Jump to content

Liverpool FC


Darth Steva

Recommended Posts

Zivo me zanima da li ima neka statistika koliko je koji klub primio golova posle deflectiona u poslednjih 5 sezona… neki utisak da je Liverpul na prvom mestu sa 25-30 dok drugi na listi ima 6-7 max.

 

Posle onakve zavrsnice prvog, drugo poluvreme nisam ni gledao jer sam pretpostavio sta ce da se desi. 

Prosto je neverovatno da na Enfildu krenemo sa 2:0 u 15 minuta i onda dozivimo meltdown… sad sam sve video.

 

 

p.s. Jeste drugi gol Alijev ali zbog onakvog uvaljivanja koske, onom glupom Gomezu bih takve samare nalupao…

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Neverovatno je kako ste za kratko vreme od ekipe koja je imponovala pojedincima,postali tim spreman za veliki remont.
Ajde..za TAA se oduvek znalo da je slab u defanzivi..ali VVD je strahovito pao u formi. Ne pomaze sto igra sa levatima tipa Gomez,ali i sam je aterirao. Vezni red je poput izloga strave i uzasa..ja gledajuci sa strane ne znam koga bih (sem Bajcetica jer jeste prospekt) tu zadrzao..?

Razumem da vas povrede sakate vec par sezona,ali i neulaganje u ekipu na pojedinim pozicijama je doslo po svoje.

Takodje i Klop...brale,vodis 2:0 protiv Reala na Enfildu..otvaranje iz snova..umesto da se malo "spustis",povuces i cekas ih na kontre,ti bezglavo jurisas po treci gol (istina,mogao je i doci preko Salaha), ostavljas brisani prostor nazad,a znas da je Vini tu danas mozda i najjaci igrac..i pretrpis katastrofu. Pogubio se Jurgen,realno.

Link to comment
Share on other sites

On 2/23/2023 at 11:27 AM, Drug Crni said:

Neverovatno je kako ste za kratko vreme od ekipe koja je imponovala pojedincima,postali tim spreman za veliki remont.
Ajde..za TAA se oduvek znalo da je slab u defanzivi..ali VVD je strahovito pao u formi. Ne pomaze sto igra sa levatima tipa Gomez,ali i sam je aterirao. Vezni red je poput izloga strave i uzasa..ja gledajuci sa strane ne znam koga bih (sem Bajcetica jer jeste prospekt) tu zadrzao..?

Razumem da vas povrede sakate vec par sezona,ali i neulaganje u ekipu na pojedinim pozicijama je doslo po svoje.

Takodje i Klop...brale,vodis 2:0 protiv Reala na Enfildu..otvaranje iz snova..umesto da se malo "spustis",povuces i cekas ih na kontre,ti bezglavo jurisas po treci gol (istina,mogao je i doci preko Salaha), ostavljas brisani prostor nazad,a znas da je Vini tu danas mozda i najjaci igrac..i pretrpis katastrofu. Pogubio se Jurgen,realno.

to se znalo i prije utakmice da će tu Real imati prednost. da mu TAA ne može ništa i da će morat krpit i Fabinho, i Gomez i ko već ne. To opet otvara prostor u sredini.....

Odlazak Manea i Wijnalduma, nedovođenje odgiovarajućih pojačanja u vezi, VVD u padu forme..... momčad jednostavno nije ista

 

I ovo vodiš 2:0 protiv Reala na Anfieldu....zar netko stvarno misli da ima više od 2-3 igrača Reala na koje može utjecati nekakva galama s tribina?

Link to comment
Share on other sites

Ma pregazio Real, nema tu sta ni tim ni Klop. Muka i povika najlakse se dize sada kad je udarilo u tvrdo. Od muke ti dodje da navijas da naprave najdebilnije greske.

 

Koncept konstantnog presinga dostigao je limit, odbrana je neverovatno krhka i toliko nestabilna da ne postoji navala ni srednji red koji bi to mogao da nadoknadi.

A Real je odigrao mnogo mudrije takticki i imao mnogo bolje pozicije za realizaciju kao posledicu odlicnog zatvaranja u odbrani i sredini.

 

Sve u svemu, nista jos nije gotovo. YNWA

Link to comment
Share on other sites

On 2/25/2023 at 8:55 PM, Bugl Khan said:

zar netko stvarno misli da ima više od 2-3 igrača Reala na koje može utjecati nekakva galama s tribina?

Pa,ne,ali nisam na to ni mislio.
Zeznuto je tamo igrati..vrlo "tvrd" domaci teren.

Kad istice ugovor Keiti? Znam da je momak imao grdnih problema sa povredama u karijeri,ali ovo sto on igra u Liverpulu par sezona je iz kategorije strave&uzasa.

Link to comment
Share on other sites

Pre par meseci su išli glasine da želi ostati u klubu i za manju platu nego što ima. Prošlo leto je izjavio da želi ostati. I Klop je imao želju da ostane u klubu i izjavio je da je duša ovog tima, što i jeste. 

 

Naravno nesposobni FSG nije sve ovo vreme nije uspeo (hteo) da produži ugovor. #FSGout

Link to comment
Share on other sites

On 2/27/2023 at 1:47 PM, Drug Crni said:

Pa,ne,ali nisam na to ni mislio.
Zeznuto je tamo igrati..vrlo "tvrd" domaci teren.

Kad istice ugovor Keiti? Znam da je momak imao grdnih problema sa povredama u karijeri,ali ovo sto on igra u Liverpulu par sezona je iz kategorije strave&uzasa.

Ma je zeznuto igrati. Ali mora Liverpool imati dobru momčadi i igrati dobar nogomet. Kada se pojavi momčad koja ne paničari, a Liverpool igra loše, mogu arlaukati 3 Anfielda do sutra. Ništa od toga.

Ne znam kad Keiti ističe ugovor, ali kad je dolazio ja sam bio uvjeren da će biti jedan od najbitnijih igrača u vezi. Na žalost, ozljede su ga uništile.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/13/2023 at 7:41 AM, Miskooo said:

Po nti put Salah je jedini koji prezivi izmene, a da je mozda i najgori na terenu. Plus, sad vec cuvena, izmena Klopa Trent -> Milner.

Zaista bih voleo da gledam neki mec sa njim i da mi objasni ove stvari.

Izmjena koja ima logike samo ako se čuva rezultat

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...