Jump to content

Crna Gora


djole

Recommended Posts

Gde su i sta rade Jokovic i Jovana Marovi? Nisu ni seli u kanabe nema vise! Ako je Blumberg sinonim za ekonomiju onda je bumerang sinonim za Crnu Goru. Niti manje zemlje niti vece sujete kod pojedinaca sto tradicionalista sto liberala. Prosto nevidjeno. Da li ce doci do skracivanja mandata skupstini i novi izbori ili je moguce stvoriti novu vecinu? 

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, ras kass said:

Ovo je zadnje istrazivaanje koje sam nasao. Naravno moguce da ce na rejting uticati i ovaj pad vlade:

 

https://www.vijesti.me/vijesti/politika/612227/rejting-partija-dps-28-2-demokrate-14-9-infografik

Po ovome sto vidim, dobro guraju Mickey i Jakov kao nove snage. Krajcovali su deo glasaca Demokratama, URA pa i DF ( mada mi deluje da je mali deo njihovih otisao ka Demokratama ).

Link to comment
Share on other sites

Za URA bi najbolje bilo da se sada napravi neka nova vlast pa da oni mogu da nastupaju kao prava opozicija. Dritan je odličan u javnim nastupima kada kritikuje i tu može da profitira. Ako izbori budu ove godine mislim da neće preći cezus jer će krivica za ovaj fijasko opozicije iz 2020. pre svega ići na njegov račun.

Link to comment
Share on other sites

Setam starim gradom kroz Budvu i pricaju dva Crnogorca, penzioner mladjem posle neke rasprave..pa da li si ti isao uopste u vojsku?? Odgovara mu, jesam i to godinu dana!! Koliko si ti bio stari??

 

Tek penzos, deset dana..udarih desetara kundakom u glavu🙂 masa se prevrnula

Edited by Devil In My Pants
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
9 hours ago, Constantin said:

Nova vlada će skoro? Zna li se ko će biti mandatar....?

 

spacer.png

Zna se... Onaj ko misli najbolje narodu Crne Gore... Ili ipak 🤔... Što li au održavali izbore? Da bi tri puta menjali vladu nakon istih... Malo misnistarstava, a mnogo onih koji bi da se ovajde... A narod..? Šta narod, koga briga za narod, bitna je funkcija i fotelja... 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...