Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

33 minutes ago, Wingwalker said:

 

...šta smo rešili ?...ipak napadnemo taj F8 il palo neko predomišljanje ?

 

  Reveal hidden contents

tenor.gif

 

Zavisi od meca u sredu, ako dobijemo kojim slucajem "pada Real ko secer u vodu", u suprotnom mars sve u qrac...

Link to comment
Share on other sites

Uskoković umesto Loyda, posle onakve partije očekivao sam hlađenje i za Lazića i O'Bryanta. Mislio sam da mladi malo igraju kod Šakote, Tomića i ostalih... ali sam se prevario, kod Saleta neće doći u priliku ni čuveni peškir da dodaju na klupi.

Edited by Boaće
Link to comment
Share on other sites

u novembru...samo između Krke i Bajerna smo imali dva dana između mečeva...resto samo po jedan dan.
Kada se to uporedi prvo sa timovima koji ne igraju domaću ligu a onda sa milijunašima sa licencom...sirotinjo i Bobu si teška.
 
Realno je tretirati Krku, Primorsku i Split kao trening utakmice.. Čak je i dobro imati te lagane utakmice zato što ima dosta novih igrača. Roster je takav da možemo sastaviti tri ozbiljne petorke. Nema mesta za veliko kukanje na raspored.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mister-no said:
53 minutes ago, Wingwalker said:
u novembru...samo između Krke i Bajerna smo imali dva dana između mečeva...resto samo po jedan dan.
Kada se to uporedi prvo sa timovima koji ne igraju domaću ligu a onda sa milijunašima sa licencom...sirotinjo i Bobu si teška.
 

Realno je tretirati Krku, Primorsku i Split kao trening utakmice.. Čak je i dobro imati te lagane utakmice zato što ima dosta novih igrača. Roster je takav da možemo sastaviti tri ozbiljne petorke. Nema mesta za veliko kukanje na raspored.

 

ok za prvi deo ali očigledno si trenutno u kolima...

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

Sve, sve, ali Davidovac zaspao na terenu, Lojd sramota privatnička. I još se ovaj trener dere. Pa, mislim stvarno...

 

Spoiler

Svaka čast na trening-pobedi manje važnog meča u najzajebanijoj seriji mečeva od početka sezone. 

 

Link to comment
Share on other sites

Izgledamo sve gore, al da zanemarimo sve to.

Mi imamo 2.5 penzosa u ekipi. Simon i Kuz su gotovi, Roc moze samo protiv ovakvih.

Na sve to Laza koji je beskoristan, i Teri koji nije za vise od drugog centra, a nama je prvi.

Takodje Hol je klasican drugi plej a nama je prvi.

Uzasna selekcija ekipe, imamo krater u reketu, ovde su korekcije u timu pod must. I to bar dve.

16 igraca, 3 penzosa, 2 totalno beskorisna, bez prvog pleja i centra.

Nije dobro.

Ja verujem u Sasu i njegove ideje, al ovaj frankestajn od rostera ide i njemu na dusu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, LosmiSK said:

Loyd je bio deseta opcija u Valensiji, stvarno svasta pises..niko ne moze pre Dubija, ali sedma opcija 😄

 

Cak ni ovo nije najgore, vec kako Brajant imao probleme pa nije igrao kosarku :roflmao: pola godine itd...nisi ti napisao,al ngde sam vec procitao.

 

Mi kad bi doveli te igrace iz Himkija, isto bi isle price, ovaj nije igrao nista, hrkljus,ciglar, ne igra odbranu i nece ga niko, ovo mu je prilika da  odigra top sezonu i negde uzme bolji ugovor itd..

 

Kad malo bolje pogledas neke igrace, neki cak ne dolaze ni iz EC u EL timove. Ta Valensija je tonu igraca dovela iz prosecnih klubova...malo su se razmahali sa Vilijamsom i Kalinicem, ali ovo ostalo je pokupljeno iz skromnijih timova nego sto su nasi EC igraci itd...

Nije bio sedma opcija, ali i po statistici, a jos bolje na oko se vidi koliko je on nama bitniji nego sto je bio Valensiji prosle sezone. Mi smo obe utakmice ove sezone u EL dobili kad je on ubacio 30 poena, u Valensiji je znao da se i ne pojavi na mecu, pa se to ne oseti previse u njihovoj igri.

 

Mi iz Himkijeve ekipe mozemo da dovedemo te bolje igrace samo ako postoji neki problem, kao sto je izlazak iz povrede ili ovo za O Bryanta, pa niko od tih igraca u idealnoj situaciji ne dolazi kod nas niti mi to mozemo da platimo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Vamos Laki said:

Izgledamo sve gore, al da zanemarimo sve to.

Mi imamo 2.5 penzosa u ekipi. Simon i Kuz su gotovi, Roc moze samo protiv ovakvih.

Na sve to Laza koji je beskoristan, i Teri koji nije za vise od drugog centra, a nama je prvi.

Takodje Hol je klasican drugi plej a nama je prvi.

Uzasna selekcija ekipe, imamo krater u reketu, ovde su korekcije u timu pod must. I to bar dve.

16 igraca, 3 penzosa, 2 totalno beskorisna, bez prvog pleja i centra.

Nije dobro.

Ja verujem u Sasu i njegove ideje, al ovaj frankestajn od rostera ide i njemu na dusu.

 

Ovo je zaista jeziva selekcija. Još veći problem je što Obradović svojim vođenjem ekipe čini da najveće slabosti svakog igrača budu maksimalno vidljive. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...