Jump to content

FK Partizan 2019/20


Xpert

Recommended Posts

Realno, danas je bila dominacija kao u Linglong ligi i neverovatno je da Astana nije postradala bar kao Radnički u Nišu.

 

Suma, Tošić, Natko, Sadik...svi  ofanzivci sem Asana okušali su se danas u "jedan na jedan "sa golmanom Astane.

 

Erić im je skidao šuteve kao Brando Gagić penale Joviću iz Meteora.

Edited by Bejbl
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sadik, Natho, Asano... dok se baš malo piše kakav je igrač postao Strahinja sa svojih 18 leta.

 

Drži komplet odbranu, sve stiže, dominira i u vazduhu i na zemlji, a zna i da povuče.

 

Polako stiže Milenkovića.

 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Ja se iskreno ne secam boljeg Partizana. Astana je ozbiljna ekipa puna reprezentativaca raznih zemalja a izgledalo je kao da igramo protiv naseg srpskoligasa. Poslednja linija je pokidala, odneli su milion lopti, dobili sve duele i otvarali nam kontre.

Sadik je cudesan igrac, sta taj decko radi za ekipu je neprocenjivo.

Jedino Asano deluje pogubljeno, cini mi se da ce brzo da ustupi mesto Markecu ali ne bih ga otpisivao.

Svaka cast i Savi sto je poceo sa Nathom na zadnjem veznom, a i na odlicnim izmenama.

Malo fali te svezine u zavrsnici, ali doci ce i to.

Bravo bre!

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, dekifisher said:

Ja se iskreno ne secam boljeg Partizana. Astana je ozbiljna ekipa puna reprezentativaca raznih zemalja a izgledalo je kao da igramo protiv naseg srpskoligasa. Poslednja linija je pokidala, odneli su milion lopti, dobili sve duele i otvarali nam kontre.

Sadik je cudesan igrac, sta taj decko radi za ekipu je neprocenjivo.

Jedino Asano deluje pogubljeno, cini mi se da ce brzo da ustupi mesto Markecu ali ne bih ga otpisivao.

Svaka cast i Savi sto je poceo sa Nathom na zadnjem veznom, a i na odlicnim izmenama.

Malo fali te svezine u zavrsnici, ali doci ce i to.

Bravo bre!

 

Asanu treba pod hitno neki gol i ono njegovo "da sam pauk" radovanje.

 

Jasno je da ima veliki kredit, što je opravdano s obzirom da smo ga pazarili...ali već predugo on ne pokazuje ništa konkretno.

Niti daje golove, sve redje ulazi i u šanse, niti probija, niti centrira, niti asistira...

Uglavnom gubi lopte i duele...

Ne znam, možda da ga se proba po desnoj strani.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Poodle Care said:

Sadik, Natho, Asano... dok se baš malo piše kakav je igrač postao Strahinja sa svojih 18 leta.

 

Drži komplet odbranu, sve stiže, dominira i u vazduhu i na zemlji, a zna i da povuče.

 

Polako stiže Milenkovića.

Hteo dam da napišem da ako prođemo grupu a samim tim kapnu i neki novci, prodaja malog u sledećih bar godinu dana bi bila težak kriminal (dakle desiće se). Odličan je na poslednjim mečevima. I one ranije nesigurnosti, a biće ih još, su neizostavne kada guraš klinca da drži odbranu. Svaka mu čast što nije klonuo nego samo napreduje.

 

Dajte to Jedinstvo, ovo su neozbiljni protivnici. :s_d:

Link to comment
Share on other sites

bravo za pobedu bravo za igru 

 

najvise me raduje sto kod 0:1 nismo se povukli i cekali kraj tekme sto se kod nas u 90% slucajeva desavalo

 

protiv djavola u meso pa sta bude 

 

ps asano je samo onu prvu tekmu odigrao dobro sve ostalo je neko bunarenje bez glave i repa, ne znam u cemu je problem ko da igra na nekoj potpuno suprotnoj poziciji i strani pa ne moze da se snadje

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, ranzo said:

ps asano je samo onu prvu tekmu odigrao dobro sve ostalo je neko bunarenje bez glave i repa, ne znam u cemu je problem ko da igra na nekoj potpuno suprotnoj poziciji i strani pa ne moze da se snadje

Mozda nema problema, odigrao je prvu utakmicu iznad mogucnosti i protiv stila igre koji mu najvise odgovara, pa su podignuta ocekivanja navijaca. Realnost je da nema puno toga da ponudi, verovatno ce uskoro Lazar da ga zameni u prvoj postavi kao sto je Tatko postepeno zamenio Scekica.

Link to comment
Share on other sites

Strancima koji ne govore engleski je uvek trebalo više vremena za uklapanje.

Tako je i sa Asanom.

Plus ta ogromna razlika u kulturi, ishrani...
Pretpostavljam da nema ni puno prijatelja.

Sa druge strane Natho i Bambi su ekipa, uz ostale iskusnije, a Sadik i Suma se odlično slažu i van terena.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...