Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Just now, 12Laki said:

Op op sad smo dosli od igraca koji igraju za tim da igraju za sebe.

 

Trener je kriv ovde. :))

 

Pa ja i kazem da su nam to najkvalitetniji igraci, a da meni deluje kao da se ispucavaju. Bas zato sto trener ne vodi utakmicu, nego se daje na improvizaciju, a oni sasvim legit vise veruju njihovom sutu nego Lazicu i Ritu. 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, pavijan2 said:

Dok ne dokaže suprotno Saša Obradović je qrac od ovce.

 

Lošmi ga je od večeras do daljnjeg premenovao u Salo, što je jedino što priliči u datoj situaciji.

 

13 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Nije bas sve to tacno, trebas da procitas njegovu verziju price i kako je CZ  ispala nekorektna prema njemu. Bilo u tadasnjem Ruznalu.

 

Možemo li i mi da je čujemo?

 

7 minutes ago, mister-no said:
19 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:
Nevjerovatno je da čovjek nije zvao faul na dvije sekunde razlike između satova. Ne postoji nikakav rezon za takvu sumanutu odluku.

Petlići znaju, agresivno dok ne prenesu, ako prenesu preko pola odmah faul. Ja mislim da ovo zna 99 od 100 ljudi sa foruma..

 

100/100.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Takeshi_Kovacs said:

apsolutno ne vidim problem u loydu i voldenu

pa kako da je vrati kad je dobije 4sec pre kraja da izmisli nesto?

Njegovo ponasanje s loptom ne zavisi od toga kada je dobije. 4, 14, 24 sekunde pre kraja - moze da ide samo prema obrucu, prema saigracu ni pod pretnjom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Casaubon said:

Njegovo ponasanje s loptom ne zavisi od toga kada je dobije. 4, 14, 24 sekunde pre kraja - moze da ide samo prema obrucu, prema saigracu ni pod pretnjom.

ja kazem da je vecinski dobijao loptu na 4sec do kraja

i da je krivica trenera sto ga ne stavlja u situaciju iz koje je najopasniji po kos

nego evo ti lopta kad nista ne prodje pa sta ispadne

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vec neko vreme se nazire, a od veceras je potpuno jasno da ovako ne moze dalje. Sva sreca da Rocu istice ugovor pa eto imamo sansu da nesta pokusamo. Ono sto mene brine je selekcija. Imali smo najave da cemo sa Karaicicem bas tu dobiti najvise, a sad vidimo da nismo dobili nista. Teri je centar koji nema nista. Blokove ne pravi i ne zanima ga da pravi, zastitnik obruca je samo donekle, jer je skocan, ali opet isuvise je nizak, u napadu nije sposoban nizasta sem da zakuca. JOB od najbolje 4-vorke u Evropi do stetocine i starac Roc od stotinu leta. Otprilike sam takvu selekciju mogao da napravim i ja. Ne verujem da bilo ko od njih igra za kikiriki ili stipendiju, ne mislim na Duletove stipendije od 300k godisnje, ali verujem da Teri nije ispod 150k godisnje. Ni Roc stare kosti ne lomi za sicu. O JOB da i ne pricamo. Tako da prica kako nema novca ne pije vodu. Nema se znanja za skauting. To je na zalost prava istina.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Kontam da se sprdate. Dozivite prvi poraz u ABA posle devet kola i to tesnim rezultatom i odmah promena trenera.

Nije poenta rezultat, poraz, 3-4 poraza, već bezidejna igra već više od mesec dana. Sumanuti potezi prvog trenera. Osećaj da nikoga ne možeš da dobiješ i to je baš teško za gledanje. Možda bi igrači bili bolji na terenu, da imaju jasnu ulogu. Ovo je klasična divlja košarka, bez ikakvog koncepta. Trenera teramo zbog loših poteza, nemanja autoriteta nad divljacima i lošeg ponašanja prema ostalim igračima.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, n4l1m said:

za pocetak, naci izlaz iz ugovora sa obrayantom, a ne bi ni rocha i terija vise zadrzavao, rochu je svakako istekao ugovor..

Mislim da bismo mi svi kolektivno na forumu morali jedom za svagda da shvatimo da ugovor nije lavirint i da nema u njemu izlaza, alo se nije unapred definisao, a retko koji igrac prihvata da ga unapred definise. Valjda smo se naucili necemu na slucajevima Mekel, Silb i slicno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Takeshi_Kovacs said:

ja kazem da je vecinski dobijao loptu na 4sec do kraja

i da je krivica trenera sto ga ne stavlja u situaciju iz koje je najopasniji po kos

nego evo ti lopta kad nista ne prodje pa sta ispadne

 

Ovo i ja mislim. Ali sam i utiska da nam ni Roch ni JoB nista nisu doneli. Bas je moglo i bez njih. 

 

Teri mi je isto bas razocarenje. Nista sem odbrane nizih igraca ne radi, nit zna da skoci, nit zna da zagradi, nit zna da da kos.

 

Ali ne vidim da Silbovanje ista donosi, mi samo slabiji mozemo da budemo ako neke od igraca sa poenima u rukama oteramo. Nek se zahvale Rochu, nek Simona pomere van 12, a nek Radanov uzme minute Lazica i Dobrica. Problem je sto mi amltene nemamo iskristalisano ko je nama starter na kojoj poziciji, ne znaju se uloge. To mi je najbolji pokazatelj da trener ne zna gde bije. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

da se razumemo - ja trenera ne teram

samo nisam zadovoljan onim sto vidim, i mislim da je trenerova krivica tu najveca

jasne su mi ipak i neke druge okolnosti, tako da ocekujem, tokom ovog perioda sa vise vremena za trening, jasan napredak u igri

ako ih ne bude - onda mozemo da pitamo radonju za zdravlje

Edited by Takeshi_Kovacs
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prvo da se dogovorimo koga teramo, trenera ili igrace. Ako je trener kriv zasto odredjeni igraci igraju lose, kakva je onda logika terati njih? A ako su igraci ocaj i ne mogu bolje, zasto onda terati trenera koji ne moze od govana da napravi gibanicu?

Nego, daj, teraj Obradovica, Rochestija, O'Brajanta, Terija, Lazica, Simonovica. 

 

Rochesti se raspada uglavnom. Teraj ga, treba nam bolji. Teri ne zna u kom je univerzumu. Pedala. O'Brajant najveci privatnik u istoriji kluba. Ja bih to nogom. Ali Obradovic je kriv za losu igru, teraj i njega. 

 

Jbt, kao da imam sizofrena cepanja kad pokusam svu logiku da pohvatam.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

A koja je to situacija u koju trener treba da stavi Obrajanta gde je on najopasniji po kos? Kos toliko strahuje od te situacije da ce da mu pukne staklo od smeha. 

 

Igrac treba da bude u situaciji da bude najkorisniji za tim, a ne najopasniji po kos. S obzirom da to trenutno ne vidimo najkorisnija pozicija Obrajanta za tim je ona sa peskirom na klupi... pa mu mozda dodje iz dupeta u glavu da nema takav kvalitet kao sto je umislio da ima. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Potpuno je jasno da je O'Brajant ubio duh ove ekipe, potpuno jasno... tu nema nikakve dileme. Covek se ispucava i siluje kao da igra basket rekreativni u kraju. Mi ne licimo na tim od njegovog dolaska. 

 

Rocesti sa druge strane nije doprineo, ali nije napravio ovakvu stetu kao gorepomenuti. Terry nema potrebe da igra vise realno... sta je jedan Stefan Djordjevic slabiji... Ili Apic... jebem li ga ako je meni jasno.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, threepwood said:

Ovo je za otkaz bez zajebancije. Ili je namerno pustio tekmu niz vodu ili je neograniceno glup, trece ne postoji.

 

pa šta i da je namerno pustio igrače da izgube tekmu? potpuno nebitna utakmica u rezultatskom smislu 

 

ja bih cenio ako je pustio kola nizbrdo zarad višeg cilja. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...