Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

1 hour ago, Wingwalker said:

Mogli bi na sledećem EL susretu da izvedemo u špalir svih osamnajs igrača...Alba neće znati gde je levo.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока
 

Harlemovci,pa nek dodje i gazdin mali i brkata zena,plasljivi lav i limeni covek.Ma roster nam puca,izgledamo kao kamp u Obrenovcu.Neke fudbalske ekipe nemaju ovoliko igraca.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Čoki is on fire. Rešio je da krene '' all - in ''...doduše uz neki fanki tajming ali kada se na taj segment i obazirao...samo neka pršče. Teško da Čović tripuje kako će Kolom i Nnoko da se uhodaju do ''srbske'' i mi u februaru hvatamo voz za gornji deo, već deluje kao čupanje trenera iz očigledne krize a greške i pehovi sa rosterom su eto surove okolnosti. Meni Sale ovako frustriran deluje kao trener koji bi uz nastavak loše serije u EL i cimanje u regionalnoj ponudio ostavku u sred sezone...a gazdi je jedina alternativa revitalizovani Šakota. Naravno u svemu ovom najsvetlija tačka i predivna vest je oporavak Nnoka. Da si nam dečko živ i zdrav.

 

Sa nama ciganima bar nikad dosadno...

 

 

 

 

 

 

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Crni said:

Ovako se jedino kupuje u Lidlu na akciji...neozbiljan smo klub u pm. Sto bi Teri pristao da igra u raspalom FMP-u? Koji moj sede Simanic, Jeremic, Simonovic i Radanov na klupi? Koliko je to novca? Bolje je imati 12 igraca, od toga 5 vrhunskih, 5 kvalitetnih i 2 prospekta nego pvakvu papzjaniju kakvu mi imamo. Ovakvo poslovanje ce nas upropastiti, jos u doba korone, jos kad smo izgubili sve sanse u Evroligi. A cele sezone se ko po obocaju skrtare za pleja, i svake godine isto sranje. 

 

Nisi pratio. Ova trojica sede na klupi jer znamo svi unapred da ne mogu i da nikad nece moci da igraju na tom nivou....oni su dovedeni kao sparing partneri za trening. To u stvari i nisu kosarkasi nego kaskaderi.

A Teri jeste da ko dupe ne zna nista, ali je zato dobar za vertikalni spejsing. S obzirom da se i Fica moze pohvaliti dobrom vertikalom to bi mogao da bude ubitacan tandem. Nisam rekao u kom klubu.

 

edit: koji Jeremic....da nisi i ti malo, ono a?

Edited by mmajstor
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, mmajstor said:

 

Nisi pratio. Ova trojica sede na klupi jer znamo svi unapred da ne mogu i da nikad nece moci da igraju na tom nivou....oni su dovedeni kao sparing partneri za trening. To u stvari i nisu kosarkasi nego kaskaderi.

A Teri jeste da ko dupe ne zna nista, ali je zato dobar za vertikalni spejsing. S obzirom da se i Fica moze pohvaliti dobrom vertikalom to bi mogao da bude ubitacan tandem. Nisam rekao u kom klubu.

 

edit: koji Jeremic....da nisi i ti malo, ono a?

Aleksa Uskokovic*

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Laki21 said:

Čašu meda jošt niko ne popi što je čašom žuči ne zagrči...

 

Povratak Nnoka (ukoliko se naravno ispostavi kao tačan) je sjajna vest. Momak je dominantni centar, neko ko vrši suštinsku kontrolu reketa i tu se ogroman broj naših problema rešava. U napadu ne zna mnogo, ali ono što zna, ume da iskoristi. Po meni nakon Lojda najveće pojačanje. Naravno, pitanje snage, forme, uklapanja, sve to traži svoje..

 

E sada dolazimo i do žuči...

 

Kolom je nakon Jovića prvi ajmo reći generički pnr plej koga smo doveli...

Čovek ume da vrti pik na 101 način i stvarno je majstor u tome... Ima oči i na leđima, vidi sve na terenu...

 

Dobar u kontroli lopte, pristojan šut, nije skorer, ali ga ne smeš ostavljati samog...

 

E sada dolazi i tužniji deo...

 

Čovek je ponor u odbrani, tek malo bolji od Ročestija (jer je jači). Lateralne kretnej praktično nepostojeće, spor kao puž, hodajući mismeč za svakog beka.. Uz to mator igrač, van takmičarskih utakmica i forme.

 

Niko mi nije jasan njegov potpis, zaista je bolje da smo Albisija doveli ako već mora Evropljanin.

Potpis za analize oba igraca. Dodajem da Nnoko ima i domet sa poludistance.

I ja sam navijao za Albisija zbog defanzive, ali msm da ce se Kolom, u skladu sa svojim mogucnostima, brzo uklopiti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Wingwalker said:

ali limeni čovek...pobedijo :Hail:

 Pojavio se zec s trubom, a iza njega agresivna kraljica, miroljubivi kralj i vojnici od karata za poker. Vojnici su igrali kriket; loptica je bila jež, a palice su bili flamingosi. 

Sezona 20/21 u par recenica...😂😂😂

1 hour ago, Tamburinjo said:

 

prvog imamo, grobari bi rekli da imamo i drugu, treci moze baba Simana da bude, cetvrti je valjda i vise nego jasno ko je. Moze i Nesa Ilic Toto da bude pride.

 

Ko je Alisa?Teri?😂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

kakvo kvalitetno zagovnavanje, a vec smo i bili u govnima preko glave..

roch i teri su zasluzili nogobulj, ali nikako pre obrajanta koji je stetociana bara bar sa midzetom, a pogotovo nikako menjati rocha duplo gorim igracem od njega.. od noka ocekivati nesto ove sezone, smesna prica, mozda tek sledece ako ga zdravlje posluzi..

srecom pa sam sledece nedelje druga, da ne gledam nova mucenja, mada po zakonu velikih brojeva trebali bi dobiti jednu, mada kako je zatego salo ovo, ne bi ni bio iznenadjen sa dva krompirica..

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Wingwalker said:

Čoki is on fire. Rešio je da krene '' all - in ''...doduše uz neki fanki tajming ali kada se na taj segment i obazirao...samo neka pršče. Teško da Čović tripuje kako će Kolom i Nnoko da se uhodaju do ''srbske'' i mi u februaru hvatamo voz za gornji deo, već deluje kao čupanje trenera iz očigledne krize a greške i pehovi sa rosterom su eto surove okolnosti. Meni Sale ovako frustriran deluje kao trener koji bi uz nastavak loše serije u EL i cimanje u regionalnoj ponudio ostavku u sred sezone...a gazdi je jedina alternativa revitalizovani Šakota. Naravno u svemu ovom najsvetlija tačka i predivna vest je oporavak Nnoka. Da si nam dečko živ i zdrav.

 

Sa nama ciganima bar nikad dosadno...nikad nije lako

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Editovao sam ti post.

Edited by Slavisa iz Tavankuta
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Taj Kolom mi se nikada nije sviđao kao igrač teško da će i sad u 32. godini . Nnoko je sigurno van bilo kakve ozbiljne forme tako da i tu će biti povuci potegni do posle kupa.

Verovatno su opcije bile jako limitirane na tržištu ali za to su skauti i SO krivi. Ne očekujem mnogo ni od jednog niti od drugog pojačanja. Najveće pojačanje za mene bi bilo da jednom kada se lomi utakmica odigramo smišljeno i mirno bez Lazića na parketu i Kuzmića koji je odigrao 2 min na početku pre toga. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Iako sam se nadao nekoj macki u dzaku na PG generalno sam zadovoljan. Colom bi morao da doprinese znacajno u organizaciji igre i mislim da je tu upgrade u odnosu na Rocha a i Halla. Raduje sto je prosao komplet pripreme sa Valensijom i sto je igrao sad za spansku reprezentaciju. 

 

Sto se tice Nnoka tu sam bas zadovoljan, prvo sto momak moze da igra kosarku drugo sto nam je potreban kao leb nasusni. Sve i da budemo morali da ga pricekamo da udje u formu on je svakako potpisao na 2 godine. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Stručni štab radi skoro pa ocajan posao. Ne vidim ja neke prevelike probleme u rosteru koliko lose izgledamo na taktickom planu. Umesto da se uigrava ova ekipa oni dovode još novih igrača i nema sanse da se napravi timska hemija koja je do dolaska OBrajanta i ličila na nesto.

Guru je napisao odlican post o karakteristikama Terija, a mi smo uspeli da ogolimo njegove mane, a sakrijemo kvalitete. Zar nije uloga stručnog štaba da uradi suprotno? 

Ili je ipak lakše kupiti drugog centra jer tako mozda i pogode igraca kakav im odgovara. 

 

Ovo sto radimo ove sezone sa igračima je van svake pameti, ponašamo se kao pijani milijunasi i meni je to iskreno gadno. 

  • Like 6
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...