Jump to content

Liverpool FC


Darth Steva

Recommended Posts

Imao sam osecaj da nam uvek nekako otkinu bodove ali nisam imao pojma da je to bas ovoliko cesto

 

 

Valjda ce ispasti...

1 minute ago, ras kass said:

Onaj deo sto sam gledao, mrtva i dosadna utakmica. 

 

Sve je smrdelo na kiks. 


1/1 ali sam se ponadao da je to Ali spasao sa onom odbranom ipak dzabe, resio Jones da drka onu loptu ispred 16 dok je ne izgubi... kad sam video da je korner smeo sam kucu da stavim da primamo gol.

 

Link to comment
Share on other sites

To su takve utakmice, WBA je ocigledno sve uradio da totalnom defanzivom spreci vecu rezultatsku prednost, koja je mogla da usledi kad je to trebalo posle 1-0, kasnije je spalo na otaljavanje a onda i u pretnje kontrama. Bilo je sansi ono povlacenje Manea je moglo da se svira ali nije. Pa kad ne ide ni Firminu onda je to iks. Nije strasno ali jeste frustrirajuce da posle razvaljivanja CP odigramo s timom koji se bori za opstanak cist remi i to u 15. kolu jos daleko od resenja statusa te ekipe. Big Sem sad slavi.

Idemo dalje...

Faul u napadu kod gola se video, nit je tu bilo VAR-a nit kod onog povlacenja sa obe ruke nad Maneom, ali to je sad nebitno.

Link to comment
Share on other sites

Ono sto je dodatno frustrirajuce u ovoj sezoni je da kada nam se poklope rezultati i mi imamo sansu da se odlepimo na vrhu, mi gubimo bodove protiv Fulama i WBA. 😡

 

Everton i Brajton su dobre utakmice gde nas je sudija/var ukopao na kraju, tu se nema sta zameriti ali Fulam i WBA je sramota, pogotovo ovo danas kad smo ih otvorili u prvih 15 minuta i trebali da resimo mec do poluvremena a mi odigrali kao mrtva puvala.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije ovo strasno, takva je sezona bice gubitaka i raznih konjuktura na tabeli, neke utakmice koje smo sad odigrali pet levela ispod dominantnog stvar su ritma, ekipu ce dodatno stimulisati tezi protivnici, ali formula za titulu uvek je ista-dobijati utakmice protiv protivnika koji su u ocaju za bodovima, no mercy i to blitz crieg-om.

Edited by Janne240
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...