Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

14 minutes ago, Papadac said:

Evo Vrhovni vodja najavio po milion evra pomoci Zvezdi i Partizanu. Daj tog prvog pleja...

 

Lako je dati po pola na trenutne nejednake budžete.

 

Gde je bio letos da pokušamo da zadržimo jezgro od prošle sezone, a ne sad da krpimo svakojakim privatnicima i da uigravamo tim u hodu. 

Edited by Čvarkov
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Chaos Is Me said:

Pa ako je Loyd sposoban da redovno ubacuje 30+ onda imamo najboljeg igrača u Evropi u našim redovima. Ipak, to baš i nije realno, realnije je da on da 20ak a guzonja isto toliko. Loyda će proganjati sa svim što imaju u odbrani. Pošto u reket od Tavaresa teško da ćemo priviriti, idealna situacija za JOBove albi šuteve sa perimetra.

Dobro, znam sta si mislio, ali nekako mi je utisak da se prica kako Bryant mora da odigra dobro da bi dobili provlaci od kako je dosao i samo kazem da je Loyd ipak najbitniji nas igrac i njegova dobra partija je najbitnija.

 

A sto se tice Johnyevih suteva sa perimetra, mislim da je nebitno da li je u reketu Tavares ili Stimac, njemu je uvek idealno vreme za to.

Edited by Del Piero
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Papadac said:

Evo Vrhovni vodja najavio po milion evra pomoci Zvezdi i Partizanu. Daj tog prvog pleja...

Što mu dođe 300 hiljada po kolokvijumu i komšijama i nama. Što verovatno znači da će ubuduće biti po pola miliona za svaki položen ispit. 

Ispade nije loše što Psihosednik poče da studira. Dajte da uživamo dok nam osim kičme, ne sedne i na klupu. 

Link to comment
Share on other sites

JOB-ove poludistance i naše prangijanje za tri jesu recept ali samo sa ozbiljnim procentima uboda.

Ako od starta krenemo sa prodorima bekova kada je Tavares odmoran, brzo će nam to izbaciti iz glave...što ne znači da kada ga pošalju na pojenje da nam to neće prolaziti. Mogli bi i u Kuzu nešto da dobacimo da iznudi bar faul-dva. 

Link to comment
Share on other sites

Ako smem svoje skromno mišljenje povodom večerašnje utakmice da iznesem ovde, ja bih rekao da nam najveća opasnost preti sa pozicije 3. Dek, Rudi, Tejlor, dosta su različiti, a čini mi se da mi nemamo čime da ih branimo. Batler, Dobrić i eventualno Simonović, nekako mi je je tanko za ove. Mislim da spolja možemo da iskontrlišemo njihove bekove, a Tavares i Garuba će svoje odraditi i ne bih ih nešto posebno branio. Problem će praviti u odbrani, ali kao što neko reče, možda ih izvlačiti sa Ritom i JOB i praviti prostor iza njihovih leđa. Ono što mislim da je pod obavezno, moramo dobro graditi koš i svesti im poene iz drugog napada na minimum. Naši bekovi su pokazali da znaju i mogu skupljati te lopte ako centri odrade svoje. Srećno momcima večeras. Ako budu imali Waldenov stav, siguran sam da neću biti razočaran kakav god rezultat bude bio.

 

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

e jbg sad ajde i ekonoma da se plasimo. ako cemo tako ni randolpha nema ko da cuva, mislim da nam on moze zadati mnogo vise problema. taylor ne igra, ako se dobro secam srucio 7, ali je to bio deo plana. svesno je pustan i niko se nije nadao da ce bas tako da pogadja, ali smo ih ipak dobili. kakav deck i taylor nisu oni toliko ofanzivno potentni.

Link to comment
Share on other sites

sto pre avi kolektivno prihvatimo stil igre koji ima JOB to ce nam biti lakse pratiti utakmice...samo je do trenera koliku ce minutazu imati...verujem da su nasi znali sta da ocekuju od njega kad smo ga dovodili...po meni je idealno da on i lojd budu sto manje na parketu zajedno za sada, tj da od JOB pokusamo da napravimo nekog aduta sa klupe...

Link to comment
Share on other sites

-Odlična odbrana. Jel sme ovo?

-Dosta trčanja, jakih blokova i saradnja svih igrača.

-Rano je za zaključak, ali kao da svaki igrač pronalazi svoju ulogu.

-Lojd je jednostavno nezaustavljiv.

-Volden nas već navikava na odličnu igru na obe strane terena. Ali kod njega me posebno oduševljava koliko je smiren kad uradi nešto dobro.

-JOB samo leđima da igra.

-Rit nastavio da napreduje.

-Lazić 5min 👌

-Deda poentirao posle ofanzivnog skoka.

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...