Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Nemojte tu sramotu ni da kačite ovde...Kapiten na poziciji beka u sred napada cinka treneru kolege bekove jer su ga ostavili samog na ovog svetu sa loptom koja samo što nije eksplodirala...

Nema gde dalje kada ti je ego bitniji i od minimuma sportskog dostojanstva.

Sony fakin' Emeterio da nam se smeje...

 

Edited by Wingwalker
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

https://www.euroleague.net/news/i/b7696cabkoknigo5/stats-review-rim-protection

 

Zanimljivo...s obzirom da ovde preovladava stav da su nam centri propast, i da nam je zastita reketa nikakva, ovo je bas onako sokantan podatak....cek da dodje Nnoko i cuvaj se NBA ligo...🤣

Zivo me zanima podatak kakva nam je zastita iz linije za 3 poena, posto onako odokativno, nas odatle nije napunio samo ko nije hteo...

Edited by Gudura
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Gudura said:

https://www.euroleague.net/news/i/b7696cabkoknigo5/stats-review-rim-protection

 

Zanimljivo...s obzirom da ovde preovladava stav da su nam centri propast, i da nam je zastita reketa nikakva, ovo je bas onako sokantan podatak....cek da dodje Nnoko i cuvaj se NBA ligo...🤣

Zivo me zanima podatak kakva nam je zastita iz linije za 3 poena, posto onako odokativno, nas odatle nije napunio samo ko nije hteo...

 

Statistika, ako se ne sagleda sveobuhvatno, moze biti krivo protumacena. Malo detaljnije je objasnjeno u tekstu.

 

Glavni razlog tome da smo "dozvolili" najmanje poena oko obruca je taj sto su nase utakmice prilicno spore i igraju se na manje poseda nego ostalih ekipa. Iz manje poseda protivnika sleduje i manje poena, logicno. Doduse, dosta i punimo reket, protivnici imaju % pogodaka za 2p manji od proseka. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ne možemo da očekujemo da će nam u nastavku takmičenja neki splet okolnosti ići pod ruku, već nasuprot. Sledi nam serija ''plaćanja na ćupriji'' prvenstveno jer smo ušli u sezonu kao jedini EL tim koji ima prvog plejmejkera sa platom 15-og igrača u rosteru (aka Boriša).

Saša je prošle sezone u EC Monaku imao Noris Kola - pleja tri puta skupljeg i duplo kvalitetnijeg...a imao je i drugog pleja.

 

Jeste grubo poređenje ali i bembara sa polovnim winterama ima da piči, samo je pitanje dokle i po koju cenu. Nečeš tako na more ako imaš u glavu. Eto mi dogurali nekako do 16-og kola kao šesnaesti i deset puta nas ''za dlaku'' prešišali ovi sa mišlenkama.

Sada su nam vrsta taktike, forma tima i silne doselekcije presudni faktori samo za rezultat u regionalnoj jer nismo mogli ranije da se odjavimo iz trke za respektabilan skor u top takmičenju.  

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, John Terry said:

Pa pravila su jasna, ako imamo 8 igraca moramo da igramo, a i tesko da mozemo da laziramo jer testove sprovodi evroliga.

 

Sto se mene tice, odlicna prilika da na miru ispratim poraz.

Mislim da ćemo lagano pobediti !

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...