Jump to content

Forumas forumasu


Amigo

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

@Mama_mia Zaista sam pocastvovana sto koristis svoje slobodno vreme da se logujes na forum i vecinom postova saljes meni neverovatno vredne lekcije iz zivota i nacina razmisljanja i to vec godinama i bez odgovora. Hvala puno! 

 

p.s. Na zalost, nemam pojma o cemu pises, cak ni ne citam vise i nemoj da se ljutis sto ces ostati uskracena za moj odgovor. Nemoj slucajno to da te obeshrabri da mi dajes toliko paznju.

 

Evo malo secera za dalju energiju

 

63b528dc-8beb-4289-96e3-6d8bef0a898d.jpg

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 4/8/2023 at 6:04 PM, Baby said:

@Mama_mia Zaista sam pocastvovana sto koristis svoje slobodno vreme da se logujes na forum i vecinom postova saljes meni neverovatno vredne lekcije

 

O cemu se tacno radi? Ako moze kvot....no,

 

meni ne bi palo napamet da o sebi mislim kao nekome prebitnom zbog koga forumasi dolaze na forum da me poducavaju i jos i da se uvredim ako tako mislim bez dokaza. Cisto padne ti na pamet da nesto ne znas a da ti neko drugi dolazi da ispravlja misljenje za koje vec znas da ima rupe? Da li tako funkcionise ova prica? Tako bi moglo da se razume. 

 

Svakako gresis ako dozivljavas bilo cije, pa i moje ucesca na forumu kao priliku za predavanja. 

 

ps. Svima ostalima: Slobodno navalite i koji nesto znate o temama ali i koji ne znate i poducavajte me. Zelim da osetim kako to tacno izgleda.

Jer volim da ucim i nisam alergicna na vase znanje, sale ili duhovitost u pisanju postova. Ako se u necemu ne slazemo ja cu vec da reagujem na odgovarajucoj temi a ne na ovoj - kao neko specijalno obracanje....

 

Tuzna sam malo, jer jeste zalosno razmisljanje na koje moram ovako da odgovorim.

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Potrebno je malo više mentalne energije uložiti i bolje razumeti Milenkove upise, umesto samo automatski kalimerisati. 
 

I sam MP je u više navrata svoje, naizgled ekstremne stavove objašnjavao, jel moramo opet u tu diskusiju?

 

A višestruko je veća opasnost po sve nas od likova koji “budalasto smatraju da je izvodljivo zauzimanje severa” nego od svih Milenkovih poziva na bombardovanje. Meni je žao što ti to ne vidiš.

  • Like 2
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Eddard said:

Potrebno je malo više mentalne energije uložiti i bolje razumeti Milenkove upise, umesto samo automatski kalimerisati. 
 

I sam MP je u više navrata svoje, naizgled ekstremne stavove objašnjavao, jel moramo opet u tu diskusiju?

 

A višestruko je veća opasnost po sve nas od likova koji “budalasto smatraju da je izvodljivo zauzimanje severa” nego od svih Milenkovih poziva na bombardovanje. Meni je žao što ti to ne vidiš.

 

Kako beše sa Kinikom ?....treba ga čitati s razumevanjem...moderacija made in B92. :87:

 

Napeo sam svu svoju mentalnu energiju da dešifrujem njegov termin "jebanje dece"......i nisam uspeo da razumem zašto taj upis. Biće da je do kapaciteta (mog) i onda sam odustao...mene ne drži dugo, razljutio sam se i opet lepo saradjujemo.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Eddard said:

Potrebno je malo više mentalne energije uložiti i bolje razumeti Milenkove upise, umesto samo automatski kalimerisati. 
 

I sam MP je u više navrata svoje, naizgled ekstremne stavove objašnjavao, jel moramo opet u tu diskusiju?

 

A višestruko je veća opasnost po sve nas od likova koji “budalasto smatraju da je izvodljivo zauzimanje severa” nego od svih Milenkovih poziva na bombardovanje. Meni je žao što ti to ne vidiš.

 

Moguce da ga ne citam dovoljno cesto, ali mi vrlo cesto ogadi to citanje pa i ne daje priliku nekome da kroz siri njegov opus spozna i ta "objasnjenja stavova". Ne znam bas kako je moguce opravdati toliki ekstremizam ali dobro. 

 

 

A ovo "budalasto" je cisto iz razloga sto nisam hteo nesto ostrije da kazem na tu izvalu 😄 ali zaista mislim da i na takve gluposti treba neko stalozeno, argumentovano da odgovori i da to ovde ostane zapisano zarad nekog buduceg kome padne slicno nesto na pamet, a ne da se neko banuje, pa jos i trajno. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Al čekaj, što je Milenko Jupiter a drugi volovi? Evo recimo, ako bih ja krenuo da intenzivno opletem po, šta ja znam, bugarčinama (kao što je Milenko srbende uzeo na zub), sa sve ubistvenim metaforama, da li bi mi se pružila prilika da objasnim svoje samo naizgled ekstremne stavove ili bih dobio ekspresnu šut kartu u jednom pravcu za Timbuktu? 🙂

 

Koliko vidim Milenko je u ratu sa srpskim poštarima zbog loše usluge, a mene su bugarski menjači novca zavrnuli u Sunčevom Bregu dok sam još bio mali srednjoškolac, meni to zvuči kao slična kategorija oštećenosti.

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Smrtokapa said:

Al čekaj, što je Milenko Jupiter a drugi volovi? Evo recimo, ako bih ja krenuo da intenzivno opletem po, šta ja znam, bugarčinama (kao što je Milenko srbende uzeo na zub), sa sve ubistvenim metaforama, da li bi mi se pružila prilika da objasnim svoje samo naizgled ekstremne stavove ili bih dobio ekspresnu šut kartu u jednom pravcu za Timbuktu? 🙂

 

Koliko vidim Milenko je u ratu sa srpskim poštarima zbog loše usluge, a mene su bugarski menjači novca zavrnuli u Sunčevom Bregu dok sam još bio mali srednjoškolac, meni to zvuči kao slična kategorija oštećenosti.

Izvanjavm se, ali Bugare ostavi meni....:classic_rolleyes:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Constantin said:

Izvanjavm se, ali Bugare ostavi meni....:classic_rolleyes:

Ulažem prigovor g. Konstantine, ja sam delom takođe poreklom iz donjih krajeva i imamo porodičnu tradiciju da se tepamo sas Bugari since 1885.

 

Uostalom, moj deda je iz istog sela kao baba Maje Nikolić, a Maja je na teveu pričala kako je njena baba lično sa puškom u ruci branila selo od Bugara.

(Insajderski info: nije branila selo od Bugara)

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Smrtokapa said:

Ulažem prigovor g. Konstantine, ja sam delom takođe poreklom iz donjih krajeva i imamo porodičnu tradiciju da se tepamo sas Bugari since 1885.

 

Uostalom, moj deda je iz istog sela kao baba Maje Nikolić, a Maja je na teveu pričala kako je njena baba lično sa puškom u ruci branila selo od Bugara.

(Insajderski info: nije branila selo od Bugara)

Prigovor odbijen. Ne znam ja koji deo će kad da ti otkaže pa da počneš da vodiš bugarsku politiku. Što je ziher, ziher je. :ss:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...