Jump to content

Liverpool FC


Darth Steva

Recommended Posts

17 hours ago, Bugl Khan said:

Ja to pričam više od godinu dana. Da je jednostavno nerealno kakve rezultate je klub postigao s tim veznim redom. Ok, došao je Fabinho, on je bio pogodak, Keita je prvo bio ozlijeđen svaka 3 dana, pa nije bio u nekoj formi, Thiago bljesne pa ga nema. Wijnalduma su pustili samo tako. I ostali su balvani i kao mladi talenti kluba. Od onog Jonesa nema ništa, za Elliota nisam siguran. Ali ako pričamo o titulama domaćim i europskim, to je toliko tanko da je to smiješno. Ne znam, ni meni nije jasno da nije išao pojačavat vezu, pa po cijenu da ne dovede Darwina. 

Uspeh Liverpoola je poslednjih godina je 70% Klopp , 30% igraci. Imali su seriju povreda na samom pocetku, ali mislim da ni Klopp vise nije u stanju da motivacijom nadomesti nedostatak igraca. Moze on sa ovim timom i dalje da bude u vrhu, ali osvajanje bilo koje titule je nemoguca misija.

Link to comment
Share on other sites

On 10/31/2022 at 9:18 AM, Darth Steva said:


Bio je onaj rumor da im je on target #1 kao zamena za Mbapea…🤞 ali se plasim da cemo da se ukanalimo kao Junajted sa Ronaldom.

 


Da, Jude nije ni opcija cim se neko drugi ukljucio u trku.

Caicedo, Maddison i Rice… to su potencijalna pojacanja sto su se spominjala u poslednjih nekoliko meseci. Mislim da nam je u januaru moguce dovesti samo Caiceda a onda neko od druge dvojice da dodje kao veliko pojacanje u letnjem prelaznom roku.

Ajd sad reci, iskreno, da li vjeruješ da su to igrači kojima bi Liverpool realno mogao napasti trofeje koje ti želiš. Riče je malo drugačiji od Fabinha, ali to je recimo taj level. Maddison, i Tielemans, koji se često spominje su igrači koji su dobri, ali da li je to taj tier za napad na ta 2 trofeja? Caciedo je stvarno dobar, njega bi doveo po onome što sam vidio. Al gledao sam ga 3-4 puta u životu. 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Darth Steva said:

Pa ono, sigurno su upgrade u odnosu na ono sto trenutno imamo tako da bilo koja 2 od ta 3 da dovedemo do pocetka sledece sezone bio bih srecan.

Al nisam te to pitao. Bili bi upgrade, dobri su igrači, ali jesu li ono što Liverpool treba da napadne CL i EPL?

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Darth Steva said:

Ko ce to znati, nemamo kuglu.

Ali ako su Klopu Vajnaldum, Fab, Hendo i Milner bili dovoljni za LS/PL onda verujem da ce mu i ovakav upgrade na sredini terena doneti rezultate.

Ali jasno ti je da je to bilo čudo. EPL s kratkim rosterom di se nitko nije ozlijedio (Mc je tu u pravu 100%), CL sa Tottenhamom u finalu, ludilom protiv Barce u SF kojoj je u glavi bila sezona prije (u smislu neće valjda opet)....

Realno s pojačanjima tog tipa L'pool postaje Tottenham zadnjh godina, ili Arsenal u godinama prije. I u pravu si, nemamo kristalnu kuglu, CL se može zalomit, dobar ždrijeb (kao ove godine), dobro odigraš finale...

Ali da se ne lažemo, s takvim pojačanjima, i dubinom rostera koju Liverpool ima, to je momčad za lov na TOP 4. I sa Allijem, front 3 koji je zdrav i u formi i dalje brutalan, VVD... Jednostavno je za 38 utakmica to pretanko. A Newcastle polako dolazi....

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

Ali Liverpool nema nui u prvih 11 WC igrače, a mogao/morao bi imati. Naravno da mislim na vezni red. WC igrače na klupi možemo zaboravit. Ali da se odkad je klopp tu nije doveo WC veznjak, to je blam. Jasno mi je da nitko nije mogao znat da će se Keita ozlijeđivati toliko, on je mogao bit taj. Thiago također, ali on treba baš sustav oko sebe da bude to što može. Ali Liverpool Arthuru oživljava karijeru. Eto di je stanje veznog reda, srca momčadi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Steta sto nas ocajno vece iz Napulja kostalo prvog mesta… velike su sanse da vec u 1/8 finala imamo dvomec sa nekim od favorita.

Porto, Bajern, Real i PSG… mislim da je doslo vreme da nalupamo opet minhenska govna mada ni opusteno gostovanje u Portugaliji ne bi bilo lose. 

Link to comment
Share on other sites

On 11/1/2022 at 11:10 PM, Darth Steva said:

Steta sto nas ocajno vece iz Napulja kostalo prvog mesta… velike su sanse da vec u 1/8 finala imamo dvomec sa nekim od favorita.

Porto, Bajern, Real i PSG… mislim da je doslo vreme da nalupamo opet minhenska govna mada ni opusteno gostovanje u Portugaliji ne bi bilo lose. 

Pročitao sam na FB da je 40% šanse da to bude Bayern. Ne znam kako to računaju, ali ozbiljan lik je napisao.

Link to comment
Share on other sites

Formula je verovatno malo komplikovanija ali bottom line, zato sto je poludirigovan zreb a 3 kluba iz Nemacke su zavrsila na drugom mestu u grupi i Bajern ih ne moze izvuci. Slicno je i sa Liverpulom koji je zavrsio kao drugi a 3 kluba iz Engleske su na prvom mestu sa kojima se ne moze sastati. Kad se sve to preracuna, dodje se do toga da su najvece sanse da bude Liverpul-Bajern.

 

Hvala lepo ali ako moze bez Reala, dva puta su nas odradili na iskustvo u finalima i treci put nas lagano izbacili u dvomecu kada smo realno bili osakaceni povredama ali opet. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 11/4/2022 at 7:56 AM, Darth Steva said:

Formula je verovatno malo komplikovanija ali bottom line, zato sto je poludirigovan zreb a 3 kluba iz Nemacke su zavrsila na drugom mestu u grupi i Bajern ih ne moze izvuci. Slicno je i sa Liverpulom koji je zavrsio kao drugi a 3 kluba iz Engleske su na prvom mestu sa kojima se ne moze sastati. Kad se sve to preracuna, dodje se do toga da su najvece sanse da bude Liverpul-Bajern.

 

Hvala lepo ali ako moze bez Reala, dva puta su nas odradili na iskustvo u finalima i treci put nas lagano izbacili u dvomecu kada smo realno bili osakaceni povredama ali opet. 

Ne bi rekao da je na iskustvo. Mislim da je čista kvaliteta/nekvaliteta bila u pitanju. Prvo finale Kariusova 2 brainfarta i Baleove škarice. Drugo finale Curtois skida par zicera koji da su ušli su mogli trofej donjeti Liverpoolu. I to baš Salahu koji je puno pričao prije finala.
Pod iskustvo bi eventualno mogao u 2. finalu stavit strpljivost Reala. Čekali su i dočekali grešku obrane Liverpoola (Trent) i Vinicius je rutinski pospremio u gol.

Link to comment
Share on other sites

On 10/30/2022 at 11:09 PM, Bugl Khan said:

EDIT: sad sam pročitao. Prošli mjesec. Najveći ugovor u povijesti kluba. Nadam se da bu opravdao sad to, tj. prilično sam siguran.


Za sada ga odrađuje kako spada. 2 komada Tottenhamu u 1. poluvremenu.

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

Ipak ima nade za top4... ne stigoh da odgledam mec juce ali videh da je opet bilo vise srece nego pameti u drugom poluvremenu.

Kad pogledam PL rezultate u poslednjih 6 meceva, place mi se.

 

Valjda cemo biti u stanju da zavrsimo ovaj deo sezone sa pobedom na Enfildu ili mozda Sautempton ipak nije dovoljno inspirativan.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...