Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Zenićane bi mogli da dobiemo samo proverenom taktikom iz zadnjeg derbija...tako ih usipamo strojke odosvud da u drugom poluvremenu izađu na teren u kabanicama i gumenjacima. Verzija u kojoj sa Kolomonom ubivamo iz pika i popa, bude i to...al tamo oko srbske nove.

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Kooineeperk said:

Nesto razmisljam...

 

Posto smo ionako EL isfulali ove sezone, a ABA liga utakmice odlazemo cak i ako imamo jednog zarazenog, moze to Cova dobro da isplanira pa da malo po malo nosioci igre budu imuni na koronu tamo negde za PO ABA lige. 

 

Eto, Lojdu pisemo imun. Teri takodje. Ko jos? 🙂

 

tenor.gif?itemid=14216699

 

Zar nije Terry bivsi?

 

1 hour ago, Slavisa iz Tavankuta said:

Pa, ovde idemo turisticki, zar ne?

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 

 

Ma kakvi turisticki, Zenit je poznat da ne zna da se sabere na svom terenu.

 

Jos mi je u secanju proslogodisnja utakmica u SP i njihovih 15 poena u drugom poluvremenu kao i na sta su licili njihovi napadi (i prosle i ove sezone) kad igraju kao favoriti.

Link to comment
Share on other sites

and again, pass me some of that shit wingwalker

ne mogu ti pomoći...izašao sam iz toga pre desetak godina: komšiji se upalio dimnjak, a ja kada sam čuo sirene i video rotacije ispred kapije...zguto štek pečurkica nabavljen za celu ekipu. Dan danas kada prodje vatrogasni kamion ja se ukočim. 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Ha-ha 21
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Wingwalker said:

ne mogu ti pomoći...izašao sam iz toga pre desetak godina: komšiji se upalio dimnjak, a ja kada sam čuo sirene i video rotacije ispred kapije...zguto štek pečurkica nabavljen za celu ekipu. Dan danas kada prodje vatrogasni kamion ja se ukočim. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tako ja otisao da gledam Speed misleci da je nezna prica o amfitaminima.A ono Sabdra Bulok vozi bus....😂😂😂😂damn

Edited by Placebo Lone star
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Mile1 said:

Resava nas veceras kill bill nema njega ko da cuva

Ja bas mislim da cemo Bilija lagano da skautiramo, nije bas da ima repertoar koji je toliko raznovrstan da ne mos' se pohvata...ne voli Bili pritisak na loptu

Nego saznasmo li konacno ko je definitivno odsutan?

Edited by Gudura
Link to comment
Share on other sites

Xavi ih je lepo složio očigledno. Imaju odličan skor, ovako kad gledam roster na papiru su ništa posebno, ali očigledno fino uigrani. Nema razloga da ih ne pobedimo večeras, pa i  bez Lojda ( ako je on taj koji ne igra ). Nisam gledao niti jednu utakmicu Zenita ove sezone, ali čini mi se da možemo da ih napadnemo pogotovo spolja, ne vidim neki dobar defanzivni potencija u njihovim bekovima. Prodori pa pas ako skupe na šut, možda je i to neki recept šta znam. Mnogo bi voleo da pobedimo, ne volim da gubim od ovih ruskih timova kao što su Himki i Zenit. 

Edited by Orthodox89
Link to comment
Share on other sites

 

Zenit nam nikako ne odgovara samo ako planiramo opet da skupljamo reket kao u onoj seriji izgubljenih kada smo redovno bili punjeni slobodnim šutevima sa krila čim lopta promeni 3-4 poseda, a mi se raspadali u preuzimanjima. Zenit ima najviše poena u spoljnoj liniji: Thomas, Hollins, Billy i Pangos ...lopta ide brzo i svi su par puta ubacivali dvadesetak po tekmi. 

Valja nam igrati hasl na čoveka spolja i bez mnogo udvajanja pod košem da usmerimo Pengosa na prodore i proigravanje visokih, tu sigurno trpimo manje štete, usporićemo igru i oni će teško ući u seriju.

U prilog ovom

https://www.euroleague.net/news/i/b7696cabkoknigo5/stats-review-rim-protection

 

 

 

 

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Wingwalker said:

 

Zenit nam nikako ne odgovara samo ako planiramo opet da skupljamo reket kao u onoj seriji izgubljenih kada smo redovno bili punjeni slobodnim šutevima sa krila čim lopta promeni 3-4 poseda, a mi se raspadali u preuzimanjima. Zenit ima najviše poena u spoljnoj liniji: Thomas, Hollins, Billy i Pangos ...lopta ide brzo i svi su par puta ubacivali dvadesetak po tekmi. 

Valja nam igrati hasl na čoveka spolja i bez mnogo udvajanja pod košem da usmerimo Pengosa na prodore i proigravanje visokih, tu sigurno trpimo manje štete, usporićemo igru i oni će teško ući u seriju.

 

 

 

 

 

 

Sva cetvorica navedenih su ubice van 6.75. Kod nekih mozda procenti nisu vrhunski za sad, ali svaki moze da udje u ludacku seriju.

 

Mi generalno dobro branimo reket prema zvanicnim stats, a lose liniju 6.75...iako imamo vrhunske defanzivce spolja. To bi mogao da bude i Saletov "koncepcijski rizik" ili i posledica lose odbrane od p'n'r gde se cesto skace u pomoc, a posle cega primimo laku trojku iz ugla...bla bla. Svasta nesto...

 

Nasi bivsi nas tradicionalno zatrpavaju, te ocekujem 20ak poena by BB.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...