Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Нама је био потребан овај шамар, али мени прединфарктно стање није. Пратим од почетка деведесетих, али овако нешто још не видех. Што је доста, доста је, макар од мене, ако је за вајду. Оволика количина глупости је нешто мој нервни систем није у стању да толерише.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo je potpuni skandal sta je danas uradio Sasa Obradovic. A uradio je sve da izgubi.

Poslednji napad je tresnjica na torti.

Pa ovo je gore od onog Tomicevog igrajte sta hocete.

Sto se mene tice, trener zajedno sa njegovom kravom muzarom obrajantom, zajedno sa penzosima rocestijem i simon, moze da se spakuje.

Ovo hladne glave pricam.

Ps-ovo ne moze da odbrani forumaska komisija chaos, patrinus, princeton i guru. Svaki pokusaj opravdanja je samo klasicno cuvanje vatre.

Ja upozoravam o ovom scenariju vise od mesec dana...

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Ćelavi prepotenko :Hail:

Ukupno 9 asistencija :Hail:


Mi smo branili poslednji napad gde je razlika između dva sata 3 sekunde, možda manje. :Hail:


Završnicu igraju O'Brajant, Teri i Lazić. Simon svaka utakmica specijal po 5 minuta, 1 lomljenje table, 0 poena i negativan indeks. 


Ćelafuto zaboravio na Dobrića, Ročesti nije više za ozbiljnu košarku iako je večeras bio jedan od najboljih. Koliko sutra da se oteraju Teri, Lazić, Simonović i O'Brajant. Pustiti da igraju Rit, Simanić i Radanov.

Mi smo se mučili protiv Mege, Splita, Primorske i Partizana, večeras nije bilo spasa. Većeg kancera od O'Brajanta odavno nisam video, prelepa scena kad mu ono malo ljudi u Pioniru zviždi. Prepotenko ako ima malo obraza ili će da menja nešto ozbiljno ili će da dočeka da ga motkama teraju sa Malog Kalemegdana, ovo do sad je prodavanje magle. Neka plati sad obeštećenje sam sebi i neka traži drugu sredinu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Obradović apsolutno ne zna šta radi sa ovom ekipom. Potpuno je pogubljen. Ne želim da kažem da je racku od trenera jer ko sam ja da sudim ,ali ovo što radi sa nama je katastrofa. Poslednji napad je prava slika. Iz utakmice u utakmicu ne umemo, ne znamo da damo koš kada se tekma lomi. To je do trenera. Mi idemo unazad i ponavljamo iste greške. Jednostavno ako se protiv iole malo ozbiljnije ekipe meč lomi, mi taj meč nećemo dobiti. Potpuno razočarenje.Bezdušnost, bez muda i želje. Teško gledati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...