Jump to content

Forumas forumasu


Amigo

Recommended Posts

On 8/9/2023 at 3:23 PM, Eddard said:

Nisam znao gde da stavim ovo, ali neka bude u stilu "Forumaš forumašima", s obzirom koliko vremena sam proveo prethodnih 15ak godina sa vama ovde, čast i velika sreća mi je da podelim sa vama da sam postao otac. Danas smo, posle dosta muke, dobili predivnu ćerkicu i nemam pojma šta me je snašlo, ali je jako lepo.

Nadam se da ćete svi biti tu i kad se ona registruje na ovom forumu emoji51.png.

U zdravlje!

 

 

Ja tek sad vidim ovo sto mu gromova. 😄 Sve cestitke doco, dobrodosla nova Starkica, nek ste zivi i zdravi, Sever pamti! ❤️ 

Uzivajte u beba fazi, to toliko brzo prodje, evo koliko god da radim od kuce i bio sam svaki dan sa mojim malim krivo mi je sto nisam jos vise vremena proveo sa njim. Evo, pre 20 dana je krenuo u vrtic, kao da mi ga je neko uzeo, danas sam osetio da mirise na nekog drugog jer ga je vaspitacica nosila dok se ne uspava. Samo strpljenja i razumevanja, svima vam je sve novo i ne uvek lako. 

 

 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, 40Wins said:

 

 

Ja tek sad vidim ovo sto mu gromova. 😄 Sve cestitke doco, dobrodosla nova Starkica, nek ste zivi i zdravi, Sever pamti! ❤️ 

Uzivajte u beba fazi, to toliko brzo prodje, evo koliko god da radim od kuce i bio sam svaki dan sa mojim malim krivo mi je sto nisam jos vise vremena proveo sa njim. Evo, pre 20 dana je krenuo u vrtic, kao da mi ga je neko uzeo, danas sam osetio da mirise na nekog drugog jer ga je vaspitacica nosila dok se ne uspava. Samo strpljenja i razumevanja, svima vam je sve novo i ne uvek lako. 

 

 

Cek, bre - zavidis klincu sto mirise na vaspitacicu?

qxL8gvV.gif

:wicked:

Link to comment
Share on other sites

On 8/22/2023 at 6:04 PM, Eddard said:

Život mi se okrenuo za 360° emoji41.png

Dobro je ako je tako :s_w:

Koliko juče, nosao sam ih na ramenima...i puf...odrasli ljudi, nosaju svoju decu kao ja njih nekada. Čini mi se kao da je to bilo prošle godine, ali vreme, što bi rekao Džoni Š. "neumitno teče".....  Kaže mi komšija onda "A be spusti to dete na zemlju, će zaboravi da hoda"...kažem mu "Jes, ako ga spustim, ne mogu ga uvatim posle".....  jeste stvarno tako bilo.

Pokušavao sam s blizancima, jer ne mogu obojicu da nosim, ali kako ih spustim na zemlju, oni krenu da trče, ali u različitim pravcima, pa koga da juriš ? Onda sam to rešio tako što sam najstarijeg sina zadužio za starijeg blizanca, a ovog mladjeg, za mladjeg blizanca....

Elem...ako planiraš, ne pravi veliku razliku izmedju dece.....i nemoj da imaš dilemu, kao ja, pitao sam se "Bože, kako ću ja ovo drugo dete da volim, ne mogu sigurno kao ovog prvog"...ali sva četvorica su našli svoje mesto...što kažu kod nas na JUgu.."Pare i deca nikad nisu dosta"...kako stariš, tako ide potvrda toga.

Izdrži Edy, tek je počelo....

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

On 8/24/2023 at 10:25 AM, Constantin said:

Dobro je ako je tako :s_w:

Koliko juče, nosao sam ih na ramenima...i puf...odrasli ljudi, nosaju svoju decu kao ja njih nekada. Čini mi se kao da je to bilo prošle godine, ali vreme, što bi rekao Džoni Š. "neumitno teče".....  Kaže mi komšija onda "A be spusti to dete na zemlju, će zaboravi da hoda"...kažem mu "Jes, ako ga spustim, ne mogu ga uvatim posle".....  jeste stvarno tako bilo.

Pokušavao sam s blizancima, jer ne mogu obojicu da nosim, ali kako ih spustim na zemlju, oni krenu da trče, ali u različitim pravcima, pa koga da juriš ? Onda sam to rešio tako što sam najstarijeg sina zadužio za starijeg blizanca, a ovog mladjeg, za mladjeg blizanca....

Elem...ako planiraš, ne pravi veliku razliku izmedju dece.....i nemoj da imaš dilemu, kao ja, pitao sam se "Bože, kako ću ja ovo drugo dete da volim, ne mogu sigurno kao ovog prvog"...ali sva četvorica su našli svoje mesto...što kažu kod nas na JUgu.."Pare i deca nikad nisu dosta"...kako stariš, tako ide potvrda toga.

Izdrži Edy, tek je počelo....

Da ti baba kaže-unučad se vole više-iz kog razloga ne znam, ali kad nam je stigao unuk, to je bilo nešto...ne umem ja to da opišem.Posle je došla unuka, i tu sam već znala i slobodno mogu da kažem da je više volim nego rođenu ćerku :classic_biggrin:

A oni izmaknu još brže...

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Da ti baba kaže-unučad se vole više-iz kog razloga ne znam, ali kad nam je stigao unuk, to je bilo nešto...ne umem ja to da opišem.Posle je došla unuka, i tu sam već znala i slobodno mogu da kažem da je više volim nego rođenu ćerku :classic_biggrin:
A oni izmaknu još brže...
Nije baba Hely...da ti kaže Deda Kole...svako se voli na svoj način i svako ima svoje mesto u našim srcima. Zavarava nas to, što za unuke nekako imamo više vremena. Iskustvo nas uči da je život nešto što brzo prolazi, brzinom svetlosti, i sad, izgubljeno vreme, koje nismo posvetili svojoj deci, zbog, šta ti ja znam, poslova, karijere, trke za novcem, pa sad kompezujemo kroz posvećenost unucima i daje privid da ih nekako više volimo. A naša deca, odrasla, osamostalila se, [emoji847]...pametnija od nas, a i breme im je, brže razmišljaju, imaju svoje mišljenje..pa nas ponekad pomalo nerviraju.

Volimo ih sve..

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Constantin said:

Nije baba Hely...da ti kaže Deda Kole...svako se voli na svoj način i svako ima svoje mesto u našim srcima. Zavarava nas to, što za unuke nekako imamo više vremena. Iskustvo nas uči da je život nešto što brzo prolazi, brzinom svetlosti, i sad, izgubljeno vreme, koje nismo posvetili svojoj deci, zbog, šta ti ja znam, poslova, karijere, trke za novcem, pa sad kompezujemo kroz posvećenost unucima i daje privid da ih nekako više volimo. A naša deca, odrasla, osamostalila se, emoji847.png...pametnija od nas, a i breme im je, brže razmišljaju, imaju svoje mišljenje..pa nas ponekad pomalo nerviraju.

Volimo ih sve..

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Ja znam šta sam napisala Koly :lol_2:

Moja deca su bila limitirana, šta se može, dokle se može, gde se sme i ne sme i sto drugih stvari.

Ovima granica nema, valjda bi im nebo skinula da žele...

Ništa to ne valja, znam, al je jače od mene :classic_biggrin:

Eno im roditelja, nek ih vaspitavaju...:classic_wink:

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
3 hours ago, Drug Crni said:
4 hours ago, FrediB said:

Zna li neko gde je dr @Milenko Puzigaca ? Nema ga vec skoro mesec dana na forumu. 

Banovan..na baš tako neki period.

 

Nije. 

 

Bio je banovan, odsluzio je svoje (prema Prison Break-u to je bilo sredinom avgusta).

 

I onda smo raspravljali nesto na Nekretninama (sto je bas @FrediB-u bilo zabavno pa mi je lupao smajlije na moje odgovore Milenku a njemu thumbsup-ove 😄), ali je onda Milenko samo prestao da se pojavljuje u sred rasprave. 

 

Pa sam se i ja zabrinuo gde je... nisam valjda oterao coveka? 

 

Tako da, delim tvoju zabrinutost @FrediB 👍

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 8/27/2023 at 1:08 AM, Helena said:

Da ti baba kaže-unučad se vole više-iz kog razloga ne znam, ali kad nam je stigao unuk, to je bilo nešto...ne umem ja to da opišem.Posle je došla unuka, i tu sam već znala i slobodno mogu da kažem da je više volim nego rođenu ćerku :classic_biggrin:

A oni izmaknu još brže...

 

Lako. Imas onaj deo uzitka, nemas onaj deo obaveze koji si imao sa detetom, jer unuce ima roditelje... plus, mozes da biras vreme koje ces provesti sa unucetom, a taj luksuz kao roditelj bas i nemas. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 9/14/2023 at 8:13 PM, koca popovic said:

Ne vjerujem da je neko uspio otjerati @Milenko Puzigaca. Debelu kozu on ima. Ja sam malo vise zabrinut za zdravlje. Ako se neko sjeca od prilike prije pola godine se nesto raspitivao na temi nauka, zdravlje ili tako nesto. 😟

Ma tu sam, nego me malo mrzi da pisem bilo sta, jer se zna sta ja mislim o srbadiji, pa i nemam sta vise da kazem, kad oni sve isto rade u svakoj generaciji. Džaba ih bilo :wicked:

  • Like 14
  • Thanks 3
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...