Jump to content

Strane lige izvan liga "petice"


Drug Crni

Recommended Posts

Posted (edited)

Golmanov gol, loše stojao u odnosu na zid i omogućio Petkoviću da lako pogodi. Rijeka igrala lepo dol nije povela posle se pogubili i zasluženo Dinamo dobio i slavi novu titulu.

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Dinamo na suv kvalitet dobio. Iz jedne sanse dali dva gola i cao. Domacinu falio zavrsni pas celu tekmu jbg. Sve su tu nedto oko gola bili, imali poluprilike, al dzabe.

 

Btw jako mi je antipaticna glava ovaj Sopic iz Rijeke.

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

On 5/5/2024 at 11:36 PM, Markoss said:

Dinamo na suv kvalitet dobio. Iz jedne sanse dali dva gola i cao. Domacinu falio zavrsni pas celu tekmu jbg. Sve su tu nedto oko gola bili, imali poluprilike, al dzabe.

 

Btw jako mi je antipaticna glava ovaj Sopic iz Rijeke.

Zato sam cijelo vrijeme pisao da će Dinamo bit prvi. Rijeka je zadnjih 5 kola prije kraja imala 2 boda prednosti, a u rasporedu Lokomotivu vani, Dinamo doma, i Osijek vani. Nije bilo realno da uzmu 9 bodova. Prventvo su po meni izgubili u sudačkoj nadoknadi na Maksimiru. Kada su igrali dobro, imali x, da bi njihov stoper, kod kornera u 95. min, s leđa udario Dinamovog igrača u glavu. Penal i doviđenja. I drugo, ova Rijeka ne zna igrat zatvoreno. I to je u redu, ganjali su kup, i jedno od prva 4 mjesta. Sasvim dovoljno. Ali kad iznenada imaš šansu za naslov, moraš znati i malo sačuvati rezultat. Oni ne znaju, a nesvjesno su prepustili inicijativu Dinamu. A i od mogućih 12, protiv Dinama su ove sezone uzeli bod. Nedovoljno za naslov. Pjaca je položio, i ako Dinamo proda krilo, vidim ga kod kuće.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
19 hours ago, Drug Crni said:

Sutra bi Šturm i PAOK mogli do titula u Austriji i Grčkoj.
Ne znam samo da li su im potrebne pobede ili im je dovoljan po bod?

U Austriji se gleda medjusobni skor u slucaju istog broja bodova. Sturm i Salzburg igrali 4 puta, 3 puta bio X, jednom dobio Salzburg.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Paok vodi 1-0 u derbiju Soluna na poluvremenu i reklo bi se to je to. Da bi Aek uzeo potrebna je pobeda Arisa.
 

Aek je sam prosuo ovo ali i zasluzeno su crno-beli došli do titule. Kraj sezone su odigrali vrhunski.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Proslaviti titulu na punom Harilau je za dokumentarac. Svaka čast PAOKu, zaslužuju više titula od ovih 4 koliko imaju sada. 
 

 

Edited by Мџе
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Šampioni sa prostora bivše srfj

 

 Hrvatska= Dinamo Zagreb
 Srbija = Crvena Zvezda Beograd
 Slovenija = Celje
 Crna Gora = Dečić Tuzi
 Makedonija = Struga
 Kosovo =  Balkani iz Suve reke
 BiH =  ako danas pobedi šampion je Borac iz Banja Luke
 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ogroman uspeh PAOK-a.
Pred pocetak sezone, ocekivao sam bolji i konkurentniji Olimpijakos, ali i AEK na istom, visokom nivou, kako brani titulu. 
Da PAOK uzme naslov prvaka, bas i ne...

Sturm je juce overio duplu krunu, i prekinuo 12-godisnju dominaciju Salzburga, teze nego sto se ocekivalo na svom terenu protiv Klagenfurta.

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Dinamo je, nakon prvenstva, uzeo i Rabuzinovo sunce. Rijeka je slobodna uzet sve što je preostalo. Hajduk po običaju osvojio trofej "iduće godine ćemo...". Potjerali trenere koji su uzeli trofeje, potjerali predsjednika koji je obećavao Lige prvaka a isporučio pretkola Konferencije. Ponašanje šerifa Splita i okolice, koji igra mali nogomet i buši trenere, Torcida je tolerirala dok je bio najbolji. Sad šerif gleda ponude.


 

Link to comment
Share on other sites

Kakav završetak lige u Rusiji i naravno na kraju najšugaviji klub aka Zenit uzme titulu. Baš sam se nadao da će Dinamo to uraditi. Predugo taj klub tavori bez značajnih uspeha i sada se činio kao to ta sezona ipak ništa. Jebeni Krasnodar.

 

Poslednju titulu su uzeli 1976. a imaju ih ukupno 11. Jedino su Dinamo iz Kijeva (13) i Spartak (12) u SSSR-u imali više titula. 
 

spacer.png

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/20/2024 at 10:23 AM, RatzenStadt said:

Ogroman uspeh PAOK-a.
Pred pocetak sezone, ocekivao sam bolji i konkurentniji Olimpijakos, ali i AEK na istom, visokom nivou, kako brani titulu. 
Da PAOK uzme naslov prvaka, bas i ne...

Sturm je juce overio duplu krunu, i prekinuo 12-godisnju dominaciju Salzburga, teze nego sto se ocekivalo na svom terenu protiv Klagenfurta.

ovo nisam imao pojma. šta im se desilo? ili je u Sturm ušla neka para?

Link to comment
Share on other sites

Jel ispratio neko zavrsnicu u Danskoj? Mitjiland je prvak posle ludog razvoja situacije.
Simptomaticno su svi prisutni kod mene u kladionici na kraju bacili sve moguce kletve i optuzbe za surovanje sa kladionicom na njih. Ja bih pre pripisao neocekivane rezultate skandinavskom profesionalizmu i protestantskoj etici xD

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...