Jump to content

Liverpool FC


Darth Steva

Recommended Posts

Pa dobro, covek ima 30 godina i u poslednjoj je godini ugovora… nije ni Bajern lud.

Mi smo pokusali da ga prodamo za sumu za koju smo ga doveli plus koji milion preko ali na kraju za FSG je prihvatljivo i da ode za koji milion ispod nakon sto nam je podario najboljih 6 godina svoje karijere.


Morao je da dodje i ovaj trenutak da originalni front3 krene da se osipa 😞 definitivno odlazi kao legenda kluba.

Link to comment
Share on other sites

IMO, ovo obnavljanje na 3 godine znaci ili da ga prodajemo sledece leto ili upadamo u Barsa/Mesi igranku gde za vec 18 meseci opet krece drama.

S obzirom da su u FSGu dobro proracunati, verujem da je opcija1 primarna za sve… Salah da zabode neki 4+ godine ugovor sa novim povecanjem i nama da uzmemo 100+ miliona.

Link to comment
Share on other sites

Ne verujem da kreće Mesi igranka. Ako se jedan Bernardo Silva ne buni sto KdB zarađuje više nego duplo u odnosu na njega (barem prema ovim internet informacijama), verujem da je naša uprava sposobniji od one sns-katalonske koja pere novac i uspeti da ishendluje situaciju, i mislim da da će Salah ostati do kraja karijere u Lfc, barem dok je u prajmu ili blizu njega. Edit, eventualno postoji mala šansa da se proda pred poslednju godinu ugovora, mada imo toe to. 

Edited by mr clutch
Link to comment
Share on other sites

Ne znam, jer ako stvarno imamo zelju da nam igra do kraja karijere ili bar jos 2 sezone onda ne vidim logiku novog ugovora na 3 godine, u tom slucaju je moralo na duze. Ovo meni deluje kao produzetak ugovora od koga ce sledece leto svi da profitiraju i Liverpul da krene u novu eru bez ijednog od originalnih front3.

Ali ajde, videcemo… neka opet strpa sledece sezone 30+ golova i 15+ asistencija pa da vidimo sta nam je ciniti.

Link to comment
Share on other sites

Pa o5 će dobiti produženje ugovora za 2 ili 3 sezone. Mislim da nisu hteli da mu daju petogodisnji ugovor, zbog mogućeg ranijeg decline-a, pa da u tom slučaju u tamo negde 35. godini uzima masnu lovu, a nivo igara nije na onom zbog čega uzima te pare. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Niko da pohvali Darvinovih 4 komada...

Jeste da je pripremna, ali nije baš Lajpcig toliki krš, a 4 komada si ipak 4 komada...

 

P.S. Interesantan tajming ovih 4 komada...taman nakon vesti o "slavlju" Benfike nakon ponude Liverpula...

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Klipan said:

Niko da pohvali Darvinovih smotanih 4 komada...

Jeste da je pripremna, ali nije baš Lajpcig toliki krš, a 4 komada si ipak 4 komada...

 

P.S. Interesantan tajming ovih 4 komada...taman nakon vesti o "slavlju" Benfike nakon ponude Liverpula...

😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Darth Steva said:

Ja sam uhvatio samo drugi i treci gol na twitteru... prave salahovkse frljoke. 

Videcemo kada krene liga i zvanicni mecevi, ali ako ostane zdrav kroz sezonu ne sumnjam da ce imati 20+ golova.

 

Ma drugi i treći su "rutinske realizacije"... četvrti kako je dao, nije ni njemu verovatno jasno...golman da se samoubije. Prvi je penal, pa nije vredno komentara.

 

Na stranu sve, ali verujem da i njemu znače i te frljoke, nije mali pritisak na njemu kao najskupljem ikada... Samo neka nastavi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Klipan said:

Niko da pohvali Darvinovih 4 komada...

Jeste da je pripremna, ali nije baš Lajpcig toliki krš, a 4 komada si ipak 4 komada...

 

P.S. Interesantan tajming ovih 4 komada...taman nakon vesti o "slavlju" Benfike nakon ponude Liverpula...


Stefan Bajcetic, remember his name. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...