Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Ne moze se previse zameriti.

Kuridza i Rocesti potpuni kanal.

Izgubili smo mec sistemskim greskama u odbrani, 2 trojke Tompkinsa gde ostaje sam zbog potpuno nepotrebnih pomaganja. Mali faul skroz u pravu, pusti nek dodje do Tavaresa pa sekira.

Inace su oni postigli 14 trojki, na ovaj broj poena, ozbiljna brojka. Mi samo 5.

Peglaj dalje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Previse konfuzno i neorganizovano smo odigrali poslednjih 5-6 minuta, previse promasenih zicera kada se lomio rezultat... sa takvom igrom ne moze da se dobije Real. 

Prebili su nas u IIp, posebno u raketu.Necu o sudijama 😄

 

One dve trojke Tompkinsa su prelomile utakmicu...

 

Campazzo iritantna peezda u rangu Rudija.

Edited by John Dies at the End
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Zadovoljan. Borili smo se. Ovaj tim bez ovakvog Rocha sa nekim ko moze nešto da donese ovom timu, i sa još malo razigranijem O Brajantom može sa svakim. Protivnik iskusniji zategao odbranu kad treba. Hall malo posustao večeras mada nije lako igrati protiv onog kepeca. Sve u svemu raduje igra i nema neke depresije u napadu kao pre. Samo rad i biće ovo kako treba. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Већ је симптоматичан овај распад у завршници, ако не преломимо меч на вријеме, шансе нам баш падају. 

Јбг, није срамота изгубити од Реала, али ово је 4 меч ђе смо били ту, близу, али опет миљама далеко. 

 

Одбрана заиста врхунска, али 25 поена за 2/2 је бол у очима. 

 

Слаб, очајан допринос Роча и Хола. Они не могу да остваре предност на овом нивоу, ни брзином, ни дриблингом, а ни шутем сви су изгледи. 

 

Баш сам попиздио

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Razocaran sam! Sramota je da na trecini sezone igramo sa Holom koji je bekap plej u najvecu ruku. Jel treba da se ceka da istekne ugovor Rocestiju? Kuridza razocarao, Volden koji nas je unistii driblajuci sebi u nogu, zatim jos jedna izgubljena, zatim sam na 3 i masi, ne znam jako razocaravajuc tim bez dovoljno inteligencije i sa malim mudancima. Sezona sto se tice Evrope je zavrsena, neka igraju za statistiku da zabodu bolje ugovore.  Pun mi je Hol i Obradovica.

  • Ha-ha 2
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

A ova dezorganizacija i potpuni raspad u završnicama koja nam je sada već bukvalno ™ rezultat je isključivo nepostojanja prvog pleja. Hol i Volden nemaju kvalitet da tada organizuju nešto smisleno, a Roč je jednostavno bivši igrač na nivou rekreativca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Vamos Laki said:

Ne moze se previse zameriti.

Kuridza i Rocesti potpuni kanal.

Izgubili smo mec sistemskim greskama u odbrani, 2 trojke Tompkinsa gde ostaje sam zbog potpuno nepotrebnih pomaganja. Mali faul skroz u pravu, pusti nek dodje do Tavaresa pa sekira.

Inace su oni postigli 14 trojki, na ovaj broj poena, ozbiljna brojka. Mi samo 5.

Peglaj dalje.

14/39 Reala, za našeg navijača ... divljina :lol_2:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jako dobar mec za nas rekao bih, ali bolja i srecnija ekipa je pobedila. Prvenstveno sam zadovoljan raspodelom uloga na ovoj utakmici, uplasio sam se da ce Walden da se vrati u pasivnost, ali osetio je najzad da moze da igra na ovom nivou i bice nam veoma znacajan ako bude drzao ovaj nivo.

Tavares je ocekivano bio kljucni igrac meca, nisam siguran da li je bitniji Realu kao stvarno prisustvo ili zbog psihicke blokade koju nanosi protivnicima. U kombinaciji sa  dozvoljnenim igranjem odbrane rukama bekovima Reala bilo je dovoljno da nas zaustave u drugom poluvremenu. Odbrana celim tokom utakmice impresivna, vredna jednog posebnog posta.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Crni said:

Razocaran sam! Sramota je da na trecini sezone igramo sa Holom koji je bekap plej u najvecu ruku. Jel treba da se ceka da istekne ugovor Rocestiju? Kuridza razocarao, Volden koji nas je unistii driblajuci sebi u nogu, zatim jos jedna izgubljena, zatim sam na 3 i masi, ne znam jako razocaravajuc tim bez dovoljno inteligencije i sa malim mudancima. Sezona sto se tice Evrope je zavrsena, neka igraju za statistiku da zabodu bolje ugovore.  Pun mi je Hol i Obradovica.

 

Ma koj' qrac i igramo EL...daj trošimo vreme i novac na putovanja i utakmice, ionako je vec sezona pri kraju. Da se na vreme pripremimo za KLS i kup.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne može se pteviše toga zameriti. Možda Obradoviću na mehaničkim izmenama.

Prvi plej pod hitno. Hol je zamenik pomoćnika pleja.

Obrajant nam neće doneti ništa.

Kuridža i Rit igraju koliko znaju i umeju.

Zanimljivo je pratiti Zvezdu ove sezone. Idemo dalje.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...