Jump to content

Liverpool FC


Darth Steva

Recommended Posts

Jota par nedelja daleko, Matip može biti uskoro, a ne mora, neće biti neodgovornog ponašanja sa transferima - čitaj nema pojačanja.

 

Treba smanjiti očekivanja od ove sezone na minimum. Ovih par užasnih rezultata, i to protiv daleko slabijih timova, verujem da je bustovalo Siti, tako da bih iskreno bio šokiran da se posle ovoga ne prošetaju do titule.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam potpuno ok sa tim da ne dovodimo nikoga ovaj prelazni rok jer bismo placali extra premium fee a i cim nismo nikoga doveli 01.01. cisto sumnjam da nam nesto znaci da tog stopera dovedemo kasnije.

Takodje, ako vec ne osvajamo titulu neka je Siti osvoji jer se sa njima koljemo poslednje dve sezone i da je normalna sezona verovatno bi to i ove godine bio slucaj. Realno su najkvalitetniji/drugi najkvalitetniji tim tako da, izgubiti titulu od njih bi bilo lako prihvatiti ali da zbog ovakve sezone titula nicim izazvana ode Totenhemu/Celziju/Lesteru ili daleko bilo Junajtedu, to bi vec bilo malo teze prihvatiti.

 

Inace, velika je steta jer smo i pored svih povreda titulu gotovo imali na tacni u decembru/januaru ali sta ces, bilo nam je bitnije imati Jotu za mec u Danskoj... [odluka koja moze da udje u konkurenciju za top3 najgluplje odluke u svetu fudbala ikada]

 

Link to comment
Share on other sites

Nema potrebe za defetizam. Uz sve povrede, losu formu i VAR sudjenje, mi smo u borbi za titulu i verujem da se, jos uvek, dobrano pitamo. Dovoljno je (samo to :D) da se forma podigne na visi nivo pa ce biti pitanje ko ce to moci da isprati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Darth Steva said:

haha... gde si to video?

 

Zezam se ja malo. Neko preneo na tviteru neko sranje...dal Sun ili Mirror kako navodno Liverpul kontaktirao Zenit da ga uzmu do 20. februara na pozajmicu jer tamo pauza do kraja februara.

Ništa od toga, sve i da je info tačan, bio bi opasan presedan kad bi se to ostvarilo. Imaš ti gomilu dobrih igrača u Rusiji, Ukrajini i ponekog u Belorusiji koji bi na taj način mogli da pojačaju dosta klubova po Evropi na tih par meseci dok je tamo zimska pauza.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je ovo ubedljivo najgori napad u ligi u ovom trenutku tj. u poslednjih nekoliko kola. Sramota je sta mi igramo.

Mogao ga je Bruno zabiti cisto da utisak bude potpun.


 

I da, da li iko zna zasto je sudija svirao kraj kada je Mane bio u dozvoljenoj poziciji i isao prema golu? Sudija retard tezak

Edited by Darth Steva
Link to comment
Share on other sites

Koliko je nasa igra kurac pokazuje to da mozemo da se bijemo u dupe od srece sa ovim bodom... junajted presao 5 puta centar, stvorili ljudi 2-3 oooozbiljne sanse i samo zbog Alija mi uzesmo bod ni krivi ni duzni. Mi gola mozemo da damo samo ako neki slucajan centarsut pogodi u ruku nekoga pa sudija dune penal.


Neko ozbiljno treba da porazgovara sa Arnoldom i da ga pita misli li on i dalje profesionalno da se bavi fudbalom.

 

Ako se nastavi ovako, veliki znak pitanja je i top4.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Darth Steva said:

Koliko je nasa igra kurac pokazuje to da mozemo da se bijemo u dupe od srece sa ovim bodom... junajted presao 5 puta centar, stvorili ljudi 2-3 oooozbiljne sanse i samo zbog Alija mi uzesmo bod ni krivi ni duzni. Mi gola mozemo da damo samo ako neki slucajan centarsut pogodi u ruku nekoga pa sudija dune penal.


Neko ozbiljno treba da porazgovara sa Arnoldom i da ga pita misli li on i dalje profesionalno da se bavi fudbalom.

 

Ako se nastavi ovako, veliki znak pitanja je i top4.

😆😆

Ole je savrseno postavio utakmicu. Prvo poluvreme oprezna bunkerica da se unervozite, da vam napad ne probudi samopouzdanje. I onda u drugom, protiv nervoznijeg LFC-a malo otvorenije.
S obzirom da nemamo desno krilo, odlicno je sve postavljeno. Mogli smo i do gola, Bruno i Rash zajebali u par navrata. Pogba zasluzio gol, ne samo zbog ove utakmice nego kako igra u poslednje vreme.

Neophodno je reci da je Megvajer pokazao da, u odsustvu VVD-a, je najbolji stoper lige. Sabio je kako je odigrao. I on i Lindelof. Mukice, dezurni krivci, a dobri igraci. Danas su i Utd-ovi bekovi bili pa je odbrana bila dobra. Kad oni igraju blentavo, i nama puca odbrana, i za to su krivi Megvajer i Lindelof.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...