Jump to content

Strane lige izvan liga "petice"


Drug Crni

Recommended Posts

St. Giloise polako postaje najbaksuznijo tim Evrope. Trecu godinu za redom im titula izmizce za dlaku. Ovog puta su pak usli u poslednje kolo sa mizernim sansama za trofej, I Serkl Briz je morao da pobedi u gostima svog gradskog rivala. I zaista, 84-i minit, lopta prelazi gol liniju Klub Briza, sto nije odmah signalizirano, ali je VAR analiza nasla duskurabilan ofsajd od par centimetara, a pitanje je bilo I koliko je uticao na igru.

4 minutes ago, Drug Crni said:

Apsolutno..iako me porušio Brondbi na dva tiketa za 165k. :furious:

 

 

 

Secas se I moj upisa sa teme "Stativa". Nekoliko puta sam ih nabrojao kao tim koji mi je na vrhu crne liste, ili u vrhu zajedno sa jos par nesrecnika (Lion, Dortmund, Minhen 1860...)

 

Zato, sosecam, vise nego sto mislis da mogu.

 

Link to comment
Share on other sites

Odavno sam prihvatio da se ne nerviram i ne trošim nerve na to.
Ko to ne može da prihvati (gubitak) ne treba ni da igra.

Sami su odlučivali o svojoj sudbini..bilo je itekakologike da ih odigram. Ovo je četvrti slučaj,da ga se ja sećam,da je jedan tim u poslednjem kolu odlučivao o svojoj sudbini i nije uzeo pehar. Ajaks pre nekih desetak godina u gostima kod nekih levata, Dortmund prošle sezone, Inter pre dvadesetak godina kod Lacija u gostima i sad ovo..verovatno ima još.

 

11 minutes ago, RatzenStadt said:

Zato, sosecam, vise nego sto mislis da mogu.

Hvala drug

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Drug Crni said:

Odavno sam prihvatio da se ne nerviram i ne trošim nerve na to.
Ko to ne može da prihvati (gubitak) ne treba ni da igra.

Sami su odlučivali o svojoj sudbini..bilo je itekakologike da ih odigram. Ovo je četvrti slučaj,da ga se ja sećam,da je jedan tim u poslednjem kolu odlučivao o svojoj sudbini i nije uzeo pehar. Ajaks pre nekih desetak godina u gostima kod nekih levata, Dortmund prošle sezone, Inter pre dvadesetak godina kod Lacija u gostima i sad ovo..verovatno ima još.

 

Hvala drug

Deportivo Đukić promašio penal za naslov,Leverkusen 2000. trebao bod u zadnjem kolu i izgubio. 2002. Leverkusen 5 bodova prednosti 3 kola prije kraja. Izgubili 2 od 3. Onda izgubili fiNale kupa, pa finale CL, i nekolko igrača Bayera finale SP.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Juventus protiv Peruggie u onom prolomu oblaka. Nisu ni trebali imati priliku jer je kolo prije netko brutalno pokraden protiv njih. Collina ispravio nepravdu. Ajde u blato, pa dajte gol. Miki Rapaić bio u Perugiji tad. Kad sam se njega sjetio, donio je naslov Feneru tako da je ušao u 46. na 0:3, zabio 2 gola i 2 puta asistirao. Al nije zadnje kolo mislim.

 

Edited by Bugl Khan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 2/28/2024 at 7:11 PM, Drug Crni said:

Nisam za ta podgrevanja starih jela..obično ne završe uspehom. Mislim da mu je karijera u padu i da treba da bude bliži klupama Fenera, Olimpijakosa nego Junajtedovoj. Doduše,i mi smo u padu.

Ni prilikom prvog dolaska nisam bio njegov fan..ima tu i neke subjektovštine kod mene,priznajem. Mislim da njegova trenerska filozofija i naš dnk nisu fit..


O Murinju @Drug Crni

 

Samo kaži miši-mati, on će brzo sve saznati 😁

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Odličan potez Splićana.

Gatuzo je trener koji ima više sezona u TOP5 ligama, dvaput je izvisio za LŠ u poslednjem kolu za jedan bod (Milan & Napoli).

 

Ono što ga nekako prati jeste nešto što je u skladu sa njegovim igračkim danima, nema dlake na jeziku i često je eskalirao odnose sa rukovodstvom. Sa te strane ovo jeste malo riskantan potez, ali daleko više pozitivnih strana ima.

Inače, jedna od najupečatljivijih utakmica prošle sezone mi je Brajton - Marsej, dok je Gatuzo još bio u Marseju. Fenomenalna defanzivna postavka, odlična tranzicija, metodičnosttm, činilo se da u svakom trenutku znaju kako i zašto rade to što rade. Brajtonu je tada bila potrebna pobeda za prolazak, tako da su napadali veći deo utakmice i na kraju dobiše 1:0.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...