Jump to content

Liverpool FC


Darth Steva

Recommended Posts

Kakav kraj sezone… da mi je neko pricao da necemo dati gol, rekao bih mu da je glup i da batali pracenje fudbala.

 

Jeste Trent zaspao kod gola ali dobro, to je ocekivano da se desi 2-3 puta po mecu, problem je 0 datih golova. Sramota! 
Egipatski Lazar Markovic vola u dupe ne moze da nabode.


Na kraju sam posebno popizdeo kad smo krenuli da bunarimo na Virgila kao da smo Barnli i bukvalno im mi trosili vreme umesto da probamo da napravimo nesto po zemlji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jbg Trent. Idemo dalje! YNWA

5 minutes ago, Darth Steva said:

Kakav kraj sezone… da mi je neko pricao da necemo dati gol, rekao bih mu da je glup i da batali pracenje fudbala.

 

Jeste Trent zaspao kod gola ali dobro, to je ocekivano da se desi 2-3 puta po mecu, problem je 0 datih golova. Sramota! 
Egipatski Lazar Markovic vola u dupe ne moze da nabode.


Na kraju sam posebno popizdeo kad smo krenuli da bunarimo na Virgila kao da smo Barnli i bukvalno im mi trosili vreme umesto da probamo da napravimo nesto po zemlji.

ma ne to kod gola, vec toliko sijaset neupotrebljivih centarsuteva, i na kraju krajeva udaraca koji su podigli golmana u svim intervencijama.

 

Bolje jedan vrljavi gol iz pet kontakata nego maestralne zamisli i centarsutevi u prazno.

Link to comment
Share on other sites

Gol je Reala je nastao posle izgubljene lopte i napada gde su vecina igraca ostala napred. Odmah se videlo da ce Real imati dobru sansu iz kontre, bilo je 3 na 3 ako se ne varam. Morala je bolja realizacija biti, ali i Kurtoa je bio na nivou. Lose smo izvodili prekide, sto nam je jak kvalitet i to smo morali bolje odraditi.

 

Odigrali smo odlicnu sezonu i fubalska je nepravda sto nismo uzeli barem 1 od 2 glavna trofeja i bili nagradjeni za dobar fudbal. Bas bolna zavrsnica sezone. Idemo dalje. YNWA

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Darth Steva said:

 

Opusteno, sutra je svakako parada 😁

Kakva crna parada, verujem da nikom nece biti do nje.  😀 Ne kazem da je nisu zasluzili, izgarali su cele sezone, ali mi nije sutra pravi dan za paradu.

Link to comment
Share on other sites

Bas je Ancelotijevski uzeo ovo Real. Konate je jedan jedini put ispustio Trenta i to je bilo dovoljno. Inace je odigrao strasnu tekmu Ibrahima.

Trojka u napadu prilicno indisponirana i odsecena. Jota i posebno Bobi su uneli zivosti, ali too little - too late. Sta smo uspeli da iskreiramo onaj krakati Spajdermen je poskidao i jebiga. Bolji smo bili, ali nije da imamo puno situacija za kojima mozemo da zalimo.

 

Malo ruzan kraj jedne sasvim solidne sezone. Mozda smo zasluzili vise, mozda i nismo, ali ostaje osecaj da je doslo vreme da se malo osvezi krv u ekipi. Dijaz je bio dobar prvi korak u tom pravcu, cekamo da vidimo sta se planira dalje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ozbiljni insajderi ga povezuju sa odlaskom. 

 

Ali bas mi je wtf novi celendz sa Bajernom kao razlog. Ako oćeš neki novi izazov odeš u Spaniju ili Italiju gde više klubova konkurišu za trofeje, pa čak je i Psg veći izazov, pa sa njima napasti CL, nego li to uraditi sa Bakijem. No dobro, sve najbolje, bilo je lepo dok je trajalo. 

Link to comment
Share on other sites

Citam Anrijevu izjavu povodom prematch izjava dvojice napadaca Salaha i Manea. Vrata su otvorena...ne statiraju za male pare.

https://www.liverpoolecho.co.uk/sport/football/football-news/thierry-henry-mohamed-salah-liverpool-24090935

 

a tu je i Dzerardova, nista posebno.

https://www.liverpoolecho.co.uk/sport/football/football-news/steven-gerrard-sends-liverpool-message-24090675?fbclid=IwAR1ZWnsRkE5pKrnaIBKuXqzQrcB_r6aIHABOkwCHTb10KhbkG0EF4T92zSk

Edited by Janne240
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, mr clutch said:

Ozbiljni insajderi ga povezuju sa odlaskom. 

 

Ali bas mi je wtf novi celendz sa Bajernom kao razlog. Ako oćeš neki novi izazov odeš u Spaniju ili Italiju gde više klubova konkurišu za trofeje, pa čak je i Psg veći izazov, pa sa njima napasti CL, nego li to uraditi sa Bakijem. No dobro, sve najbolje, bilo je lepo dok je trajalo. 


Novi izazov je dobar izgovor za vece pare i povredjen ego.

Ugovor mu istice kada i Salahu a uopste nije bilo price/hypea oko produzetka istog. Plus sto mu je plata dosta manja a on je taj igrac sa kojim je krenuo preporod Liverpula tako da potpuno razumem ako mu je povredjen ego i hoce da ode.


Ako ode, odlazi kao legenda kluba i jedina steta sto se nece oprostiti sa titulom LS kad smo vec imali idealnu priliku.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da svaki igrac, bilo koje pozicije, koji svoju afirmaciju i najbolje igre ostvaruje u jednom ovakvom Klubu, pre svega u trenucima razocarenja i poraza, mora da misli koliko duguje i koliko je potrebno da se posveti truda i rada tome klubu i ciljevima ka uspehu, a ne da se kao uvredjena primadona bavi cenom novog ugovora.

 

Legitimno jeste, a kako ga vrednuje njegovo je lice i ime.

 

Alison nazalost juce nije imao prilike da pokaze koliko je sjajan golman, a Tibo Kurtoa se istakao i iskupio za sve s druge strane.  Mislim da ce Alison takodje pokazati koliko je maestralan i doci ce u svoj vrh kad klub bude vodio nove bitke za titule. Ipak, nisu ni sutevi juce bili neodbranjivi, Maneov je mogao da zavrsi od stative u gol, al nije.

 

Trent T. je ostavio promaju juce kao i mnogo puta ranije a  nasumicni centarsutevi i pokusaji su se redjali u napadu.

Ne znam ko je mogao u napadu da zavrsi realizacijom.

 

Sto se titulte u PL tice, jasno je da WHem i Aston Vila nisu mogli da ucine vise za nas nego za sebe sto su, pre svega mi nismo u oba duela s Sitijem dosli do pobede i samim tim prepustili smo to boljem. Secam se ranijih sezona, kad smo u plasmanima bili oko 7-8.mesta dobijali smo i Celzi i Junajted u duelima i u gostima, recimo onda kad je bio Meireles strelac vrhunskog pogotka.

 

Sve u svemu, bez obzira na prelazni rok, Klop treba da sacuva tim i igru pre svega, harizmu i razmisli o poboljsanjima u igri odbrane a sredina i napad svakako mogu jos da napreduju pa cak da se u napadu trazi i resenje na poziciji klasicnog centarfora.

 

 

 

 

Edited by Janne240
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Janne240 said:

Mislim da svaki igrac, bilo koje pozicije, koji svoju afirmaciju i najbolje igre ostvaruje u jednom ovakvom Klubu, pre svega u trenucima razocarenja i poraza, mora da misli koliko duguje i koliko je potrebno da se posveti truda i rada tome klubu i ciljevima ka uspehu, a ne da se kao uvredjena primadona bavi cenom novog ugovora.

 

Legitimno jeste, a kako ga vrednuje njegovo je lice i ime.

 

 

Ovo kao da si opisivao Salahov slucaj a ne Maneov. :classic_biggrin:

 

 

Bacih pogled na paradu i bas je nekako cudan osecaj gledati. Jesu igraci zasluzili za sve sto su uradili ove sezone ali koliko god se trudili da uzivaju vidi se da bi im mnogo draze bilo da su u nekoj hotelskoj sobi. Inace, tuga je sto su trasu parade ostavili identicnom kao da smo uzeli LS (oko 15km) tako da pocetni deo izgleda kao da smo u Mancesteru.

Link to comment
Share on other sites

Videh da je Klop srecan i opusten i da se zabavlja na nacin koji odaje iskreno flower power odusevljenje Liverpulom, ni trunke mancesterskog jada.

Pa meni je tek Maneov slucaj nerazumljiv, nicim izazvan, no Bajern je ozbiljna prica.

Edited by Janne240
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...