Jump to content

Crna Gora


djole

Recommended Posts

NATO sa time nema veze, niti NATO otvara firme, nego NATO znaci stabilnost, pored ostalog i za investitore. Nije NATO policija pa da se bavi ovakvim stvarima. Ono sto jeste je da ćelavi kepeci onima koji su u NATO mogu samo da rukopomaze velikomučenika i to je to. A oni sami treba da iz sebe istrebe i ovakav kukolj, ali i sve ostale koji su kao i ova na državnoj sisi, a u stvari su štetočine neviđene. Kao razni kakademici, profesori, doktori i ostali qrtzi palci, koji ničemu ne služe osim da nepotrebno troše zajednička sredstva, koja mogu da se pametnije upotrebe, i da prljaju reke.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Kako nema veze kada pomazu mafijaski rezim. Kao da oni ne znaju da je to tako, ne samo NATO, nego prakticno kompletan Zapad je bio naivan kao francuska sobarica, a gradjani Crne Gore su placali to sve.

Odmotavace se to klupko jos... Pazi predsjednik vrhovnog suda... :s_w:

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Amigo said:

 sasvim je jasno kakva je to drzava stvorena, kao i dokaz da ulazak u NATO ne znaci nista za stanovnistvo, niti ce da ucini bilo sta u vezi korupcije. Cak sta vise, prica da ce to da donese bolji standard, investicije itd, prakticno nije nista tacno, cim je sami vrh umijesan u kriminal, a za NATO je samo vazno da postave svoje baze i to je to.

 

 

Znaci nato resava tekuce probleme drzava u koje se useli, probleme kao sto je korupcija, standard...?

 

A ja mislila donosi vojnu bezbednost,  npr. ako si CG na tebe nece biti izvrsena invazija od strane SRB ili nekog drugog potencijalnog agresora...

 

Sto se tice onih kriminalaca neka ih love, dobro je da ih raskrinkavaju to je dobar put...mozda se to i dogodilo upravo zahvaljujuci NATO?

:wink2:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mama_mia said:

 

Znaci nato resava tekuce probleme drzava u koje se useli, probleme kao sto je korupcija, standard...?

 

A ja mislila donosi vojnu bezbednost,  npr. ako si CG na tebe nece biti izvrsena invazija od strane SRB ili nekog drugog potencijalnog agresora...

 

Sto se tice onih kriminalaca neka ih love, dobro je da ih raskrinkavaju to je dobar put...mozda se to i dogodilo upravo zahvaljujuci NATO?

:wink2:

Nato se uselio…😂

Simpaticno, nema sta.

Kakva invazija Srbije, o cemu ti pricas?! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Valensija said:

Nato se uselio…😂

Simpaticno, nema sta.

Kakva invazija Srbije, o cemu ti pricas?! 

 

A o cemu ti? Zar je pocela invazija?

 

Ili mislis na onaj primer u vezi NATO? To je primer a ne stvarno...moras da procitas, razumes pa tek onda uspaniceno reagujes

 

nema nikakve invazije. opusteno.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mama_mia said:

 

A o cemu ti? Zar je pocela invazija?

 

Ili mislis na onaj primer u vezi NATO? To je primer a ne stvarno...moras da procitas, razumes pa tek onda uspaniceno reagujes

 

nema nikakve invazije. opusteno.

 

 

Ja sam potpuno opusten, sto se za tebe ne bi reklo. 

Da te vratim na napisano:

npr. ako si CG na tebe nece biti izvrsena invazija od strane SRB ili nekog drugog potencijalnog agresora...

 

Razumijes li koliko je ovo pogresno, da ne kazem neku prikladniju rijec za ovakvu nebulozu.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Valensija said:

Razumijes li koliko je ovo pogresno, da ne kazem neku prikladniju rijec za ovakvu nebulozu.

 

 

Ne.

 

Ovaj primer, kao i mnogi primeri i stilske figure ne mogu da bude ni tacne ni pogresne.

Samo mogu da ti se manje ili vise svidjaju kao primeri ili stilske figure i to je sve.

 

Zar ti neko brani da objasnis tom prikladnijom reci sta je predmet ove rasprave oko primera?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Mama_mia said:

 

Ne.

 

Ovaj primer, kao i mnogi primeri i stilske figure ne mogu da bude ni tacne ni pogresne.

Samo mogu da ti se manje ili vise svidjaju kao primeri ili stilske figure i to je sve.

 

Zar ti neko brani da objasnis tom prikladnijom reci sta je predmet ove rasprave oko primera?

Divne primjere uzimas. …
Invazija od strane SRB ili nekog drugog potencijalnog agresora! 

Sta reci za ovu stilsku figuru…

Ne znas ti nista o CG, pa cu te posavjetovati da batalis ovakve budalastine. Nema potrebe da ispadas smijesna, da ne kazem neku prikladniju rijec.
 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Valensija said:

Divne primjere uzimas. …
Invazija od strane SRB ili nekog drugog potencijalnog agresora! 

Sta reci za ovu stilsku figuru…

Ne znas ti nista o CG, pa cu te posavjetovati da batalis ovakve budalastine. Nema potrebe da ispadas smijesna, da ne kazem neku prikladniju rijec.
 

 

Ma to samo da se skrene od teme, tj koliko je u bivsi rezim mafija bila integrisana, sto sigurno nije moglo bez znanja Don Mila.

Kao i sto je ovaj cirkus sa crkvenom imovinom bio samo spin, da se narod zabavi, dok se radi bizMis u pozadini.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nazalost, svakakve budalastine se ovdje dozvoljavaju. 
Isti taj Zapad je znao sta mafijas radi, ali su mu to uredno dozvoljavali. Sverc cigara, droge, kradja izbora… sve je to aminovano. 
Bukvalno, privatna mafijaska drzava.

O cemu dalje da pricamo….

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

To sto vi pisete je tzv subjektivni osecaj, i kao takav potpuno nebitan. Ono sto je bitno je da NATO znaci stabilnost, i to je to. To su procesi koji traju nekoliko decenija dok se ta stabilnost uspostavi, to jest na mestima kao sto su neka, ali je vazno da se pocne, i da se pristupi garantu dugorocne stabilnosti.

 

Sledeci korak je stavljanje na svoje mesto sisatelja drzavne sise i drugih kakademika koji nicemu ne sluze i nista ne rade osim sto huskaju protiv civilizacije vec 35 godina. To jest pored kontejnera. Ja li da ih ciste, ja li da iz njih jedu, nije vazno, neka rade sta hoce, glavno tu im je mesto. Posle sve po redu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Valensija said:

Ne znas ti nista o CG, pa cu te posavjetovati da batalis ovakve budalastine. Nema potrebe da ispadas smijesna, da ne kazem neku prikladniju rijec.
 

:lol_2:

Sta tacno mislis da ne znam o cg?

 

Evo pitaj me... pa tek posle preslisavanja mozes da mi das ocenu da li je potrebno da batalim ono sto zelim da pisem ovde

ili cu smeti da nastavim

 

... kad si vec uzeo ulogu ucitelja za cg pitanja ok ja cu biti djak nije problem

samo nemoj da kukas kad se pojave iz mojega plemena na ovaj forum - cuo si za indijansku vatru? eto jedna prikladnija rec, cula sam od basare

 

:lol_2:

Link to comment
Share on other sites

Evo i ja cu malo da se umesam u cg i NATO (cekajuci cuveni TV duel izmedju dva predsednicka kandidata u mojoj drzavi Francuskoj) - koliko se secam u vreme ulazenja cg u nato, bila je prica tj potencijalna prepirka da upotrebim tu rec oko prevlake sa hrvatima a i oko Ulcinja sa albancima, ulaz u nato je osigurao pre svega eventualno zezanje oko tih granica ali i bez toga po meni svaka cast crnogorcima koji su ogromnom vecinom koliko ja znam glasali za nato dobrim delom jer misle da ce ih to uvesti brze u EU sto crnogorci zele u ogromnom broju

edit : i da dodam jos da to crnogorcima ne smeta da imaju odlicne odnose sa rusim kao i da imaju odlicne odnose sa Kosovom i albancima - po meni jedna izuzetno tolerantna nacija

Edited by ciao
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Valensija said:

Nije bilo glasanja/referenduma za Nato.😃

 

Nije bilo referenduma, ali je glasanje u skupstini bilo, i rezultat je bio 46:0 u korist pristupanja NATO paktu.

Sa vojskom od svega par hiljada ljudi, i susjedima koji svojataju Crnu Goru i imaju brojne manjine u Crnoj Gori, to je najpametnije sto su mogli uraditi. 

 

Edited by ters
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, ters said:

 

Nije bilo referenduma, ali je glasanje u skupstini bilo, i rezultat je bio 46:0 u korist pristupanja NATO paktu.

Sa vojskom od svega par hiljada ljudi, i susjedima koji svojataju Crnu Goru i imaju brojne manjine u Crnoj Gori, to je najpametnije sto su mogli uraditi. 

 

 

 

 

 

46:0 Bas slikovito.😂

Moj odgovor je bio samo ispravka dijela upisa. Niti su Crnogorci/narod glasali, niti je bilo ogromnom vecinom. 
Inace, za tvoju informaciju, nasa Skupstina ima 81 poslanika.

Edited by Valensija
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Valensija said:

46:0 Bas slikovito.😂

Moj odgovor je bio samo ispravka dijela upisa. Niti su Crnogorci/narod glasali, niti je bilo ogromno vecinom. 
Inace, za tvoju informaciju, nasa Skupstina ima 81 poslanika.

 

Imala je 46 kojima je bilo bitno da glasaju, i 45 onih kojima clanstvo u NATO-u nije bilo bitno da bi se trzali da daju svoj glas.

Edited by ters
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ters said:

 

Ima 46 kojima je bilo bitno da glasaju, i 45 onih kojima clanstvo u NATO-u nije bilo bitno da bi se trzali da bi dali svoj glas.

Al’ ga sracuna.😃

Ostali su bili za referendum.

8 minutes ago, koca popovic said:

I sta vam fali u NATO?

Nista. Fali mi da lopovi budu u zatvoru, a ne na drzavnim funkcijama. Fali mi da takve civilizovani svijet odbaci, ne da tijesno saradjuje sa njima.

Mada, to je sada neka druga prica…

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...