Jump to content

Vaterpolo


Janne240

Recommended Posts

Za mene apsolutno neshvaljiv poslednji napad Italijana, samo sacekati da prodje vreme i ne sutirati. Vidjao sam to i ranije na vaterpopolo mecevima, i kad je manje od 15 sekunidi, a da protivnicki tim nema tajmaut, i da razumem, ali kada protivnik ima ceo napad, pa zasto ne sutirati, mozda neces darti gol, ali mozda napravis korner, ovako si se predao bez borbe i za tako sramotan potez su zasluzili da izgube.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Romantik said:

Za mene apsolutno neshvaljiv poslednji napad Italijana, samo sacekati da prodje vreme i ne sutirati. Vidjao sam to i ranije na vaterpopolo mecevima, i kad je manje od 15 sekunidi, a da protivnicki tim nema tajmaut, i da razumem, ali kada protivnik ima ceo napad, pa zasto ne sutirati, mozda neces darti gol, ali mozda napravis korner, ovako si se predao bez borbe i za tako sramotan potez su zasluzili da izgube.

Ne znam puno o vaterpolu, ali vjerojatno da ne prime iz kontre, ne znam.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Jos jedan F4 lige sampiona i jos jednom NBG bez trofeja. Jako mi je milo i drago. Al opet, ta tvorevina sluzi svrsi za paranje para, dok polako ubijaju nas trofejni sport...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Geronimo said:

Jos jedan F4 lige sampiona i jos jednom NBG bez trofeja. Jako mi je milo i drago. Al opet, ta tvorevina sluzi svrsi za paranje para, dok polako ubijaju nas trofejni sport...

I na sve to da ih izgazi brat Manda nakon celog maltreta u toj skalameriji. Prelepo. 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Interesantna "bomba" u domacem vaterpolo prvenstvu: Nikola Jaksic prelazi iz Novog Beograda u Kragujevac. A Radoslav Filipovic, Radoslav Drasovic, Strahinja Rasovic i Petar Jaksic su bili dogovoreni vec pre Pariza, tako da ce pola reprezentacije igrati pod Stevanovicem i u klubu. Novi Beograd svakako znacajno oslabljen bez Filipovica, Pijetlovica, Jaksica i Granadosa.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Radnički je, u Kragujevcu, pred punim tribinama pobedio BVSC iz Mađarske u prvom kolu kvalifikacija za LŠ 10:9. Nakon serije 4:0 u poslednjoj četvrtini. Gol za pobedu dao je Pijetlović 3 sekunde pre kraja. Inače, igrali smo bez Rašovića i Vasića zbog suspenzija. Obojica će biti već sutra protiv Vuljagmenija u sastavu.

Malo o igri. Škripalo je i u napadu i u odbrani. To što BVSC nije dao gol u poslednjoj četvrtini je više plod sreće (promašili su barem tri čista zicera-pogođene dve stative). Napad nešto sporiji, na trenutke bezidejan. Jakšić je više od pola ekipe. Maltene se svaki napad igrao na njega. Uz masu isključenja, jer su bili bez rešenja Mađari. Postigao je spektakularan gol, kada je maltene sa igračem na leđima uspeo da šutira. 

Sve u svemu, očekujem poboljšanje u svim segmentima koliko već sutra, kako bi imali čemu da se nadamo u nedelju protiv Mladosti.

Link to comment
Share on other sites

Izborena je Liga Šampiona nakon što je u trećem kolu kvalifikacija pobeđena odlična ekipa Mladosti nakon velikog preokreta sa 9:8. Radnički je gubio 4:0, 7:2, 8:3, prvi gol postigao sredinom druge četvrtine, a poveo sredinom poslednje četvrtine. Dok su imali snage igrači Mladosti su se borili i imali rezultat koji je njih vodio u grupe. Kako je utakmica odmicala, tako se njihova prednost topila. Zaslužena pobeda i prolaz u grupe vaterpolista Radničkog.

Protivnici u grupi biće: Ferencvaroš, Dinamo Tbilisi i Jadran Split...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...