Jump to content

corona zajebancja


zoran59

Recommended Posts

Zena je imala jednu solidnu stand up tiradu kako sam docekai svoj svet o kome sam uvek mastao:

 

Ne idemo nigde i ne radimo nista,

nema putovanja i druzenja sa ljudima, 

Jedemo puno mesa i krompira, 

zamrzavamo hranu i ne jedemo organsku, 

koristimo tesku hemiju za ciscenje

i svi pricaju samo o distopijama i zombijima...

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Pitanje za KZN sutra:

Da li ste vi, kao lekari, svesni veličine AV u ovoj situaciji, kada su Šolak i Đilas napali virusom članove porodice Predsednika, a on i dalje predano radi za dobrobit svih nas? 

... Molim Vas, jedan po jedan u glas se ne čujete!

spacer.png

Edited by urosg3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NMX said:

 

Debil bukvalno crta zicer psihopati na vlasti da ga očepi prvom prilikom "eto opozicija poziva na masovna okupljanja i hoće da se svi zarazimo"

Kad bi smeo Vučko da izgovori "kažu vam da idete u crkvu da biste se zarazili" :) 

 

Nije ovo zicer, ipak je bio ofsajd 😛 Ok, može uvek da preformuliše i napravi kao da to nije mislio na verska okupljanja. 

 

Znam da je opšte mišljenje da ovaj sme sve, ali iako bi on to rekao opoziciji, neće da se zamera SPC indirektno. Znači 1/1.

Nije mala stvar kad jedna "organizacija" ima svog "predstavnika" u svakom selu u državi i ako im staneš na žulj, lako propoved sveštenika može da krene u političke vode. Ne bi im bio prvi put, jelte. Pa predsednik ovo, predsednik ono. Zato dok je na vlasti, neće tu biti talasanja. 

 

Previše rizika, a naći će već druge načine da napakuje nešto Bošku, Đilasu and co. 

 

Mislim, lupa Boško, ali ovde mi se čini da ide na sigurno 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dropkick Murphys said:

Znam da je opšte mišljenje da ovaj sme sve, ali iako bi on to rekao opoziciji, neće da se zamera SPC indirektno. Znači 1/1.

Nema on staa da se zamera ili ne zamera crkvi...On Irineju najbukvalnije naredjuje sta i kako da postupa...

Tako da ce sluzba za Uskrs biti zatvorena skoro sam 100% siguran...

E sad jedino da se Bosko samorukopolozi za patrijarha pa da sam odrzi sluzbu...

Mene jedino interesuje hoce li Djilas,Marinika,Zelenovic i ostali sasluzivati Boletu ili ce ga napokon oterati u tri p...e materine iz SZS dok ih skroz ne ukanali...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kad smo kod toga, zašto komunalci pišu kaznu ako se olakšaš u parku kad prigusti, a slatkim ljubimcima je dozvoljeno da dnevno ispuštaju hektolitre svojih izlučevina, što po travi, što po svemu mogućem i nemogućem? Ne mislim sad da treba svi da izađemo i radimo to, ali nekad, noću, posle izlaska, nemaš gde 😊 Uostalom, toliko se kerovi išoraju, da se ne bi primetilo. I ne prihvatam odgovor "pa oni ne mogu da kontrolišu to". Zašto ljudski urin ima manja prava od životinjskog? 

 

Već dve godine želim ovo pitanje da napišem na forumu 😄

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...