Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Kao sto sam i predvideo, metla kao i pojacanja se desavaju u momentu kad je sve gotovo u EL.

 

Sad odjednom mogu 3 igraca da se dovedu i da se plej nadje?

 

Zasto svake godine kasna reakcija, i ostale tajne univerzuma...

Edited by Losmi17
  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Stize jos jedan centar u punoj snazi. Ako je Nnoko zamena za Terija, mirise mi da je Petrusev zamena za Kuzmica😎

Edit, kad bolje razmislim, nije Petrusev, ne bi ga Misko pustio da bude zamena Nnoku a i O Brajantu koji moze na centra takodje 🤦‍♂️

Edited by Predragdjape
Link to comment
Share on other sites

Nije Petrusev. Taj ce gledati sto pre da ode u NBA, a iskreno nama bi jedino odgovaralo da sa takvim momkom potpisemo visegodisnji ugovor. Mada...ni to nije nemoguce, stavis klauzulu za NBA tim od 500k evra, recimo.

 

Ali svejedno mislim da nije.

 

Terry nece biti skartiran sigurno jos neko vreme, OSIM ako taj jos jedan nije isto centar. Jer Noko sigurno nije u formi.

Link to comment
Share on other sites

1. Hall, Colom

1-2. Walden

2. Lloyd

3. Lazic, Dobric

3-4. Davidovac

4-5. Johnny, Kuridza, Reath

5. Nnoko, Terry, Kuzmic

 

Kontam Reath, Terry, Kuzma ce se rotirati u zavisnosti od protivnika.

 

Za Nnoka mi je bas drago, igracina i donijece novu dimenziju centarskoj liniji - valjda je sa zdravljem sve ok i da je individualno trenirao u zadnjih nekoliko mjeseci. Za Coloma jbmliga, nikad nisam volio male, zdepaste igrace, sa rasponom ruku Viteza Koje. Stoji da ima visok iq, dobar pnr igrac, strijelac i sve to.. ali na papiru smo sve to imali i sa Rochom, pa nije bilo to to. Vise bih bio zadovoljan sa nekim sa energijom, eksplozivnosti, u dobrim godinama sa zeljom za dokazivanjem, neko ko moze da napadne ulazom, povuce tranziciju, prototip onog sto smo poslali u Fener.

  • Like 6
  • Thanks 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Predragdjape said:

Stize jos jedan centar u punoj snazi. Ako je Nnoko zamena za Terija, mirise mi da je Petrusev zamena za Kuzmica😎

Edit, kad bolje razmislim, nije Petrusev, ne bi ga Misko pustio da bude zamena Nnoku a i O Brajantu koji moze na centra takodje 🤦‍♂️

Znači Štime po 5.put 😂😂😂

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Princeton said:

1. Hall, Colom

1-2. Walden

2. Lloyd

3. Lazic, Dobric

3-4. Davidovac

4-5. Johnny, Kuridza, Reath

5. Nnoko, Terry, Kuzmic

 

Kontam Reath, Terry, Kuzma ce se rotirati u zavisnosti od protivnika.

 

Za Nnoka mi je bas drago, igracina i donijece novu dimenziju centarskoj liniji - valjda je sa zdravljem sve ok i da je individualno trenirao u zadnjih nekoliko mjeseci. Za Coloma jbmliga, nikad nisam volio male, zdepaste igrace, sa rasponom ruku Viteza Koje. Stoji da ima visok iq, dobar pnr igrac, strijelac i sve to.. ali na papiru smo sve to imali i sa Rochom, pa nije bilo to to. Vise bih bio zadovoljan sa nekim sa energijom, eksplozivnosti, u dobrim godinama sa zeljom za dokazivanjem, neko ko moze da napadne ulazom, povuce tranziciju, prototip onog sto smo poslali u Fener.

Mislim da smo juce gledali silbovanje Terija. Nije bilo nikakvih vesti o tome da je povredjen i skakutao je pored klupe. Mislim da se on ne planira na 5 vise.

1 minute ago, bodo said:

Koje je to treće ime u opticaju? 

Je li to neka šala? 

Ja procitah u nekim komentarima na vest o Kolom-u da je Jaka

Link to comment
Share on other sites



1. Hall, Colom
1-2. Walden
2. Lloyd
3. Lazic, Dobric
3-4. Davidovac
4-5. Johnny, Kuridza, Reath
5. Nnoko, Terry, Kuzmic
 



Fali:
6.
7.

Cisto da upisemo negde preostalih xy igrača pod ugovorom.
Neka gazdi neko objasni conditional formatting ili sum funkciju u Excelu.
Link to comment
Share on other sites

Zanimljivo, polako sklapamo kostur tima za sledecu godinu.Hall potpis na dve godine,Terry na dve godine,Nnoko na dve godine, Davidovac, Dobric,Lazic, Kuzmic ,MJK imaju potpis i sledece godine. Cini mi se i Walden ima ugovor i sledece godine. Nije to tako lose. 

Moze se lako desiti da Reeth bude visak, posto jedini nema ugovor i nece da ga potpise.

Link to comment
Share on other sites

Čašu meda jošt niko ne popi što je čašom žuči ne zagrči...

 

Povratak Nnoka (ukoliko se naravno ispostavi kao tačan) je sjajna vest. Momak je dominantni centar, neko ko vrši suštinsku kontrolu reketa i tu se ogroman broj naših problema rešava. U napadu ne zna mnogo, ali ono što zna, ume da iskoristi. Po meni nakon Lojda najveće pojačanje. Naravno, pitanje snage, forme, uklapanja, sve to traži svoje..

 

E sada dolazimo i do žuči...

 

Kolom je nakon Jovića prvi ajmo reći generički pnr plej koga smo doveli...

Čovek ume da vrti pik na 101 način i stvarno je majstor u tome... Ima oči i na leđima, vidi sve na terenu...

 

Dobar u kontroli lopte, pristojan šut, nije skorer, ali ga ne smeš ostavljati samog...

 

E sada dolazi i tužniji deo...

 

Čovek je ponor u odbrani, tek malo bolji od Ročestija (jer je jači). Lateralne kretnej praktično nepostojeće, spor kao puž, hodajući mismeč za svakog beka.. Uz to mator igrač, van takmičarskih utakmica i forme.

 

Niko mi nije jasan njegov potpis, zaista je bolje da smo Albisija doveli ako već mora Evropljanin.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1.Hall,Colom,Uskokovic

2.Loyd, Walden, Dobric, Radanov 

3. Deda, Lazic, Simonovic

4. OBrajant, Mjk, Simanic, Reath 

5. Nnoko, Kuzmic, Terry

 

Od ovog rostera bi Radonja napravio dve ekipe za EL 😂😂😂

 

 

Daj bre Sale još jedno krilo malo je ovo 😎

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, propolis said:

1.Hall,Colom,Uskokovic

2.Loyd, Walden, Dobric, Radanov 

3. Deda, Lazic, Simonovic

4. OBrajant, Mjk, Simanic, Reath 

5. Nnoko, Kuzmic, Terry

 

Od ovog rostera bi Radonja napravio dve ekipe za EL 😂😂😂

 

 

Daj bre Sale još jedno krilo malo je ovo 😎

3 igraca katovati, dal kriz silbovanje ili pozajmice.

Apaolutno se ne slazem s prinstonom oko rotacije rita terija i kuza u zavisnosti od protivnika.

Prosto mora da se iskristalise tim i uloge a neki svaki mec da se igra s drugacijim igracima.

Pa nismo mi cirkus kolorado. Ili mozda jesmo?

Koji jos tim u Evropi to radi?

Prilicno sam razocaran menadzmentom kluba. Pozicija sportskog direktora mozda deluje protokolarno, al bas kod ovakvih situacija je bitna. Ta osoba mora biti znalac i neko ko ce da daje sud na rad strucnog staba i pojacanja. Sto je za sad potpuni fail u ovoj sezoni.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Princeton said:

1. Hall, Colom

1-2. Walden

2. Lloyd

3. Lazic, Dobric

3-4. Davidovac

4-5. Johnny, Kuridza, Reath

5. Nnoko, Terry, Kuzmic

 

Kontam Reath, Terry, Kuzma ce se rotirati u zavisnosti od protivnika.

 

Za Nnoka mi je bas drago, igracina i donijece novu dimenziju centarskoj liniji - valjda je sa zdravljem sve ok i da je individualno trenirao u zadnjih nekoliko mjeseci. Za Coloma jbmliga, nikad nisam volio male, zdepaste igrace, sa rasponom ruku Viteza Koje. Stoji da ima visok iq, dobar pnr igrac, strijelac i sve to.. ali na papiru smo sve to imali i sa Rochom, pa nije bilo to to. Vise bih bio zadovoljan sa nekim sa energijom, eksplozivnosti, u dobrim godinama sa zeljom za dokazivanjem, neko ko moze da napadne ulazom, povuce tranziciju, prototip onog sto smo poslali u Fener.

 

Jos jedan Amerikanac? Cetvrti u bekovskoj liniji?

 

Valjda je jasno da tako samo Maccabi moze da funkcionise, svi ostali evroligaski klubovi na 1 i 2 imaju nekog Hermannssona, Van Rossoma, Vildozu, Hacketta, Calathesa, da ne nabrajam dalje. Cini se i da Obradovic tezi tome da dovede igraca sa ogromnim evropskim iskustvom umesto jos jedne zujalice i potrosaca, tako da je bilo jasno da taj film necemo gledati.

 

Oko godina Coloma, nazalost, novih cistih plejeva nema, ostali su samo oni u kategoriji 30+, Van Rossom, Colom, Kalnietis, Calathes, Sloukas, pa i Rochestie, svi oni imaju 30 ili preko 30 godina.

 

Mogli smo da uzmemo i nekoga kao sto je Norris Cole, pa da se malo prisetimo kako je Buducnost bila disfunkcionalna, ali na svojoj kozi.

 

Slazem se sa onim sto je napisao @Losmi17. Trositi pare samo da bi se bilo "prejak za ABA ligu" je suludo, nekada smo otpustali Schilba nakon ispadanja iz EL, sad daj da se glumi Armani za ove prostore.

 

Ako je Obradovic trazio pojacanja, mora da sa svoje strane uradi sve kako bi se sto duze zadrzali u trci za TOP 8 EL. Ako ce to znaciti povecavanje sanse da se ugrozi 1. mesto u ABA ligi, pa neka bude tako, niko nije ni rekao da je posao lak.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Losmi17 said:

3 igraca katovati, dal kriz silbovanje ili pozajmice.

Apaolutno se ne slazem s prinstonom oko rotacije rita terija i kuza u zavisnosti od protivnika.

Prosto mora da se iskristalise tim i uloge a neki svaki mec da se igra s drugacijim igracima.

Pa nismo mi cirkus kolorado. Ili mozda jesmo?

Koji jos tim u Evropi to radi?

Prilicno sam razocaran menadzmentom kluba. Pozicija sportskog direktora mozda deluje protokolarno, al bas kod ovakvih situacija je bitna. Ta osoba mora biti znalac i neko ko ce da daje sud na rad strucnog staba i pojacanja. Sto je za sad potpuni fail u ovoj sezoni.

 

Moguce da si u pravu, mozda ce biti i otpustanja... Jedinu promjenu koju sam ja napravio je Simonovic out, Nnoko in, tako da smo ostali isti cirkus, kao i do sada. 

 

Nije puno imati 6 igraca u rotaciji na centarskim pozicijama. Dugacka je sezona, igramo puno utakmica, zgusnut je raspored itd. Prilicno su raznovrsni igraci, i u odnosu na protivnika, mozemo da imamo razlicitu kombinatoriku. To su im i uloge, 4-ti, 5-ti i 6-ti unutrasnji igrac, tacno znaju ko ce im biti match-up i sta moraju da rade u odredjenoj utakmici. Nije to toliko komplikovano, ili da zahtijeva neko jezgro koje mora da se uigra. Oni svakako svi treniraju zajedno, rade zajedno drill-ove, u konstantnom su match-upu jedni protiv drugih, tacno im se znaju sta koji doprinosi ekipi, koje vrline i mane. Nije sad da ce se citav tim rastelovati ako se zamijeni uloga Reath-u i Terry-u.

 

Ne znamo jos ni kako ce Nnoko da reaguje na novi napor, kako ce se prilagoditi ekipi, i koliko brzo ce doci u situaciju da bude produktivan.. Uglavnom, ne brinem se puno za unutrasnji dio tima, tu smo veoma dobro pokriveni, i ne pravi mi neku veliku razliku ko je 12-ti ili 13-ti igrac, prilicno dobar doprinos ocekujem od njih sviju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ovako se jedino kupuje u Lidlu na akciji...neozbiljan smo klub u pm. Sto bi Teri pristao da igra u raspalom FMP-u? Koji moj sede Simanic, Jeremic, Simonovic i Radanov na klupi? Koliko je to novca? Bolje je imati 12 igraca, od toga 5 vrhunskih, 5 kvalitetnih i 2 prospekta nego pvakvu papzjaniju kakvu mi imamo. Ovakvo poslovanje ce nas upropastiti, jos u doba korone, jos kad smo izgubili sve sanse u Evroligi. A cele sezone se ko po obocaju skrtare za pleja, i svake godine isto sranje. 

Link to comment
Share on other sites

Probudio se "jutros" u 11, a trebalo je u 9, ali onlajn posao, ko ga... I u sred mamurluka dok otvaram radni sajt, shvatim da sam sinoć sanjao miks flešbeka Sv. Alimpija mučenog i suđenja u Morači. KK CZ bi se moglo uvesti kao medicinski termin za poigravanje živcima zagorelih navijača.


I zato pitanje. Otvaram temu, vidim neki transferi, da čitam, il' da pijem vodu do jutra?

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...