Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

2 minutes ago, Manu said:

 

Ko je ovde ikada pisao izvore uopste 😄

 

Ozbiljno smo se zamerili kod ovih slovenaca Pukla, Javora i Boltauzera, toliko znam. Pogotovo Javora jelte.

Meni bas i nije normalno to sto pises.

Prosto ne moze individua kao javor da utice i da resava nase utakmice.

Ili pak moze?

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sudije mogu biti faktor kad mi odigramo loše. Pre svega je do nas samih. Ako budemo na nivou najboljih tekmi ili bar blizu toga, nema tog Javora i Radovića koji će double double-om da ih vrati u igru. 
 
Slažem se da izgleda da neke sudije imaju pik na nas, ali uvek smo u tim utakmicama i mi bili loši. Zato, zna se šta treba činiti. 

izvini ali ovo je bas bullshit prica
nebitno da li si odigrao najbolju ili najlosiju tekmu u sezoni, zasluzujes fer sudjenje
i naravno da neces uvek biti na nivou najboljih tekmi, oscilacije su normalne u toku sezone
tvojom logikom kad nismo na vrhuncu forme i neka nas tovare
  • Like 7
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Knipex said:

Zamerio se i Javor nama i to kontinualno od kad nam sudi, toliko da bi neki od njega sirup napravili jelte...

Javor ima zaista istoriju teskih gresaka na nasu stetu.

On prosto ne bi smeo da sudi nase meceve vise nikad ni u jednom takmicenju.

Slicno kao Juras kkp, al iz drugih razloga.

Ali se to desava...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:


izvini ali ovo je bas bullshit prica
nebitno da li si odigrao najbolju ili najlosiju tekmu u sezoni, zasluzujes fer sudjenje
i naravno da neces uvek biti na nivou najboljih tekmi, oscilacije su normalne u toku sezone
tvojom logikom kad nismo na vrhuncu forme i neka nas tovare

ja kazem kada se uzmu u obzir uslovi kakvi su. a sudjenje nesto bolje necemo dobiti.

to sta mi zasluzujemo je sasvim druga prica. 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Manu said:

 

Ko je ovde ikada pisao izvore uopste 😄

 

Ozbiljno smo se zamerili kod ovih slovenaca Pukla, Javora i Boltauzera, toliko znam. Pogotovo Javora jelte.

Javor je sve samo ne slovenac. Ima državljanstvo slovensko to da ali je hrvat. Ova dva su 100%

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Takeshi_Kovacs said:

ne slazem se i dalje
moras da budes bolji 30 razlike pa onda nema veze ako te pokradu za 10-15 je stokholmski sindrom prica
i direktno protiv osnovnih nacela sporta

ja ne mislim da je to 30 razlike ili 30%, kako rece iznad kolega, ali nije u tome stvar

 

svakako da treba da imamo fer sudjenje, ali ako ga ne budemo imali  mislim da se i dalje mi pitamo. I opet, to ne znaci da cemo iskljucivo mi biti krivi ako ne uzmemo trofej, ako nas sudije osakate, vec hocu da kazem da je nas plafon dosta veci i da, ako se sve poklopi, mozemo da budemo "imuni" na ona 3 govnara. smatram to nasim kvalitetom, a ne relativizacijom kradje ili pokusaja kradje. da ponovim opet : D ne mislim da je normalno da treba biti bolji 10-20-30% od konkurenata.

 

nadam se da se razumemo sad

 

ja zaista verujem da cemo u aprilu igrati takvu kosarku da nam konkurenti u aba nece prici, pa se ne plasim toliko tog sudjenja

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, pavijan2 said:

Ne.

Može malo detaljnije? 

 

Nije da imamo puno domaćih plejeva, pogotovo koji umeju da igraju napad, jeste slabiji atleta, ali kompletan napadač iz p'n'r,solidan šuter, neugodan za čuvanje, visi na off skoku, može i bez lopte da igra. 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Baron23 said:

Može malo detaljnije? 

 

Nije da imamo puno domaćih plejeva, pogotovo koji umeju da igraju napad, jeste slabiji atleta, ali kompletan napadač iz p'n'r,solidan šuter, neugodan za čuvanje, visi na off skoku, može i bez lopte da igra. 

 

 

 

 

novaku ce karijera jednog rebe bebe biti nedosanjan san. fiba cl je neki njegov maksimum. taj njegov napadacki potencijal jedva da bi bio dovoljan da prevede loptu preko pola u EL. onaj njegov smesni sut s jedne noge moye da prodje u kls.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, bodo said:

Javor je sve samo ne slovenac. Ima državljanstvo slovensko to da ali je hrvat. Ova dva su 100%

Radovic nam sudi sasvim korektno, tako da mi je nebitno da li je Hrvar ili Čileanac, ali Javor nas tendenciozno krade.

 

Vidjao sam to kod Jovcica (imam utisak iz inata) i kod Vojinovica (cisti attention whore moment)

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, leki bg said:

Radovic nam sudi sasvim korektno, tako da mi je nebitno da li je Hrvar ili Čileanac, ali Javor nas tendenciozno krade.

 

Vidjao sam to kod Jovcica (imam utisak iz inata) i kod Vojinovica (cisti attention whore moment)

Pa sad Leki kad bi bio maliciozan mogli bimo i o tome koliko je zapravo Radovic hrvat. 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Wingwalker said:

 Lojda smo ovim ludilom i hausmajstor pozicijom izbacili iz šuta pa sad poradja poene hero prodorima u meso koji se uglavnom završavaju instrukcijama gde treba obrisati parket. Po njega krajnje rizična igra.

 

 

 

 

 

 

 

Meni je ovaj opis pobedio. Oplakah od smeha.👍

 

Skroz realno i istinito. Lojd srlja u ulaze po nekad, po svaku cenu. Udara i od nase centre. Izgibe covek.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Baron23 said:

Šta mislite da li se od Novaka može isklesati plej za 15ak minuta u EL? 

 

Kakvo klesanje, to očigledno ne zanima ni upravu, ni trenera, a ni navijače. Samo instant rešenja, legitimni EL igrači, iskustvo, šlemovi, bombe... Pa i ako se negde promaši uvek može popularno šilbovanje i doselekcija sa novim bombama, taman da prelazni rok konstantno traje, šta ćeš lepše od toga.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Guru said:

 

Kakvo klesanje, to očigledno ne zanima ni upravu, ni trenera, a ni navijače. Samo instant rešenja, legitimni EL igrači, iskustvo, šlemovi, bombe... Pa i ako se negde promaši uvek može popularno šilbovanje i doselekcija sa novim bombama, taman da prelazni rok konstantno traje, šta ćeš lepše od toga.

Aha.

Mozda ni ne bilo silbovanja da strucni stab nije omasio sa vecinom pojacanja.

Sto se tice klesanja, mogu da se slozim. Mislim da svake godine moramo imati u fokusu jednog mladjeg igraca, za kog moramo postaviti cilj da postane legit EL igrac.

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...