Jump to content

Liverpool FC


Darth Steva

Recommended Posts

5 minutes ago, Darth Steva said:

Inace, ponuda Bajerna za Manea od 21+4m odbijena

 

Je l' ste im rekli i alo rodjaci, nije vam ovo Dortmund?

 

Bilo bi dobro.

 

Kakvi pilicari sunce ti, 25 miliona, genijalno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Miskooo said:

Benfika trazi 100m i svi javljaju da smo spremni da platimo to kao i da smo mi njegov prioritet.

Ne znam sta da mislim, previse mi je to za igraca iz portugalske lige....

 

Mora da se obnavlja front3 a on deluje kao FSG signing… pre ce za njega da daju 100m nego da produze Salaha i Mane po 400k nedeljno jer im to ne spada u politiku poslovanja.

Kao i za svaki takav transfer, ako bude strpao 100 golova u 3 sezone bice bargain bez obzira na cenu.

Eventualno ovo sa povredama sto Igor pise moze biti red flag.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam lika gledao samo u CL i tu me oduševio. Izravan, ne treba mu puno da si stvori priliku za udarac, puca iz svih pozicija... Iskreno, mislim da će frajer bit bomba pojačanje ako dođe. I imam osjećaj da će krenut odmah, kao Diaz.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Izgleda da je Liverpool pokupio dvojicu najperspektivnijih mlađih igrača iz Južne Amerike, Diaza zimus a Nuneza sada. Zvuči odličan posao. Doduše Diazu je već 25, ali pred njim je još 5-6 godina vrhunskog fudbala, a Nunez i cijelih 10 godina možda ima pred sobom. Doduše, ako ih povrede budu mimoišle.

Odbrana je ok, ali još u sredini jednog vrhunskog veznjaka kad bi se moglo dovesti, a ne da im bek bude plejmejker ostavljajući svoju stranu na vjetrometini, i onda mogu da jurišaju opet na svim frontovima, ovaj put mnogo jači.

Link to comment
Share on other sites

Sad bez zajebancije jedno pitanje. Ako ste vec isli za klasicnog naoadaca, zasto niste isli po Halanda?

Nunez je prospekt ali ima 1 ozb sezonu iza sebe a velika cifra je u pitanju. Haland je otisao u City i za manje para. Mislim da ste morali ici po njega jer ne vjerujem da mu je bio iznor samo City ili niko.

Real je cekao Mbappea pa ajde da razumijem ali vi?

Link to comment
Share on other sites

Nikad Liverpul ne bi mogao njemu da da platu jer bi imao skoro duplo u odnosu na najplacenijeg igraca trenutno tako da je Haland manje para ako gledas samo obestecenje.

Nunez ce biti tih nekih 68+17m (u funtama) uz neku platu od 120-150k nedeljno dok je Haland bio oko 50m obestecenje, fee caletu/agentu preko 30m i plata oko 400k.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Darth Steva said:

Nikad Liverpul ne bi mogao njemu da da platu jer bi imao skoro duplo u odnosu na najplacenijeg igraca trenutno tako da je Haland manje para ako gledas samo obestecenje.

Nunez ce biti tih nekih 68+17m (u funtama) uz neku platu od 120-150k nedeljno dok je Haland bio oko 50m obestecenje, fee caletu/agentu preko 30m i plata oko 400k.

Ne znam, mislim da vam je ovo rizik. Mane odlazi, pitanje je sta sa Salahom a da je tu Haland opet imas jednog superstara oko koga gradis napad. Meni se iskreno Nunez ne svidja, drago mi je sto je Utd vam te price, samo su nas pominjali da bi izvukli vise para od Liverpula.

Sto se tice plate Halanda ne vjerujem da je tolika jer previse egoa ima u City svlacionici da bi to proslo, posebno da bude placeniji od KDB koji je srce i dusa ekipe.

Link to comment
Share on other sites

Nije da sam nesto gledao portugalsku ligu i Nuneza ali ono sto je igrao protiv Liverpula, bilo je lepo.

 

Nije Haland za Liverpul, jednostavno on i FSG nisu finansijski kompatibilni... vidis da ni Salahu nece da ponude ni 300k (a on trazi 400+) kako ne bi narusili platnu strukturu u klubu. Ovako Nunez je taj koji koji ima potencijal da bude WC igrac, nece imati veliku platu u startu a i ako bude flop posle 3-4 sezone opet ce moci da se izvuce dobar deo para od obestecenja. Ukoliko bude ubod, i pokida prve 2-3 sezone, onda mozes da ga nagradis sa novim ugovorom, vezes ga da ostane u klubu do 30. godine, a ukoliko mu tim novim ugovorom skoro i dupliras platu opet ces ga zadrzati do nekih 250k cime ces i dalje sacuvati strukturu koju imas.

 

Sa Halandom je to nemoguce... sad sam proverio, KDB je na 400k, a on ce imati 375k.

Sa takvim ugovorom novom igracu eto Fabinja/Virgila/Trenta/Alija tamo vec negde oko Bozica da pokucaju na vrata i da traze svoj deo koji su zasluzili statusom u klubu, mozda ne da budu najplaceniji ali moraju svi imati bar 300+k i to onda vodi u propast jer ces kroz dve-tri sezone i Gomez ili Cimikas imati po 150k kao backup opcije sto sede na klupi. Dok je FSG na celu, tako nesto se desiti nece odnosno hoce, ali kada plate svima odu na 500+k onda ce oni biti primorani da glavne igrace drze na oko 300+

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...