Jump to content

Liverpool FC


Darth Steva

Recommended Posts

Just now, McLeod said:

Pricao sam da je Mane pola ovog tima, a ocigledno je bio bar 3/4.

 

Meh nema ovo toliko veze sa Maneom koliko sa tim da nemas vezni red. Tebi u 2022. derbi startuju prehajpovani Eliot, stelt Hendo i cica Milner koji je igrao fubal kad sam ja isao u osnovnu skolu. Platicemo krvavo to sto se nismo razisli sa staklenim Oxom, Nabijem i Tijagom koji prave guzvu na platnom spisku, a u realnom zivotu su ti dostupni na 20% tekmi i kako uhvate formu tako idu nazad na listu povredjenih. Da umesto njih trojice imas makar jednog igraca koji ce praviti razliku kvalitetom i biti dostupan uvek ovo bi mnogo drugacije izgledalo. Ali to ti cena koju moras da platis sa Klopom. Kad se zaljubi u jednog igraca nijedan drugi dostupan na trzistu ga ne zanima. Cekamo Belingema, a do tada ni ta Liga Konferencije sledece sezone ne izgleda lose, da se upotpuni kolekcija trofeja 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, threepwood said:

 

Platicemo krvavo to sto se nismo razisli sa staklenim Oxom, Nabijem i Tijagom koji prave guzvu na platnom spisku, a u realnom zivotu su ti dostupni na 20% tekmi i kako uhvate formu tako idu nazad na listu povredjenih. 


Meni je nejasno da smo dozvolili da se u ovom prelaznom roku ne otarasimo Oxa i Nabija, pgotovo kada se uzme u obzir ugovor, plata, medicinski karton, sve. To su jedina dva igraca koja bolje izgledaju kada su povredjeni nego kada su na terenu.

Ok mi je da cekamo Belingema i da nam je on target #1 ali da nismo u stanju da zamenimo squad igrace, to je bas tezak fail. Uostalom, zamena Oxa i Nabija nas svakako ceka sledece leto tako da je nejasno zasto to nije uradjeno godinu dana ranije.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Radoznalko said:

Teško ove sezone pored ovakvih Cityja, PSG-a, Reala, pa i Barselone i Bajerna. Ali u LŠ ima i sreće, pa ko zna. Možda kupe nekog dobrog midfieldera do kraja prelaznog roka.

Sprdam se sa tom izjavom. CL je uvek teško osvojiti, ali ne vidim neku veliku razliku između tih timova i Liverpula. Verovatno sudiš na osnovu trenutne forme, ali očekujem da će Redsi da se podignu, ako budu kompletni i igrati bolji fudbal od septembra, a poznato je da format CL mnogo bolje leži Liverpulu i Klopu. 

Link to comment
Share on other sites

Kakva je klasa od igraca Salah. Potpuno je zasluzio produzetak ugovora i povecanje plate, odlican potez uprave. Doduse, nije bilo opcije za prodaju, niko se nije interesovao za njega pa je i produzetak bio logican. Sinoc je pravio decu Malasiji, najboljem levom beku svih vremena. Verovatno je nakon utakmice ridao u svlacionici i trazio da ga posalju nazad u Fejnord, ne treba mu da se neko ovako izivljava nad njim.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Darth Steva said:


Meni je nejasno da smo dozvolili da se u ovom prelaznom roku ne otarasimo Oxa i Nabija, pgotovo kada se uzme u obzir ugovor, plata, medicinski karton, sve. To su jedina dva igraca koja bolje izgledaju kada su povredjeni nego kada su na terenu.

Ok mi je da cekamo Belingema i da nam je on target #1 ali da nismo u stanju da zamenimo squad igrace, to je bas tezak fail. Uostalom, zamena Oxa i Nabija nas svakako ceka sledece leto tako da je nejasno zasto to nije uradjeno godinu dana ranije.

Nakon odlaska Kazemira i godine Krosa i Modrica, ja mislim da ga je Real pikirao 1/1 za sledece ljeto a da uzmete igraca Realu, jako jako tesko.

11 minutes ago, Miskooo said:

Kakva je klasa od igraca Salah. Potpuno je zasluzio produzetak ugovora i povecanje plate, odlican potez uprave. Doduse, nije bilo opcije za prodaju, niko se nije interesovao za njega pa je i produzetak bio logican. Sinoc je pravio decu Malasiji, najboljem levom beku svih vremena. Verovatno je nakon utakmice ridao u svlacionici i trazio da ga posalju nazad u Fejnord, ne treba mu da se neko ovako izivljava nad njim.

Si ozbiljan? Malacia bio odlican sinoc. Nosio se odlicno sa Salahom.

Shawa bi pojeo onako debelog.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miskooo said:

Kakva je klasa od igraca Salah. Potpuno je zasluzio produzetak ugovora i povecanje plate, odlican potez uprave. Doduse, nije bilo opcije za prodaju, niko se nije interesovao za njega pa je i produzetak bio logican. Sinoc je pravio decu Malasiji, najboljem levom beku svih vremena. Verovatno je nakon utakmice ridao u svlacionici i trazio da ga posalju nazad u Fejnord, ne treba mu da se neko ovako izivljava nad njim.


😁
Jos 300k nedeljno za gospodina… prezivecemo ovu sezonu Misko, a na leto valjda lepe vesti.

 

54 minutes ago, Miki28 said:

Nakon odlaska Kazemira i godine Krosa i Modrica, ja mislim da ga je Real pikirao 1/1 za sledece ljeto a da uzmete igraca Realu, jako jako tesko.


Naravno, to moze biti veliki problem jer sve i da igrac zeli da dodje kod Klopa, nema FSG municije da outbiduje Pereza. Za obestecenje mozda i mogu/zele da se nose ali kada dodje do plate, tu smo 2-3. liga.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...