Jump to content

corona zajebancja


zoran59

Recommended Posts

2 hours ago, Crni Bombarder said:

92545780_3417879504896153_48085656657136

 

"Nedo Bog" da Del Boj to kaze, znaci da od toga nema nista 🙂

 

Baj d vej, pre neko vece naletim na b92 na drugu epizodu (sad su krenuli od pocetka), kad on i Dejv ( :) ) muvaju one curice u diskoteci (Rodni je teniser "Hot Rod", a Del njegov menadzer, a posle su piloti Konkorda), pa kad Del Boj kaze: "U garazi imam 24 litra jugoslovenskog rizlinga" :) Odmah mi je palo na pamet - vidi, i Del se spremio za karantin :)

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mare80 said:

Bole opet "baca na masu"....:classic_blink:

 

Hold my beer

 

Debil bukvalno crta zicer psihopati na vlasti da ga očepi prvom prilikom "eto opozicija poziva na masovna okupljanja i hoće da se svi zarazimo"

  • Like 6
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Danas upoznah odličnog učenika Dereka Trotera (i Grenvila Arkrajta) u Leštanima kod Beograda...

 

Stojim ispred bankomata, čekam da podignem matorcima penziju, par metara pored prodavnica, ispred nje red od dvadeset ljudi. Gazda pušta po par njih unutra. Nailazi na red tip bez maske na licu, gazda blokira prolaz:

-Ne možeš da uđeš u radnju bez maske, jutros donet propis.

-Ma daj, čoveče, čekam pola sata u redu!

-Ako hoćeš da uđeš, moraš da imaš masku. Evo imam ja pamučne, cena 160 dinara. Uzmi pa uđi, platićeš na kasi sa ostalom robom.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Stiletto said:

Danas upoznah odličnog učenika Dereka Trotera (i Grenvila Arkrajta) u Leštanima kod Beograda...

 

Stojim ispred bankomata, čekam da podignem matorcima penziju, par metara pored prodavnica, ispred nje red od dvadeset ljudi. Gazda pušta po par njih unutra. Nailazi na red tip bez maske na licu, gazda blokira prolaz:

-Ne možeš da uđeš u radnju bez maske, jutros donet propis.

-Ma daj, čoveče, čekam pola sata u redu!

-Ako hoćeš da uđeš, moraš da imaš masku. Evo imam ja pamučne, cena 160 dinara. Uzmi pa uđi, platićeš na kasi sa ostalom robom.

 

ec830fbc-36fc-441f-8c1e-201369106984.jpg

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...