nije terao da se suklja (dejan andjus izraz, naravno) od beogradskih hronika, do ivanovica. Niko ne moze da me ubedi da Cova ima mnogo veze sa tim, jer ne secam se da smo gledali Deja ili Tomica u slicnim izdanjima pre napravljenog uspeha.

A Sasu odavno bije glas da voli da podmaze novinare i da voli paznju, sada neka se nosi sa tim...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Показаће се на крају и да је селекција ужас ко год да је режисер. Куриџа који је до скоро играо за распалу Приморску да у 34. години игра ЕЛ!? Враћати скакутавог жабца Симона за чега? Од силних дугогогишњих финала ЕЛ за младе једини производ је ваљда Ускоковић!? Не знам од колико људи блиских кошарци сам чуо да се од Симанића и Раданова могу направити озбиљни кошаркаши. Шта је поента са ФМП-ом, какав је то концепт?

Е мој Ћоки везе ти немаш...

А ти Обрадовићу ако ниси у стању да изађеш из ове катастрофе, лагано капут на пут.

п.с. једини проблем је што сумњам да има иоле озбиљн тренер да хоће да ради са Човићем

Edited by Константин
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Slavisa iz Tavankuta said:

Kako? Svi ste se smejali sto sam ja otvorio temu, bojkotovali je jedno vreme. I sad kako da ja uradim nesto kad ste odlucili da bojkotujete mene i tim jos pre sezona sto je pocela. Ja dajem sve od sebe, pozitive vibes, ali ne ide, morate i vi malo da pozitivno vibrirate.

 

A jbg Slavisa, dok smo se mi smejali ti si tugovao, sada mi tugujemo a ti saljes pozitive vibes. Sve kontra dobri nas Slavisa.

 

Ne znam samo mogu li pozitivno vibrirati nakon ovakve blamaze. Vise nesto kao drhtim. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sasa Obradovic vec mesec ipo dana drzi tim u kanalu. Svaki cetvrti mec je podnosljiv za gledanje.

 

Ne znam da l se coks stvarno lozi na onu 'nece kafana da mi odredjuje trenere', ali ovo je za otkaz 1/1.

Nakon silnih gluposti u selekciji, coks je dozvolio i koloma.

Ja se zaista pitam da l je taj covek u klubu i dalje, meni ne deluje da jeste.

Sasa Obradovic je dobio igracku s kojom ne zna da se igra.

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...