Jump to content

corona zajebancja


zoran59

Recommended Posts

Mislim da nisam pisala, juce prvi put stavila masku u poseti prodavnici.

 

Odmah me zasvrbeo nos.

 

Bilo mi vruce.

 

Onda sam ocajnicki osetila potrebu da protrljam usta. itd

 

Setila se ne znam ko je stavio negde na forumu, @Vjekoslav:

 

Crveni karton, crveni karton - ne ne i ne.

 

Osecaj zadovoljstva nakon sto sam skinula masku u kuci, prvo sam naravno oprala ruke, pa ih oprala nakon skidanja... je fenomenalan. Preporucujem kao izvor zadovoljstva u koroni :lol_2:

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

e pa da, to je to, nista bez samokontrole. htio sam napisati na Sportu prije neki dan pa zaboravih. naime posljednjih mjesec dana na treninzima ne diram lice, ali ni po koju cijenu. sto nije nimalo ugodno, obzirom da suze na vjetru klize, znoj pece, plus se tu i tamo svasta nesta zalijepi, npr. paucina (ne znam odakle bablje ljeto u zraku na proljece, ali fakat ga ima tamo gdje dzogiram). lice operem tek kad dodjem doma, i to nakon sto sam rijesio ruke. pa kad se naucis tako trpiti, onda ovo s maskama nije nikakav problem. masku ionako stavljam samo kad ulazim u neke zatvorene prostore gdje ima ljudi.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vjekoslav said:

e pa da, to je to, nista bez samokontrole. htio sam napisati na Sportu prije neki dan pa zaboravih. naime posljednjih mjesec dana na treninzima ne diram lice, ali ni po koju cijenu. sto nije nimalo ugodno, obzirom da suze na vjetru klize, znoj pece, plus se tu i tamo svasta nesta zalijepi, npr. paucina (ne znam odakle bablje ljeto u zraku na proljece, ali fakat ga ima tamo gdje dzogiram). lice operem tek kad dodjem doma, i to nakon sto sam rijesio ruke. pa kad se naucis tako trpiti, onda ovo s maskama nije nikakav problem. masku ionako stavljam samo kad ulazim u neke zatvorene prostore gdje ima ljudi.

Cuj, tek sam se kasnije setila da si ti verovatno pisao o crvenom kartonu, ali nemas pojma koliko mi je taj tvoj post pomogao.

 

posle vidim text o zenskoj koja je dobila virus preko isporuke, ja idem u prodavnicu jednom nedeljno !!!

 

I inace imam naviku da pipkam lice, malo je falilo da spustim masku ispod nosa ko ona baba na slici, jednostavno mi smetalo da disem. Ali, ponosno sam uspela.

 

Od tada se pitam ko je smislio taj uredjaj za mucenje.

 

Meni inace oci suze nekontrolisano na svasta, vetar neki put na hladnocu, neki put na sunce. U svakom slucaju - hvala na onaj post koji me izgurao kroz tu pricu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

to s kartonima je prica iz davnih dana kad sam se ja nesto pravio pametan da bih mogao, cisto prateci logiku stvari, isfolirati s njima jednu dezuru u bolnici. nemam vise pojma ni zasto sam doma nosio te kirurske maske, el neko krecenje bilo, ili tako nesto s prasinom, uglavnom ona je popodne odmarala i citala knjigu, ja sam joj na krevet poredao zuti, zeleni, i crveni karton, i kao, krenio ja glumit kirurga. mislim, vezano za pranje ruku, i nosenje rukavica i maske. ona me je samo jednim okom (a i to samo povremeno) pogledavala, i dizala kartone. crveni, crveni, crveni, zuti, crveni, crveni, crveni, crveni... :classic_biggrin: 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, RatzenStadt said:

Biciklisti izdrzite 💪

 

93323701_530830620809991_519052671089377

 

Ja uopste nisam shvatio sta je ovde bilo tako smesno.

Ko god je procitao taj mejl mogao je da vidi da predlazu da se zute trake pretvore u biciklisticke za vreme trajanja epidemije.

Mera koja bi mogla da ucini da manje ljudi koristi gradski prevoz a vise bicikle. Dakle visestruko korisno.

 

OK, subject je mozda glup, ali daleko od toga da je sadrzaj glup.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Laki Marvini said:

 

Ja uopste nisam shvatio sta je ovde bilo tako smesno.

Ko god je procitao taj mejl mogao je da vidi da predlazu da se zute trake pretvore u biciklisticke za vreme trajanja epidemije.

Mera koja bi mogla da ucini da manje ljudi koristi gradski prevoz a vise bicikle. Dakle visestruko korisno.

 

OK, subject je mozda glup, ali daleko od toga da je sadrzaj glup.

 

Teško da će manje koristiti gradski prevoz, jer gradski prevoz je ukinut. Ovi imaju fetiš na bicikle, a onaj ko mora da ga koristi za provoz će ga koristiti kao i do sada.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DJ_Vasa said:

 

Teško da će manje koristiti gradski prevoz, jer gradski prevoz je ukinut. Ovi imaju fetiš na bicikle, a onaj ko mora da ga koristi za provoz će ga koristiti kao i do sada.

Nije ukinut, rade specijalne linije u dva termina dnevno

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...