Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

3 minutes ago, n4l1m said:

kako pucaju komplexi tintoretu i lucicu lol

obrajant opasan privatnik, ko sto sam i kazo nije u "kontroli" i samim tim postaje stetniji nego korisniji po tim..

Stvarno mi nije jasno da neko pored ovog Lojdovog divljanja napise da je JOB privatnik?

Covek nas je vukao celu utakmicu, jeste zasrao 2-3 puta ali smesno nasparam Lojdove partije.

 

Napdad nam je tragikomican, plejmejkeri ne ppstoje, organizacija napada ne postoji. Organizovao napad Dobric ili Hall nema razlike.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki21 said:

Obradović za sada na klupi predstavlja jedno veliko razočarenje, makar što se ofanzivnog dela igre tiče.

 

Ne znam gde on misli da je došao i da se nalazi, ali mi nismo NBA ekipa, nismo ni Makabi i nemamo niti ćemo ikada imati kvalitet da na EL nivou igramo ISO košarku, a to je bukvalno sve što radimo. Apsolutno nikakva timska igra ne postoji, protok lopte je nepostojeći, kreće se igrač s loptom i igrač kojem ista treba da se uruči, sem toga sve ostalo stoji.

 

Rotacije takođe katastrofalne, trpljenje igrača koji siluje, zaboravljanje drugih na klupi, loše, loše, loše...

 

Ako on misli da je ovo pravi put u EL i da je to naša igra, završićemo takmičenje sa 5 pobeda.

potpisujem 100%

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Prerano smo Saleta svi podigli.. Realno tek treba da stigne Alimpija, pa onda Tomića, pa da vidimo.
Ovo što igramo u EL zadnje dve, tako ne može niko da se dobije. Na silu sa dva igrača do iznemoglosti, plus je izgubio sve ostale.
Dalje, ovaj Bajern će biti od 5-10 mesta i ako bude nekog kruga sad još moramo i razliku da jurimo, o tome niko tj. Obradović nije mislio.
Za Aba smo i ovakvi prejaki, ali što se tiče EL mrka kapa. Popravićemo se sigurno ali to nije dovoljno, naročito uz ove protraćene utakmice.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Stvarno mi nije jasno da neko pored ovog Lojdovog divljanja napise da je JOB privatnik?
Covek nas je vukao celu utakmicu, jeste zasrao 2-3 puta ali smesno nasparam Lojdove partije.
 
Napdad nam je tragikomican, plejmejkeri ne ppstoje, organizacija napada ne postoji. Organizovao napad Dobric ili Hall nema razlike.
Zato što nevezano za divljanje Lojda on jeste privatnik i siledžija i to što je Lojd silovao ne menja ono što je JOB igrao.

Na stranu to što se njegovim dolaskom poremetilo sve ono što i kako se igralo početkom sezone.
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, propolis said:

Sale pogubio konce, svadja se sa Lazicem na pola tekme... 

Trebaće mnogooooo vremena da  ovo legne u EL, a najgore je što su su sami sebi nabili pritisak da nešto moraju I nema opuštene igre. 

 

Sale manje nervoze leba ti!!! 

 

Isti taj Obradovic mu je dozvolio da jede minute umesto da iskoristi nekog iz rotacije koji ce mnogo kvalitetnije doprineti ofanzivnoj kreaciji,a sasvim solidno odraditi posao u suprotnom pravcu.Mora da odluci sta je najbolje za tim.

Minuti zahvalnosti koji se daju pre svega Lazicu,Kuzmicu i Simonovicu nam omogucavaju jedino da tapkamo i mestu kao klub,dok drugi prolaze pored nas kao brzi vozovi

Link to comment
Share on other sites

Слика и прилика (не само) данашње утакмице је ситуација када на 2:30 до краја имамо напад, играмо са 3 бека и добија лопту О'Брајант на 7м који покушава сам и губи лопту...

Напад нам је ужас и за мене тотално разочарење. Тренеров задатак број 1!

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako ljudi brane O'Brajanta, čovek igra za statistiku, ima velike razlike između dobrih igrača koji "trpaju" i ovog nesretnika.

 

Loydu kad nije dan klupirati ga i ne dati mu da divlja i da se na silu razigrava.

 

Voleo bih da neko ko zna izvadi Terijeve bravure od večeras. Ima materijala baš dosta. Užasna odbrana i preuzimanja, postavljanje fantomskih blokova, pravljenje brdo ofanzivnih skokova Bayerna dok je ona na parketu... Baš neobučen igrač.

 

Ako izgubimo još par utakmica u narednim kolima u EL, može komotno da se rastera pola ekipe, i da Igraju Radanov, Uskoković i Simanić.

 

Alimpijević je imao bolje otvaranje sezone u EL, da ne pričam da smo kod Šakote vezali 5,6 pobeda, a svi su duplo lošiji treneri od Obradovića. Nema izgovora za ovo brukanje.

Edited by Boaće
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislio sam da smo bar dobili trenera ove sezone. Poslednje dve utakmice u EL me teraju da ozbiljno posumnjam u to.

 

Drugo poluvreme večeras je očaj živi. Hall igra celo drugo poluvreme, nije iskreirao ništa, niti šutnuo na koš. DeDa se pogubio, Kuzmić i Lazić ne služe ničemu. Odigraće jednu solidnu utakmicu od 10. Lojda čuvaju tri igrača, njemu to ne smeta da siluje ulaz i šut. Teri je diskutabilan za EL, malo donosi sem poneki skok. Tačno se vidi da nema akcija za njega u napadu niti on može išta da reši osim kucanjem. Volden i Kuridža jedini zaslužuju čestitke. Obradović je najveće razočarenje za sad, vođenje utakmice u drugom poluvremenu je Tomić i Šakota raspad mod iz prošle sezone...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Martin Mystere said:

Zato što nevezano za divljanje Lojda on jeste privatnik i siledžija i to što je Lojd silovao ne menja ono što je JOB igrao.

Na stranu to što se njegovim dolaskom poremetilo sve ono što i kako se igralo početkom sezone.

Nista se nije promenilo. Lojd i dalje uzima brdo suteva a pogadja sve manje. Masi cak i otvorene suteve.

Pogledaj samo koliko je suteva uzeo u poslednje 3-4 utakmice. Kad ga bude islo-dace 30 poena, sve ostalo ce biti slicno ovome.

Ne branim Brajanta, ali decko je tek dosao i vec ima solidne procente i nadam se da ce biti jos bolji.

Link to comment
Share on other sites

Odmah da kažem, mislim da je i dalje najbolje rešenje, ali Sale se pogubio totalno. Koliko je napravio "skromnu" ali zajebanu ekipu, toliko je sa Rochestiem i O'Bryantom ubio timsku hemiju. Utakmice vodi katastrofalno. Napadi ni na šta ne liče. Igrače menja kao na traci. Pa mogao je od debelog da vidi večeras kako se istrpi igrač (Šiško, Lučić) koji ti na kraju razigra ekipu i pogodi važnu trojku. I za kraj, svi oni stručnjaci na forumu što dele igrače na EL i EK kalibar, neka...suzdržaću se. Ja ću pre da gledam EK Waldena i "limitiranog" MJK nego neke privatnike koji će svaku petu da bljesnu. Kome se sviđa da gleda Terry, JOB, Loyd, Walden i Hall petorku, ima toga kod pijanih Rusa koliko hoće. Sramota je da Dobrić, Radanov nemaju minute, da si DeDi uzeo loptu iz ruke, na kraju krajeva da si raspalog Simanića izbacio totalno iz ekipe. Da ti je domaći kor Lazić i Kuzmić. Mučno zaista za gledati, ali bolest ne bira, pa će se pratiti i dalje nervirati kao i do sada. Samo me interesuje kakav je plan sad kad prođu ova dva meseca za Rochestia? Očigledno da ovaj nije urodio plodom.

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Loyd i O'Bryant kombinovano uzeli 29 šuteva i izveli 9 slobodnih bacanja za 28 datih poena. Ostatak ekipe (10 igrača) ukupno šutnuo 25 puta. Zajedno su izgubili 6 lopti i napravili 4 asistencija. O odbrani da ne pričam.

 

Ako neko ne vidi problem u ovome ja stvarno nemam šta drugo da diskutujem sa tom osobom. Da su Jokić i Marej lično pa je previše za standarde Evrolige.

Edited by Boaće
  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Bez pleja nema kosarke a još kad se ova dva statističara utrkuju ko ce vise da šutne onda je poraz sigurica

Kad je Jovic bio plej sastavljao je Kuzmica sa košem a ovi dana jednu asistenciju na meču imaju. Čak bi i sin Filip nesto uradio 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, n4l1m said:

kako pucaju komplexi tintoretu i lucicu lol

obrajant opasan privatnik, ko sto sam i kazo nije u "kontroli" i samim tim postaje stetniji nego korisniji po tim..

 

aha, lučić baš ima kompleks od zvezde, tipa nije izgubio nikada. 

 

sve ste napisali za iso, mislim da ispod radara prolazi to da su nas razmontirali u odbrani - višak se pravio na trećem pasu u proseku i uvek je neko ostajao sam na spotup trici. jedino što se u rezultatu nije primecivalo jer su puno toga promašili do pred kraj. 

 

solidna odbrana ali zapravo nedovoljno dobra. mada, ko će pored ovakvog napada o tome. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Rajon Rondo said:

Stvarno mi nije jasno da neko pored ovog Lojdovog divljanja napise da je JOB privatnik?

Covek nas je vukao celu utakmicu, jeste zasrao 2-3 puta ali smesno nasparam Lojdove partije.

 

Napdad nam je tragikomican, plejmejkeri ne ppstoje, organizacija napada ne postoji. Organizovao napad Dobric ili Hall nema razlike.

gledo sam samo poslednjih 5 minuta, i onu njegovu prvu utakmicu.. iskusnom strucnjaku i vise nego dovoljno..:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...